Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:14:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 162133 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #45 -: януари 21, 2014, 10:16:18 »

Ние ще подаряваме бурканчета (от онези мъничките),ще си бъдат на масата и ще си чакат гостите Wink
Активен
muzakova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #46 -: януари 21, 2014, 10:17:55 »

Ето един нестандартен и оригинален подарък за гостите на сватбата
http://prodavalnik.com/unikalen-podark-za-gostite-na-vashata-svatba-i40299535
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #47 -: януари 21, 2014, 12:33:24 »

strafi много симпатична е идеята ти за трите подаръчета, за специалното внимание към всеки и т.н., но от опит ти казвам, че няма да можете да отделите толкова време специално за това. А без асистент - шаферка, роднина, приятелка - която да познава всички гости, и да е на линия непрекъснато когато започнат да си тръгват малко по малко гостите, за да може да ви подава съответните снимки - няма как да стане...
Вариант да запазите и трите подаръчета е примерно курабийките да са по местата на гостите - в подложната чиния например, подаръчето да им дадете лично когато се снимате с тях, а снимката може да дадете примерно няколко дни или месец след сватбата, в нещо като картичка/рамка, с текст от рода на "За нас беше истинско удоволствие да споделим този вълшебен ден с вас! Благодарим!" - така отново ще си припомните емоциите от вечерта, виждайки се с голяма част от гостите отново. За тези, с които няма да можете да се видите лично, остават електронната и "стандартната" smile поща.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #48 -: януари 21, 2014, 15:27:50 »

Да ви се оплача, че яхнах метлата днес (първата ми проява на изнервена булка чудовище, хаха  witch lol ). Поръчах си подаръчета за гости от алиекспрес. Чакам си кротко 40 дена, пиша вчера на продавачите да видя всичко ли е наред и за мой ужас ми отговарят, че не могат да ми изпратят тези подаръчета, защото китайските митници вече не разрешавали да се изпращат продукти с батерии вътре  Oh my ... beating  И така, зависнах си без подаръчета  cray  Сега мисля други....Много ми е тъжно, толкова си харесвах поръчаните. Никаква друга идея не ми се струва толкова хубава  cray
Гледам иначе кибрити и химикалки. Като не е оригинално, поне да е полезно  pardon
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #49 -: януари 21, 2014, 15:41:29 »

А ти какво беше поръчала? Много тъпо, че даже не са писали да кажат! Ще измислиш нещо друго, имаш време.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 21, 2014, 15:42:50 »

Чувала съм за такива неща, съжалявам, че и на теб се е случило. Ако е кибрит, може да му сложиш индивидуален принт.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #51 -: януари 21, 2014, 15:49:26 »

Shide, бях поръчала Led чаени свещички.
blackisback с текст ще са, да. Обаче се оказа, че не било толкова лесно човек да си поръча кибрити или химикалки, защото всички сайтове за рекламни материали работят с някакви хотелиерски количества от рода на 2000бр и като чуят скромните ми 70 бройки, реагират така  RUN Обаче все някой ще се навие, надявам се  pardon 
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 21, 2014, 16:02:42 »

Може и сапунче в цветовете на сватбата или пък свещ.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #53 -: януари 21, 2014, 16:12:48 »

Може и сапунче в цветовете на сватбата или пък свещ.
За съжаление тези двата варианта милото ги отхвърли. И на кибрита много не се израдва, но като му казах за надписа "The perfect match" и видя нещата в друга светлина  understand
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #54 -: януари 21, 2014, 16:46:43 »

В този дух може да бъдат и пакетчета с кафе с надпис "The perfect blend". Ако ви пасва цветово, кафето може да е в прозрачни целуфанови пликчета, или в ленени или конопени торбички, от които да се разнася аромата. Ако ли пък не - може да се сложи в цветна опаковка или кутийка, която да отговаря на цветовете и темата, и да си остане само етикетчето с надписа  Wink
« Последна редакция: януари 21, 2014, 16:51:28 от Денито » Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #55 -: януари 21, 2014, 16:51:26 »

Идеята за кафето също е много готина, обаче се оказа, че имаме гости, които не пият кафе (единият съвсем отскоро) и решихме да са клечките.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #56 -: януари 21, 2014, 16:52:07 »

Чай?  smile Някакъв екзотичен насипен... Даже може и цвета да уцелите... blum
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #57 -: януари 21, 2014, 17:08:48 »

Денито, напълно си права и ние стигнахме до това заключение, затова мислим да ги пратим като благодарствени картички след сватбата. Другият вариант е кабинка за снимки и да се снимат сами вътре, но идея нямам къде да търся, а и вярвам,че няма да се вмести в бюджета. Все пак ако някой знае как върви наема им ще се радвам на всякаква информация
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #58 -: януари 21, 2014, 18:11:48 »

Чай?  smile Някакъв екзотичен насипен... Даже може и цвета да уцелите... blum
smile Имам една шаферка, която е голям фен на чая.
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #59 -: януари 25, 2014, 18:16:30 »

  Днес кумата ми сподели за тези растения
  Смятате ли, че идеята е подходяща за подърък за гостите?
  На сватбата смятам украсата да е от живи цветя в саксии, както и да помоля да не се носят букети...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines