Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 161259 пъти)
 
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #30 -: януари 10, 2014, 21:19:30 »

Нашите подаръчета ще са тапи за вино. Бях харесала един комплект отварачка и тапа, а на капака на кутията нарисувани булченска рокля и костюм, с надпис на английски "Наздраве за добрите комбинации".



 Също една тапа, с кристал на върха, поръчах по едно от двете, за да преценя на живо кое ми допада повече и ще е кристалната.

На комплекчето идеята е много готина, но изработката и видът- доста евтини.
Summer Moon, разгледай този сайт http://www.confetti.co.uk/shop/wedding-favours/all-wedding-favours
може да ти допадне нещо и да ти даде идея за твоите подаръчета.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 10, 2014, 21:23:28 »

Въпрос на вкус.
Аз никога не бих подарила прахосъбиралка, защото аз не ги харесвам и ако ми подарят само ще се чудя в кой шкаф да я сложа, защото не обичам да ми е натрупано у дома, а ще ми е жал да я хвърля pardon
Не бих подарила и стандартните мед, ракия и т.н. защото са ми много изтъркани.
Нашите подаръци ще са лични и практични  Wink
А иначе мъжете много не ги разбират сватбите. Моята половинка също ми се чуди на акъла за половината дреболийки.
А пък роднините ни намират за безобразно, че не искаме да се ръкуваме в ритуалната зала под строй с всички гости, но ние приемаме съветите и пак си правим както на нас ни се иска. Все пак това е нашият ден, които винаги ще помним.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #32 -: януари 10, 2014, 21:44:41 »

Не знам, ние пием вино, не по бутилка на вечер, лично аз бих ползвала тапа за вино, за да го съхранявам, когато е отворено. А смятам, че доста хора вече си позволяват по чаша винце за вечеря и ще им е от полза.  Българите обаче,май нямаме навика да си купуваме такива неща. Така всеки път като си я ползват, ще се сещат, че е от нашата сватба.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 10, 2014, 22:40:13 »

Аз нямах предвид твоя подарък, тапите за вино са готин подарък според мен и бих се зарадвала на такъв като гост, но това е само личното ми мнение pardon
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #34 -: януари 11, 2014, 07:12:06 »

Shide,много са ти хубави подаръците!Аз бих се зарадвала на такова нещо good
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 11, 2014, 09:17:38 »

На мен са ми проверявали такова комплектче и от опит казвам, че са доста паянтови. Това отварачките, де. Още на първата бутилка сдаде багажа. Другото си го ползваме с кеф иначе. Хубав подарък е това  good
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #36 -: януари 11, 2014, 13:54:54 »

Благодаря, момичета,
радвам се, че сватбата се движи в правилна посока.
blackisback, хубаво направих, че ги поръчах да ги огледам.
На кристалната тапа, мисля да махна това сърчице с надписа и да закрепим имената, за кого е. Смятам да ги дадем на семейство, а не на всеки. Обмислях това да е за мъжете само, а за жените ветрила да взема, ама май се отказах.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 11, 2014, 14:35:19 »

Разбира се smile Не е нужно на семейство/двойка повече от една тапа. Може на дечицата да им вземеш нещо. Аз си мислих за калейдоскопи. Като малка много исках да имам такова, уви чак преди 2 години получих  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #38 -: януари 11, 2014, 15:05:24 »

blackisback, калейдоскопите са много красиво нещо  smile
Само ще трябва да се поразровиш за по-приемлив финансово вариант. Детските калейдоскопи, които съм виждала и са като цяло добри, бяха на цена 7-10 лв. А истински хубав калейдоскоп по поръчка е най-малко 30 лв, а може и двойно по-висока цена да има.
В "Слънчоглед" са пуснали комплекти "Направи си сам":
http://www.slanchogled.com/Product-I-did-it-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF_4318.aspx
А тук има много красиви, за съжаление и на по-висока цена (разбираема, предвид ръчната изработка):
http://siestaunique.com/index.php?id=4&lang=2
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #39 -: януари 11, 2014, 17:29:11 »

Аз си мислих за пръчка за мехурчета или както там му се казва, за калейдоскоп не се бях сещала. Заглеждам и едни апаратчета за снимки, дето са еднократни, може да им е забавно да си щтракат. Не знам, за тях не съм решила, мерси за идеята.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 11, 2014, 17:37:34 »

О, не, не. Това е твърде много. Виждала съм къде-къде по-евтини варианти. Дори този, който ми го купиха преди две години, беше 3лв, а е сравнително голям (поне 20см. е). Едно време, понеже съм живяла по арабския свят, там децата имаха джобни, по 7-8см. и вътре с мъниста. Вярвам, че ако се разровя в разни ибей, алиекспрес, ще намеря приемливи варианти. Пръчките с веро също съм ги мислила, ама ще вземе някое да го разлее, може да се хлъзне някой, да го разлее, да се счупи, да се разреват.. biggrin
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #41 -: януари 15, 2014, 14:23:18 »

Хубаво, че чета smile Страхотни идеи давате, не бях се замисляла за детски подарък, калейдоскоп е  просто супер. Видях ги на доста приемливи цени 

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=kaleidoscope&catId=&initiative_id=SB_20140115042029
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #42 -: януари 15, 2014, 14:36:17 »

И един въпрос за подаръчетата.  Кога точно смятате да ги давате? Аз първоначално мислех да са на всяко място, но тъй като смятам да се снимаме с всеки гост преди да е влязъл в ресторанта и по-късно да си получат и снимката като подарък, на самото място да има по един красив бонбон или сладка, после снимката, и когато си тръгват да си получат и подаръчето. Три за щастие. Така на сбогуване пак ще отделим по малко индивидуално внимание на всеки. Но дали няма да е късно и дали ще имаме силите и няма да пропуснем някого? Доста дълго стана smile. Та вие как ще процедирате?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 15, 2014, 14:38:31 »

Нашите подаръчета ще чакат гостите.

При теб вариант, за който се сещам е, че гостите няма да си тръгнат вкупом. А търсенето на снимката с гостите, даването на подаръчета, ще изиска повече време, отколкото само изпращането.
Активен
gergana_mak
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #44 -: януари 20, 2014, 15:16:16 »

Аз мисля да посрещнем гостите с чаша вино и там да си разменим подаръците, техните да ги оставят на маса до нас, а аз лично на всеки да подаря... а какво вече е сложен въпрос.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines