Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:36:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 159157 пъти)
 
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #330 -: октомври 20, 2014, 21:26:55 »

Здравей,

Цените зависят според мен от броя лица, които ще нарисува мацката.
Иначе това е нейния профил във фейсбук - https://www.facebook.com/fluxyyy?fref=ts

Наистина е уникална! Направи много сполучливи карикатури. Можеш да видиш част от тях на страницата й.

Ние останахме много доволни, а гостите ни повече от очаровани! Не се сещам за по-личен подарък от този. Но инвестираното време в търсене на снимки, хобита и любими неща на всеки един от гостите ни, наистина беше изключително много.  smile

Поздрави,
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 22, 2014, 11:24:38 »

Здравейте,

надявам се приемате новопопълнения към бъдещите булки.

Аз имам следната идея за подаръци за гостите и ми се иска да чуя още няколко мнения (а не искам да споделям с хора, които ще бъдат на сватбата).
Идеята ми е за подарък към женския пол, за мъжете още го мисля.
Искам за всяка дама да приготвя торбичка от органза, вътре със синджирче от кожено шнурче, на което да е нанизано камъче във формата на сърце от типа на тюркоаз, яспис и тн. В торбичката също така ще има нещо като късметче Лаваца с обяснение какво символизира камъка (Любов, Щастие и тн), а на гърба на късметчето ще има надпис "Сем. Василеви и датата на сватбата".

Как ви се струва като идея?
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 22, 2014, 11:31:33 »

Идеята е страхотна и не е често срещана т.е не са слончета,лебедчета  и всякакви такива прахосъбирачки ! Аз съм в двете ръце за !  yahoo Аз съм решила подаръчетата да бъдат магнитчета с наша карикатура , като младоженци , но все още не съм намерила човек , който да направи карикатурата.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 22, 2014, 11:43:34 »

Аз точно момента с прахосъбирачките се опитвам да избегна. Следва моментът- а за мъжете какво?
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 22, 2014, 15:55:49 »

Здравейте на всички,незная дали ще ви допадне идеята,но също така като различен подарък може да подарите от тези курабийки https://www.facebook.com/media/set/?set=a.444719982326445.1073741859.434984363300007&type=3 примерно с прикрепено послание към гостите.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 22, 2014, 16:25:02 »

melita аз съм за с две ръце за идеи различни от брахосъбирачките,но смятам че такъв вид подарък ще седи затворен в някое чекмедже. Ако трябва да избирам между двете бих предпочела прахосъбирачка, те поне се поставят някъде на видно място и се поглеждат от време на време.
Активен
arwen5
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #336 -: октомври 23, 2014, 02:06:46 »

Ние нашите бурканчета с мед ги купихме от Пловдив. Това е сайтът: http://medovit.blogspot.com/2013/09/0030.html. От Джъмбо Пловдив купихме панделки за украсата. Гледахме и стъкларията по-подробно, защото аз си търсех вази за ресторанта, но не видях да има бурканчета.

Това са нашите:



Ох, страхотни са. На мен също много ми допада идеята за бурканчетата с мед и шишенцата с ракия, или само медеца smile Вашите колко милилитра са 25 ml или 106 ml?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 23, 2014, 08:40:22 »

Здравейте на всички,незная дали ще ви допадне идеята,но също така като различен подарък може да подарите от тези курабийки https://www.facebook.com/media/set/?set=a.444719982326445.1073741859.434984363300007&type=3 примерно с прикрепено послание към гостите.

При мен беше- мед за дамите, ракия за господата и за децата такива бисквитки. Бяха доста интересни помасите...
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 23, 2014, 12:35:27 »

melita, аз те подкрепям с две ръце! На нашата сватба част от подаръчетата бяха именно колиета за жените. Бяха два различни вида, тъй като нашата сватба беше "международна" и висулката я избрах според това, което е типично за съответната държава (т.е. за чужденките беше колие с висулка роза и обяснение на навито листче защо точно розата е символ на България). И много мило ми стана, когато към края на сватбата забелязах, че почти всички момичета си бяха сложили колиетата, които бяха получили. Така че аз лично не бих предпочела (нито да подаря, нито да получа) "прахосъбирачката" пред нещо, което мога да си го ползвам всеки ден!
За мъжете бяхме подготвили малки юзчета с ракия за чужденците, а за българите - същото юзче, но с портвайн. Успех, момичета! good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 23, 2014, 14:58:56 »

Много добре ми звучи идеята за колие с висулка.  Bravo
Аз също съм в голяма чуденка още, но май ще си останат бонбоните в кутийка.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 23, 2014, 15:23:02 »

това ще са нашите подаръчета..


* WP_000734.jpg (12.46 KB, 336x448 - видяно 223 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: октомври 23, 2014, 15:49:33 »

Хаха, и аз ги наричам "прахосъбирачки" всичките сувенирчета, които човек се чуди къде да сложи след като получи от сватба biggrin Подкрепям дамите с по-практични идеи и иноваторски стил Bravo

Ние подарихме на нашите гости магнитче с наша снимка, което беше опаковано заедно с късметче и бладодарност към тях smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 24, 2014, 09:59:37 »

Feli и ние сме се спрели на този вариант , но няма да е с наша снимка , а искаме да е с наша забавна карикатура като младоженци  tease  blum
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #343 -: октомври 24, 2014, 16:04:53 »

За нашите подаръци вече писах, а от сватбите на наши приятели, много ми хареса идеята на приятелско семейство, на което кумувахме. Те направиха снимка на всяко семейство по време на сватбата и след това в рамки ни дадоха снимките, с послание, както си му е реда: "За спомен от сватбата на..." и датата.
Други приятели пък имаха магнитчета за подаръци. Всеки път се усмихвам, като ги видя на хладилника.

Но аз лично съм с две ръце за личните подаръци, персонални и с отношение към всеки, а не кой каквото си хване..
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #344 -: октомври 25, 2014, 13:15:22 »

И на мен ми харесва идеята за снимка - подарък, която да се изпрати след сватбата за подарък и да има нещо от сорта "Благодарим ви, че бяхте с нас и споделихте нашия празник". Може да прибегна до този вариант, тъй-като както писах, на сватбата останах без подаръчета...
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines