Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:35:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 160699 пъти)
 
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #165 -: април 10, 2014, 15:32:47 »

Мисля, че точно FIMO  се води полимерна глина, аз взех на малките и правихме животинки по клипчета в ютюб, които после опекохме в печката. Много приятно се работи с нея и стават много хубави неща, каквито са твоите  произведения опредеелно smile
Аз за съжаление не мога да правя подобни неща, а и нямам време и възможност, затова разчитам на други хора, които ги умеят нещата.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 10, 2014, 16:10:11 »

Ние след дълго умуване се спряхме на вкусен и сантиментален подарък за нашите гости.  Искахме да е нешо смислено, а не за отбиване на номера и да не е нещо,  което да събира прах в някое чекмедже след сватбата.
Затова ще подарим шоколадови бонбони с нашите инициали. Първият подарък,  който получих от годеника ми още преди да сме двойка беше кутия шоколадови бонбони,  тъй че за нас това е идеалният подарък.
Активен
minceva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #167 -: април 11, 2014, 17:40:01 »

Здравей  те мумичета преди доста време в форума попаднах на едно мнение за едни страхотни шишенца с камачета но сега немога да ги открия къде беше някой да има престава от каде мога да ги купя.   huhhuh.gif
Активен
minceva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #168 -: април 12, 2014, 13:40:00 »

Здравей  те момичета преди доста време в форума попаднах на едно мнение за едни страхотни шишенца с камъчета но сега немога да ги открия къде беше някой да има престава от каде мога да ги купя.   huhhuh.gif
извинете за правописните грешки.    Но пиша от телефона си.
И и все пак ако може помогнете.  Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: април 12, 2014, 14:11:07 от minceva » Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #169 -: април 12, 2014, 17:37:40 »

Ох, от една седмица не съм проверявала какво става тук!
vilinki, поздравления за магнитчетата - личи си, че си вложила сърце и душа, браво!
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #170 -: април 14, 2014, 09:05:17 »

Ох, от една седмица не съм проверявала какво става тук!
vilinki, поздравления за магнитчетата - личи си, че си вложила сърце и душа, браво!

Благодаря ти мила smile Наистина ги правя с желание за моите прекрасни гости, които много обичам smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 14, 2014, 11:51:51 »

В Пловдив можете ли да ми препоръчате къде правят декорирани сладки за подарък. Видях последно на Главната улица до Афредо , че има такива ръчно правени....
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 19, 2014, 00:17:10 »

Здравей  те мумичета преди доста време в форума попаднах на едно мнение за едни страхотни шишенца с камачета но сега немога да ги открия къде беше някой да има престава от каде мога да ги купя.   huhhuh.gif

Не съм сигурна за кои шишенца говориш, но тук има голямо разнообразие - можеш да си избереш цвят/камък в зависимост от темата на сватбата:
http://charmybride.com/product_info.php?cPath=210_216&products_id=2543

В един момент, бях решила това да са подаръците за мъжката част от гостите. Но моята половинка реши, че повече му харесва идеята за юзчета, в които пъхнахме завита като папирус благодарствена бележка от паус, завързана с панделка в цвета на украсата.
Активен
minceva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #173 -: април 21, 2014, 15:40:33 »

Цитат на: Vikito_19 link=topic=35има ги с едни страхотни пеперуди57.msg635880#msg635880 date=1397859430
Не съм сигурна за кои шишенца говориш, но тук има голямо разнообразие - можеш да си избереш цвят/камък в зависимост от темата на сватбата:
http://charmybride.com/product_info.php?cPath=210_216&products_id=2543

В един момент, бях решила това да са подаръците за мъжката част от гостите. Но моята половинка реши, че повече му харесва идеята за юзчета, в които пъхнахме завита като папирус благодарствена бележка от паус, завързана с панделка в цвета на украсата.
Много благодаря точно за тях говорех, имат ги и с едни страхотни пеперудил•
Тях си избрахме.
И отново 1000-ди благодарности и много късмет.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #174 -: април 22, 2014, 09:19:39 »

Май никой няма идеи по моя въпрос... smile

Все пак ако някой попадне на някакво пожелание ще бъда много благодарна
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #175 -: април 22, 2014, 09:57:14 »

milenkata, ето ти пример за място, от което можеш да вземеш кратички мисли за любовта. А под всяка да напишете "Благодарим Ви, че сте наши гости".

http://simetro.com/misli/index.php?cat=%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B0
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #176 -: април 22, 2014, 10:28:50 »

michelle Благодаря ти... не съм сигурна че тези ще станат. Изчетох ги всичките и са малко от типа както се пишеше по лексиконите навремето "Ти си Роза Ти си Крем ти си Щастие за мен", "В женското сърце винаги има място за още един" - не ми се струват много подходящи ...

Рових се из нета, намирам само ако Си гост как да надпишеш картичка за сватба, но не и да напишеш пожелание За гост..

Де да знам, иска ми се нещо смислено и интересно, което се запомня, може би абзац от някоя книга... така че да се трогнат хората....
« Последна редакция: април 22, 2014, 10:32:48 от milenkata » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #177 -: април 22, 2014, 13:57:00 »

Не знам какво си представяш точно, но това което ти е пуснала Мишел, звучи като това, за което си питала. Абзац от книга не знам как ще трогне чак толкоз гостите. Аз след сватбата направих колажи за всички гости със снимки от сватбата и всяка картичка надписах индивидуално, това може и да е трогнало някого, понеже беше за всеки отделно написано, но да пускаш крилати мисли и да трогнеш хората ми се струва трудна задача. Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 22, 2014, 14:02:33 »

А защо сама не измислиш текста? така ще е точно това, което искаш.
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #179 -: април 22, 2014, 14:15:45 »

Аз също направих свитъчета за нашите гости. Ето го текста:
Скъпи гости,
ако има нещо по-ценно от здравето,
 по-хубаво от късмета
и по-силно от любовта, то нека бъде Ваше!
Благодарим Ви, че сте част
от този важен за нас ден – нашата сватба!

                 
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines