Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:41:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 160573 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 27, 2015, 13:38:04 »

Ох, тези ключета са толкова разпространен подарък, но само аз ли подяволите не схващам символиката... Не като да искам да кажа "Това е ключът за сърцето ми".. Много са сладурски, но не ми хрумва, какво целя с тях.. Другите прахосъбирачки от сорта на слончета и т.н поне имат символика, не че ги харесвам, но все пак.. А тук не откривам ?  huhhuh.gif huhhuh.gif nea nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 27, 2015, 14:03:29 »

Символиката за мен при ключетата е - евтини са. Всичко поръчвам от ebay и ми излизат 50бр. - £5,50, връзвам им по една панделка и после...кой когато иска да ги забравя по маси и на маси. Така или иначе, всички булки ме посъветваха, че поне 30 от подаръчетата накрая били забравени, защото гостите, порядъчно почерпени го оставяли по масите.
А семенцата, също от ebay. Но аз намерих други ключета, търсейки вариации на тези и попаднах на отварачки, та всъщност те ще са.
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #407 -: януари 27, 2015, 14:15:44 »

alexandrova_90 , ако си се насочила към винтидж сватба, какви подаръчета тематично би избрала? Аз наистина много се чудя и гледам по цял ден. Мислех си за чаени лъжички, но като се сетя, че дори да имах такива няма да ги ползвам понеже съм свикнала с обикновени или с тези на чашата (преди време много бяха популярни чаши за чай с дупка с лъжичка на дръжката)..та се отказах и то тях. Едва ли някой необвързан младеж ще сложи пък птички солнички на масата..двойка да...но необзързан мъж - не мисля. Медчета, папирусчета, слончета и всякакви керамични т.нар. прахосъбирачки дори не ми допадат като идея камо ли да избирам конкретен вид. А честно казано ключета до сега не съм виждала, но може би си права, че станаха много популярни без определена символика..а каква е символиката на папирусчето с канела? И някак си сега пак се сетих за холдерчетата..май те ще излязат най-полезни smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 27, 2015, 14:49:09 »

Друга идея за която си мислех, за жените (а защо не и а мъжете) са разделители за книга. Но се отказах.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: януари 27, 2015, 15:29:18 »

MAPMOTKA Ние сме почти на едно мнение и ще се оглеждаме за изгодни холдерчета, имаше някъде видях бронзово (като цвят) колелце, което е холдер. Лъжичките ме притесняват, че ща са от скапан материал и ще се кривят... Многооо ми харесва и това със семенцата, но не искаме персонален подарък, а ще бъде общ, тъй като повечето ни гости са по двойки, за останалите на всеки човек, но искаме подаръците да са еднакви, т.е унисекс  danceg danceg
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 27, 2015, 15:33:56 »

Според мен ядливите подаръци са най-удачни. Моят съпруг държеше ако има подаръчета, да не са само за отбиване на номера,  затова подарихме шоколадови бонбони, което за нас има символика Wink бонбоните бяха два, черен и бял с пълнеж и инициалите ни в индивидуални кутийки. Така всички гости си подсладиха живота,  а най-близките е удоволствие се запазиха кутийката smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 27, 2015, 15:37:27 »

Бонбоните ви във формата на сърце ли бяха ? smile Понеже си спомням за едни бонбони И&K с много сладки кутийки?
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 27, 2015, 21:58:02 »

Здравейте, за кумовете и родителите ще имате ли някакви различни от останалите подаръчета или ще са същите? С кумовете ще си разменяме подаръци на сватбата, но дали трябва да им давам от малките подаръчета, които са за всички?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 27, 2015, 22:20:00 »

Ние с кумувете също ще си разменяме подаръци, но ще предвидим и за тям от малките, а също и за родителите, като ще им подготвим и друг подарък, рамка с място за две снимки, които ще бъдат черно-бели с някакви мотиви.. от сватбата на едните, от сватбата на другите и наша (в последствие) за всяка рамка smile Не знам дали обясних добре, но горе долу, може да се схване идеята smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 28, 2015, 12:33:27 »

Отпадат ми семенцата, моя мъж нещо не одобри идетя и понеже това е първото нещо, за което предявява претенции, съм длъжна да се съобразя. Пак мисля за женски подарък...  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 28, 2015, 12:39:47 »

Ветрилца са як подарък, тъкмо ако е лятото и е горещо, ще влязат веднага в употреба smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #416 -: януари 28, 2015, 13:19:58 »

alexandrova_90 , и гледаш млад привлекателен мъж в костюм..си вее с розово ветрилце lol) хахаха оправи ми деня тази гледка lol
Но сериозно - ветрило за дамите, а за момците?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 28, 2015, 13:34:44 »

МАРМОТКА, написано е ЖЕНСКИ подарък... никъде не съм и описала, че е идея за общ, Cerise явно се е насочила към персонален подарък и ги разделя полово, което е супер, щом може да си го позволи  good
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #418 -: януари 28, 2015, 14:04:00 »

alexandrova_90 , Извинявам се. huhhuh.gif Видях само последния ти пост и от там не заключих, че са само за женската част. smile Да не задълбаваме smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 28, 2015, 14:15:16 »

MAPMOTKA, глупости, не се извинявай smile Ето нещо по нашата тема http://www.aliexpress.com/item/Party-decorations-Le-Tour-Bicycle-Place-Card-Holder-and-Photo-Holder-For-Wedding-gift-Free-Shipping/2045395002.html може да поръчаме нещо такова, искам да е бронзово, ама ако не намерим...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines