Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 161941 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 21, 2015, 16:03:35 »

За пореден път, зависи от големината на бисквитката и от декорацията! Ето днес например отговорих на запитване от бъдеща булка за бисквитки във формата на сърце (с декорация на рокля на булка и костюм на младоженец) доста популярен вариант, като размера е 8см в най-широката част на 8см в най-високата - цена 1,30лв/брой. Това според мен 2,50 е безумие, но може да е сложно за изпълнение и т.н... Запитвания му е майката към различни сладкарници smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 24, 2015, 22:43:12 »

Момичета, днес ходих до изложението Балканика в Шератон. Нямаше кой знае какво (поне за мен), но изключително впечатление ми направи нещо, което поне аз не бях виждала до сега. Под формата на сърце в салфетка (или нещо от сорта) бяха сложени семена от цветя, отгоре това нещо беше покрито с оризова хартия и някакво пожелание към гостите, напечатано върху нея. Представителките на фирмата, която го предлагаше казаха, че после след като се посади ставали супер цветенца... Много впечатли и мисля, че е оригинален подарък за тези от вас, които са се насочили към нещо, което да е приложимо и все още търся женския подарък smile smile  give_rose
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 25, 2015, 09:21:48 »

Ние също ходихме и открихме колелцата,които толкова дълго търсихме,при това на прилична цена yahoo. Харесахме си и едни каляски и сега се чудим дали да не подаряваме колела на мъжете и каляски на жените.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 25, 2015, 18:03:23 »

Не знам дали имате време и каква е била цената на тези колелца, но нали знаеш че ги има в алиекспрес?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 25, 2015, 18:44:09 »

Иние ходихме днес, но нищо интересно.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 26, 2015, 08:56:32 »

Не знам дали имате време и каква е била цената на тези колелца, но нали знаеш че ги има в алиекспрес?
Не,видях подобни и струваха около 4 долара за бр.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #381 -: януари 26, 2015, 10:55:23 »

Да се включа и аз тук smile Подаръчетата, които избрахме ние са тези - http://svatbeni.artex-studio.com/p/338/c/20_59/Gavkava-magnitna-lenta/Magnitni-Stikeri-Sartse-77-70-mm/Dizayn-Mladozhentsi-Fayn-i-Poslanie-2-Svatbeni-Magniti-Sartse Още уточняваме бройката на гостите, така ще като сме готови ги поръчвам.
Да попитам вие поръчахте ли някое друго подаръче в повече, за всеки случай както се казва, или точно по списък се придържахте?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 26, 2015, 11:01:26 »

Ние смятаме да поръчаме малко повече,също така ще предвидим да има и за хората,който ще се погрижат за нас в сватбения ден- гримьор,фризьор,фотограф,dj видео заснемане, за управителите на ресторанта.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 26, 2015, 12:52:33 »

MoonFairy, и ние бяхме с магнити от този сайт. Препоръчвам ти да си избереш готов модел, тъй като аз срещнах известни проблеми с изработването на магнити с наша снимка и дизайн, който е семпъл, изчистен, стилен...
Повечето им са кичозни + евентуална снимка и става олеле...  smile

Ние предвидихме повече бройки, дадохме и на професионалистите, а и ни останаха и сега си имаме и в работата, и у дома и дадохме на хора, които не успяхме да поканим, но много ни се радват girl_wink
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #384 -: януари 26, 2015, 14:23:53 »

И аз си поръчах тези колелца  *YAHOO*бо трябвало да пристигнат другия месец. Аз ще ги давам по едно на двойка,ако не живеят заедно - на човек. Иначе за хората, които ще ми помогнат в свт вбия ден като диджея, декораторка, управителя на ресторанта задължително ще получат по едно от колелцата biggrin
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 26, 2015, 14:28:08 »

Аз съм публикувала преди подаръците за гостите, гълъби.. За момиченцата, които ще бъдат съм приготвила гривнички.. За родителите мисля да подарим нещо по различно, но още обмислям варианти.. И аз мисля да подаря на екипа, които ще работи по едно сувенирче..
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #386 -: януари 26, 2015, 15:27:50 »

За дечицата и аз смятам да им подаря по нещичко
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 26, 2015, 15:31:58 »

И аз си поръчах тези колелца  *YAHOO*бо трябвало да пристигнат другия месец. Аз ще ги давам по едно на двойка,ако не живеят заедно - на човек. Иначе за хората, които ще ми помогнат в свт вбия ден като диджея, декораторка, управителя на ресторанта задължително ще получат по едно от колелцата biggrin
От къде ги поръча?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 26, 2015, 16:15:20 »

Аз мисля да подарим да дечицата пистолетчета, които правят балончета, тъкмо много ми харесват снимки с такива, а те (малките) със сигурност ще се кефят много на това и ще ги използват smile Другото е, че в ресторанта ще имаме нещо като обособен детски кът (те го предлагат) със столчета, масички и т.н и ще им купя по една книжка за оцветяване, за да се занимават, ако им омръзне да стоят при родителите си и отидат в къта (ако може да е с булки барбита и младоженци би било супер) smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 26, 2015, 16:22:36 »

аз много се чудя за подаръците за децата - имам 3-4 дечица на 4-5 години - мислех си или за сапунените мехурчета или за нещо за оцветяване или за кутийка с бонбонки. Първите две идеи много ми харесват, но се притеснявам някак си да не се озове те4ност от балон4етата върху роклята ми или някой цветен молив/пастел. Та още го обмислям.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines