Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:45:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 161217 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 19, 2014, 22:05:28 »

Момичета,днес се разходихме до Асеновград,за да потърсим колелцата и преживяхме огромно разочарование. Много лесно намерихме магазина в,който се продават. Магазина е на въпросната пловдивска агенция. Имаше две колелца едното с цена 2,30 а другото 2,60,оказа се,че разликата идва от една пеперудка. Ние искахме със слънчогледи вместо рози и мацката каза,че цената със слънчоглед става 2,30, за надпис по 10ст. на име и 10ст. за дата, цената стана 2,60 със слънчоглед, две имена и дата. Цената ни се видя горе долу добра при положение,че от офиса им в Пловдив го взехме за 2,80. Обачеее, се чухме със шефката по телефона и тя заяви,че за слънчоглед се доплаща 10-20 ст.  blush освен това за сватба която ще бъде през Юни трабва да ги поръчаме веднага,на деня на секундата,защото колелцата им собствено производство,на което наблегнаха и даже ни посочиха надписа на витрината се оказаха турски и трабвали да ги поръчат. Много разочароващо, особено това с надписа-първо казаха 10ст. за надпис,след като се съгласихме стана 10ст. за име + 10ст. за дата Oh my .... Вие колко месеца преди сватбата поръчахте вашите подаръчета,защото ми се струва нелепо да ги поръчам 6 месеца по-рано.
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #361 -: декември 19, 2014, 22:30:28 »

Аз пратих запитване в офиса в Пловдив и ми обявиха цена - 2,90 лв. Помолих да ми пратят снимки на различните цветове и не получих абсолютно никакъв отговор. Моята сватба е май и не виждам смисъл да ги поръчвам от сега. Относно надписите няма проблем и тук да ми ги направят и не смятам да ги поръчвам от там.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 07, 2015, 21:56:42 »

Здравейте и от мен!
За подаръчета на жените си взех от тези свещички с гел, които са в стъклени чашки. Намерих ги точно в цвета на сватбата и имаше достатъчно налични бройки. Много си ги харесвам.  danceg
Но в такъв случай се чудя за мъжете какво да взема.....  huhhuh.gif
Дали трябва да е нещо, което си пасва с подаръка на жените (четох коментари по назад в темичката за кибритчета) или пък няма значение и може да е нещо съвсем различно? Дали на някой ще му направи впечатление това? А на какво ли ще се зарадват мъжете? (Само да вметна, че не ми допадат шишенцата с ракия). huhhuh.gif
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 07, 2015, 23:23:15 »

Тези свещички са страхотни!  good Какъв е цветът на сватбата?
Подаръка за мъжете може да е съвсем различен. Щом не ти харесват шишенцата с ракия, може да им подариш ключодържател, тирбушон, тапа за вино... Мъжете най-много се радват на неща, които могат да се ползват, а не прахосъбирачки Wink 
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 08, 2015, 21:20:44 »

Цвета ми е праскова. Идеята за тапа за вино ми допада. Ще я доизмисля. Ще трябва да видя от къде да ги взема... huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 12, 2015, 10:14:23 »

Тапи за вино има в така познатия ни Aliexpress. Аз също обмислям това да е подарък към гостите ми, но не мисля да разделям на дами/господа, а да са от един тип и за двата пола, в случай че са семейство или двойка един подарък. Просто не се сещам как да комбинирам тапата с друго, че да е персонален подарък за мъжете... а друго за сега не ми допада sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #366 -: януари 12, 2015, 10:48:38 »

alexandrova_90 лимита на съобщения ти е изчерпан - когато си нов тук , имаш много малък лимит. Изтрии си съобщенията

На въпроса ти отговарям тук -  кувертът в Тера е 80 лв на човек, при сватба 100 души.
Над 120 души е 70 лв/човек
По назад в темата съм писала подробности относно какво включва кувертът.
Лятото градината е така опасана от цветя и дървета че панелки не се виждат.. Ако отидеш до самата резиденция ще разбереш какво имам предвид smile

Парк хотел Москава - панорамата е ок, храната лично мен не ме впечатлява, но е ок.
Парк хотел Берлин - имай предвид че е много нисък тавана. За изнесена церемония е хубаво и има голяма тераса за пушачите, но вътре е някак схлупено (поне на мен така ми се видя) и повече от 70 души биха се гъчкали. За съжаление минусът на хотела е че не е шумоизолирана залата и съответно пречи на гостите - съответно чухме отзиви за ранно прекратяване на сватбите , но не мога да кажа със сигурност... иначе чухме прекрасни отзиви за обслужването и храната

Дано съм била полезна, ако има нещо питай пак и си изтрии съобщенията

И за да не е съвсем офтопик - Ние за подаръци избрахме папируси от оризова хартия с пожелание. (влизаха ни в куверта)

Решихме че е по-добре от обикновените прахосъбирачки, а и така гостите се почувстваха сякаш пожеланията са индивидуални за всеки.. Мисля че много се харесаха smile



Давам идея, в случай че някой иска
« Последна редакция: януари 12, 2015, 10:54:42 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 12, 2015, 14:52:17 »

alexandrova_90 лимита на съобщения ти е изчерпан - когато си нов тук , имаш много малък лимит. Изтрии си съобщенията

На въпроса ти отговарям тук -  кувертът в Тера е 80 лв на човек, при сватба 100 души.
Над 120 души е 70 лв/човек
По назад в темата съм писала подробности относно какво включва кувертът.
Лятото градината е така опасана от цветя и дървета че панелки не се виждат.. Ако отидеш до самата резиденция ще разбереш какво имам предвид smile

Парк хотел Москава - панорамата е ок, храната лично мен не ме впечатлява, но е ок.
Парк хотел Берлин - имай предвид че е много нисък тавана. За изнесена церемония е хубаво и има голяма тераса за пушачите, но вътре е някак схлупено (поне на мен така ми се видя) и повече от 70 души биха се гъчкали. За съжаление минусът на хотела е че не е шумоизолирана залата и съответно пречи на гостите - съответно чухме отзиви за ранно прекратяване на сватбите , но не мога да кажа със сигурност... иначе чухме прекрасни отзиви за обслужването и храната

Дано съм била полезна, ако има нещо питай пак и си изтрии съобщенията

И за да не е съвсем офтопик - Ние за подаръци избрахме папируси от оризова хартия с пожелание. (влизаха ни в куверта)

Решихме че е по-добре от обикновените прахосъбирачки, а и така гостите се почувстваха сякаш пожеланията са индивидуални за всеки.. Мисля че много се харесаха smile



Давам идея, в случай че някой иска

Благодаря ти много за отговора, безкрайно съм впечатлена от сватбата ти и организацията й като цяло, сега чета останалите теми smile Тази седмица ни предстои обиколка по ресторантите, като сме се спрели основно на тези (Парк хотел Москва, Берлин парк Витоша, Suite Hotel (леко мъничък ми се струва), Вега (пак леко тясно sad ) и резиденция Тера, но 80лв. ми се струва дооооста... сега ще видя някъде назад, какво е включвал куверта. Съжалявам, че пиша в тази тема, но ... smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #368 -: януари 15, 2015, 14:25:25 »

Аз съм харесала (поне за сега хаха) едни ключета от алиекспрес-а http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-Key-to-My-Heart-Collection-key-design-antique-wedding-bottle-opener-Wedding-favos-with-real/2038175218.html . Незнам дали ще са точно тези все още, но като идея ми харесва. Не си падам особено по керамични фигурки или други стандатни неща.
Някой замислял ли се е като подарък да са т.нар. "card holder"-и, ако например имате такива, които държат тейбъл картичките?
http://www.aliexpress.com/item/factory-wholesale-Bourbon-Street-Streetlight-Place-Card-holders-WJ066-birthday-favours-or-wedding-giveaways/591287303.html
http://www.aliexpress.com/item/100PCS-LOT-2014newest-Wedding-Favor-Sweet-as-Can-Bee-Baby-Bee-Place-Card-Holder-Wedding-gifts/1569500216.html
http://www.aliexpress.com/item/Wedding-decoration-WJ068-Tea-for-Two-Teapot-Tea-Infuser-birthday-favours-or-wedding-giveaways/652005394.html
Аз съм човек, който постоянно има разни лепящи листчета по монитора и едно такова подаръче е хем малко и симпатично, хем върши работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 15, 2015, 15:41:10 »

Аз също си мислех за тези холдерчета, много ми харесват! Когато приключа с ресторанта ще се поразровя за нещо такова smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 18, 2015, 21:49:14 »

Аз пък в крайна сметка се спрях на едни малки дървени бъклички за мъжете. Много ми харесаха. А и ще са гравирани с имената и датата ни.  girl_wink
Поръчах ги, когато пристигнат ще споделя снимки. Надявам се да са ОК и да изглеждат като на снимката.
И така в крайна сметка подаръчетата ми стават - свещички с гел за жените и бъклички за мъжете. Не си подхождат, но проблемът ми е, че прибързах с купуването на свещичките и нямах много опции за допълнение.  sad
Въпреки това са много красиви и двете подаръчета, за това се надявам и на гостите да им харесат. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 19, 2015, 09:22:31 »

orhideq87 Ще се радвам да ги покажеш, не мога да се сетя какво имаш предвид под свещичка с гел  Tc . Колкото до това дали си отиват и дали не, според мен е важно всеки гост да усети, че младоженците са помислили за това всеки да има персонално подаръче, т.е госта ти да се почувства поласкан, щом на теб са ти харесали, тогава и гостите ще ги харесат smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #372 -: януари 19, 2015, 17:28:23 »

Този път аз се включвам с въпрос -

Къде в София могат да се направят подаръчета за гости, тип курабийка, с дизайн по снимка? Не е за мен за една приятелка е... Проверила в една сладкарница в Симеоново (не е Романса) и и дали цена от 2,50 на курабийка - на мен ми се струва много, но не съм наясно... При 100 гости това не прави ли много?

Има ли някъде където да излязат по- евтини? Знам че имаше булки , които имаха такива подаръчета
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 21, 2015, 11:30:13 »

Доооооста надценка са й казали... зависи от формата и желанието разбира се, но цените са около 1,50лв/брой със захарна декорация.... 2,50 е ...  Oh my ... crazy
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #374 -: януари 21, 2015, 14:50:25 »

Този път аз се включвам с въпрос -

Къде в София могат да се направят подаръчета за гости, тип курабийка, с дизайн по снимка? Не е за мен за една приятелка е... Проверила в една сладкарница в Симеоново (не е Романса) и и дали цена от 2,50 на курабийка - на мен ми се струва много, но не съм наясно... При 100 гости това не прави ли много?

Има ли някъде където да излязат по- евтини? Знам че имаше булки , които имаха такива подаръчета


Видях ги тук на прилични цени http://svatba-bg.info/sladki/svatbeni-sladki
Аз пък моите подаръчета ги поръчах от една сватбена агенция от Пловдив. Би трябвало да ми пристигнат другия месец!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines