Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 05:52:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 161221 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 26, 2015, 16:24:21 »

Ако ресторанта е с плочки май няма да са добра идея сапунените балончета.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 26, 2015, 16:24:39 »

Балончетата са супер сладурски, не знам какво може да стане на роклята от тях ? Да се понамокри, но трябва да пръскат срещу тебе, дооооста smile

А при мен е мокет на пода smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #392 -: януари 26, 2015, 17:04:41 »

Чувала за случаи с подарени блокчета за оцветяване и флумастри на дечица на сватбата - роклята на булката беше като сватбения воал на Анджелина Джоли - освен ако не ви е търсен ефект , като при нея - не го правете! Не си мислете, че децата ще стоят където вие искате да стоят... Защо да са в децкия кът като има тооолкова по интересни неща в залата с булката.....
Вие за балончета хубаво си говорите какво ще ви направят по роклите, ама аз пък друго да ви кажа... Пазете се от децата!!!! girl_impossible

На нашата сватба не искахме да има деца, защото според мен дете под 5 години няма място на мероприятие със силна музика и пушене. Нито родителите се забавляват, защото си следят отрочето, нито вие кой знае колко защото нон стоп се притеснявате нещо да не му направите на това малкото... Гостите си тръгват рано защото детето изкиселяло/уморило се/размрънкало се/ заспало....

Все пак ако имате деца, както с течение на обстоятелствата стана при нас, пазете си роклите , особено ако е момиченце под 5 години. И най-вече - децата са деца, но родителите им, щом са решили да ги вземат СА ДЛЪЖНИ да се занимават с тях...

 :offtopic:Обяснявам...
На нашата сватба не трябваше да има деца. По изключение допуснахме 5 тъй като нямаше как да откажем (много близки наши хора, които много настояваха да си доведат децата).
Едното семейство имаха 3 деца- син на 5, малка принцеса на 3 и едно бебе на 10 месеца - познавам тези деца - обикновено могат да ти скъсат нервите! Големи са пакостници и са много диви... На сватбата  обаче бяха прекрасни, родителите им ги контролираха, децата хем се забавляваха, хем на мен не са ми пречили изобщо - много им се радвах, а бебето не гъкна и не спря да се усмихва... give_rose

И другата крайност - две малки 3 годишни близначки! Изришно казах, че не желая шаферки и не искам децата с бели рокли - доведоха ги с бели рокли.. nea Тези двечките, решиха че роклята ми е люлка , на която да се люлеят, която да дърпат и на която да се увисват - резултата-  по голямата част от дантелата ми се разпра....! shok beating beating Общо взето презрамките ми се откъснаха от тежестта на децата, а полата се разпра почти цялата - за щастие имахме безопасни игли и закърпихме положението Същите ми се мотаеха в краката на всяко хоро, всяка снимка с мои други близки гости, по време на поздравленията и на 3 пъти щях да ги прегазя.... Около 12 пъти казах на майка им да си ги гледа и да ги контролира, поне 3 пъти пратих координатора да и каже същото  - да , те са си деца, радват се, но не смятам, че в деня на сватбата си трябва да ставам детегледачка, защото някой си не знае как да си укроти и възпита децата! Не е нормално да тръгваме да си поздравяваме гостите с наздравица и тези двете да ми дърпат роклята - полях Филип с вино и така се спънах , че щях да падна (да не споменаваме че все пак децата са си по 15-20 кила всяко и като ми се увесваха ми тежаха , а съм бременна...)

Така че , ако не искате цялата ви визия да иде по дяволите и в един момент толкова да се издразните, че да ви иде да удушите тези деца (пак казвам децата не са виновни, виновни са им родителите) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обяснете на родителите им, че ще трябва децата да се държат прилично... макар че , понякога и това не помага , както беше в моя случай...


Успех good
« Последна редакция: януари 26, 2015, 17:06:55 от milenkata » Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 26, 2015, 17:28:14 »

Ето то това се притеснявам. Имаме приятели с едно момченце на 5, което е неконтролируемо, а предвид, че и сватбата ни ще е в друг град най-вероятно ще го вземат.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #394 -: януари 26, 2015, 17:30:16 »

Feli, аз точно този вариант мисля да поръчам.Така или иначе цветът на сватбата е зелено и се връзва, а не искам да слагаме снимки.Да, определено ще включа в бройката фотографи, водещи и т.н. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 26, 2015, 17:30:55 »

Ох, Миленка...тва с децата е луда работа. Не знам как си успяла да се стърпиш, аз сигурно няма да мога в такава ситуация. Не разбирам защо ги мъкнат по сватби....
При нас ще има 1-2 дечица на 4-5г. Гостите с децакатегорично отказаха да ги вземат на сватбата, понеже не им се занимава. ЙЕЙ! За малките гости съм предвидила от сапунените балончета и специални подаръчета (малки стъклени фигурки). Иначе съм предупредила, че няма да има аниматор.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #396 -: януари 26, 2015, 17:43:00 »

Ами Нелка да ти кажа - издържа се - все пак си е твоя ден и махваш с ръка и се усмихваш...Е като разпориха презрамките ми кипна и  пратих тежката артилерия и ме оставиха за известно време... Под тежката артилерия ще се сетиш кого визирам  funnytooth funnytooth Много я бива да се справя с такива ситуации.. Което ми напомня - най-нкарая с теб ще вземем да се видим йей....

1 - 2 дечица не са страшни на по 4-5 вече разбират толкова, за теб добрата новина е че момчетата роклята ти не ги касае толкова smile Иначе като подарък - мисля че добре ще им дойде smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 26, 2015, 17:49:12 »

Ето ги и нашите подаръчета за гостите smile

Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #398 -: януари 26, 2015, 23:16:30 »

От къде ги поръча?

От сватбена агенция Галла Пловдив
« Последна редакция: януари 26, 2015, 23:18:59 от idinka » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 27, 2015, 02:39:14 »

Здравейте и от мен!
За подаръчета на жените си взех от тези свещички с гел, които са в стъклени чашки. Намерих ги точно в цвета на сватбата и имаше достатъчно налични бройки. Много си ги харесвам.  danceg
Но в такъв случай се чудя за мъжете какво да взема.....  huhhuh.gif
Дали трябва да е нещо, което си пасва с подаръка на жените (четох коментари по назад в темичката за кибритчета) или пък няма значение и може да е нещо съвсем различно? Дали на някой ще му направи впечатление това? А на какво ли ще се зарадват мъжете? (Само да вметна, че не ми допадат шишенцата с ракия). huhhuh.gif
Точно в същата дилема съм и аз. Но имам само за мъжете - отварачки, за жените нищо не ми идва на акъла.
То и тези ключета-отварачки, случайно ги видях, не че съм се сетила biggrin Сега разчитам случайно да ми се покажат и подаръци за дамите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 27, 2015, 08:26:52 »

Ох, за дамите ми се струва супер, това което описах, че съм видяла на изложението. Семена от цветя в нещо като салфетка във формата на сърце, отгоре на оризова хартия пожелание към жената. Много ми допада, че ще може да се посади подаръка и ако жената обича цветя, както повечето (за разлика от мен, която уморявам всичко наред), ще си го гледа и ще се сеща за сватбения ви ден... При нас обмисляме по-скоро общ подарък, първо от финансова гледна точка и второ заради това, че повечето ни гости са двойки.. Имам само 6-7 приятелки, които ще са сами и то защото не искат да идват половинките им ххаах smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 27, 2015, 11:45:28 »

alexandrova_90 някаква идея за фирмата, която предлага този подарък?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 27, 2015, 11:49:46 »

Имам визитка вкъщи май, ще ти напиша довечера  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 27, 2015, 12:29:48 »

Снощи и аз се спрях на семенца  yahoo Суууупер евтино ще ми излезе, ще си ги опаковам сама, само да избера какви цветя да бъдат.
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #404 -: януари 27, 2015, 13:35:16 »

Cerise , ключетата са много сладки. От къде ги взехте? Можеш ли да ме ориентираш и за семенцата?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines