Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:48:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 159172 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 07, 2013, 20:57:21 »

Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 08, 2013, 08:51:09 »

Хайде честита нова тема. Тъкмо за подаръчетата си мислих. Този уикенд ще поръчвам суровините за тях, че гледам в Алиекспрес са намалени biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 08, 2013, 09:52:49 »

Моите вече са готови. Не са кой знае какво. Милото даде ограничен бюджет. pardon Аз си избрах първото нещо,което ми допадна с магазина и това са едни малки слончета с панделка. На нея са написани нашите имена. smile Нещо малко,но от сърце. Харесвам си ги много !  yahoo
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #3 -: ноември 08, 2013, 10:43:45 »

честита темичка  Bravo
Алиекспрес е извора направо lol аз това ще го отложа за по-напреднал етап от подготовката, но ще следя темата smile
Иначе идеи да искаш, аз минах от сърца от плат, пълни с лавандула или др. приятни неща...през малки книжки с мъдри мисли...към малки тирбушончета и тапички за вино със сърца (от "извора" ги видях)...та явно съм доста объркана и не знам какви подаръчета искам, така че ще го оставя само да си дойде, както другите неща smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 08, 2013, 11:13:35 »

и аз се включвам.И нашите подаръчета пристигнаха миналата седмица -рапанчета с розичка и перла мн нежни са......На панделката са нашите имена и датата.Смятаме да ги даваме при наздравицата нали на семейство/ двойка или ако не са двойка поотделно.т.е. няма да има на всеки по местата им.Сметнахме че така ще е най добре и практично, понеже не виждам смисал ако цялото семейство е поканено и в тях да има 4 едни и същи фигурки...
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 08, 2013, 11:26:46 »

Нашите ще са персонални: шишенца с коркова тапа, вътре 1см. брокат, папирус, на койта ще има нещо кратко и благодарствено. Шишенцето ще има панделка около гърлото си и мъничко метално ключе. На това съм се спряла засега   pardon Това е горе-долу 7см., така че няма да се изгуби по масите.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 08, 2013, 13:04:57 »

 blackisback- папирусчето вътре ли ще е ,или завързано отвън към панделката ?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 08, 2013, 13:29:45 »

Вътре, завързано с конец, като конецът ще излиза извън шишенцето, а корка ще го затапи и така ще се издърпва по-лесно. Такова съм виждала в един магазин на Пиротска, но ми поискаха твърде много пари за това, та ще си ги правя. Общо взето едно купено е колкото материалите за пет, направени от мен.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 08, 2013, 21:20:52 »

Идеално :)чудех се какъв ще е текстът?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 08, 2013, 21:42:14 »

Кратко текстче, с което да кажем колко са важни за нас и, че им благодарим, че споделят деня с нас. Може да е някаква кратка притча.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 20, 2013, 08:35:31 »

Може ли да споделиш ,когато решиш какво ще е ? :)Че и аз съм пред дилема за един такъв хем кратък,хем стойностен текст .
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 20, 2013, 18:56:09 »

Не съм решила, а и не бързам много, така че да не разчиташ на мен biggrin Има една притча с един дядо, който живеел в планината и бил сам. Кратка е, стойностна е, но се притеснявам да не е твърде шаблонно
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #12 -: декември 17, 2013, 20:03:08 »

Аз вече окончателно се спрях на това http://www.aliexpress.com/snapshot/301167448.html, от извора  tease  Много ми харесва, струва ми се и сравнително оригинално (не че отдавам значение на това, но в чест на милото рових за нещо, цитирам, "по-така"  laugh ). Сега чакам да дойдат (дано не се бавят много, макар че до април има време). И само да кажа за всеки случай (защото наистина много дреболии и материали се поръчват от Алито) - съобразете си покупките с китайската Нова година, за да няма изненади с непристигнали навреме неща  girl_impossible
И да ви попитам за мнение: много ме забавляват тези неща http://www.aliexpress.com/item/party-wedding-decoration-banquet-sexy-red-lips-or-black-mustache-multicolour-paper-straw-novelty-birthday-supplies/820231138.html и се чудя дали да не ги взема за подарък на част от гостите (младите), защото си мисля, че много весели снимки ще излязат с тях (първоначално мислех да взема само тях за подаръчета на всички, но нали горе ви цитирах милото  tease ). Какво мислите?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: декември 17, 2013, 20:33:17 »

Lorenna Мустачките и устичките можеш самичка да си ги направиш smile Вземи си черен и червен картон и пръчки за шишчета и ето ти две темплейтчета за изрязване smile

http://www.livinglocurto.com/wp-content/uploads/2010/11/Lips-%C2%A9LivingLocurto.com_.pdf

http://www.livinglocurto.com/wp-content/uploads/2010/11/Mustaches-%C2%A9LivingLocurto.com_.pdf
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #14 -: декември 18, 2013, 18:40:52 »

mariola85, златна си, благодаря много  give_rose  Ще взема да си ги направя наистина, хем ще станат готини снимки, хем и гостите ще се позабавляват (надявам се).
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines