Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:15:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 164835 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 03, 2014, 15:06:00 »

menyanthe, благодаря ти! smile
RossyT, ние нашите подаръчета мислим да ги даваме, когато минаваме за наздравица с всеки гост. Така ми се струва по-уважително, но все пак си е въпрос на личен избор. Относно опаковката - аз съм фен на всякакъв тип опаковка (особено малки, сладки кутийки), така че аз лично бих ги опаковала. Но си зависи от самия подарък. Тези корабчета стоят ли прави или представляват нещо, като плочка във формата на корабче? Ако стоят прави бих пробвала онези малки торбички от органза в цвят, подхождащ на цялостната декорация на сватбата.
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #241 -: юли 04, 2014, 13:51:24 »

Ние сме решили да подаряваме снимка(по една на двойка или семейство), и освен ней обмисляме да подарим и по две опаковани сладки на всеки от типа показани по-горе, но аз харесах във формата на сърце-едното имитиращо булка, а другото младоженец.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #242 -: юли 05, 2014, 18:13:01 »

тази година са доста модерни сладките : ) ние също ще подаряваме сладки във формата на булчинска рокля за дамите и сватбена торта за мъжете само че ние ще ги майсторим с моя М, отделно по време на наздравицата ще поднесем на всяка двойка или отделен човек зависи магнитче с размери 10 на 7 с наша снимка и цветовете на сватбата : ) Идеята за магнита дойде спонтанно след като изброихме,че от 50 млади приятели само 3 не колекционират магнити : ))
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #243 -: юли 05, 2014, 21:04:40 »

Много исках и ние да подаряваме меденки със захарна глазура, но не ми се получи убеждаването.   smile
Та, на магнитчета ще сме почти сигурно. Очакваме мостри на няколко модела до две седмици.    good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 06, 2014, 19:40:34 »

И ние сме се спряли на магнитчета smile Повечето хора колекционират, а и е нещо различно и не е тип "прахосабирачка" Wink Вие вашите къде смятате да ги поричвате - очаквам предложения, защото аз намерих само едно място crazy
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #245 -: юли 07, 2014, 15:25:59 »

На нас моя приятелка ни направи проекта със снимка,фон дата и т.н, което в някое фото ще ти искат парички поне 30лв. иначе във Варна,за изкарване от фото ни искат по 6 лв бройката, луди хора?!?
Ако имате идеи давайте и вие,а иначе намерихме за по левче, но са меки и се огъват, а ми се искаше да са твърди  Yes
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #246 -: юли 07, 2014, 18:09:28 »

И ние сме се спряли на магнитчета smile Повечето хора колекционират, а и е нещо различно и не е тип "прахосабирачка" Wink Вие вашите къде смятате да ги поричвате - очаквам предложения, защото аз намерих само едно място crazy

Нашите агентката ще ни подготви. Чакаме мостри и които одобрим ще предаде за изработка. Тя ги заявява някъде, но не съм питала. Ако нямаш вариант ще помагам.
Цената се ангажира да е до 1.50лв.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 08, 2014, 08:11:22 »

Цената, която ви дават е доста добра! Какъв е размерът и материалът или още не знаете? Ако е в София или може да се поръча онлайн, приемам предложението за помощ. До края на август смятам да съм ги поръчала. Аз намерих един сайт, от който може да се поръча, но ми е единствен вариант, а ми се иска да имам няколко smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #248 -: юли 08, 2014, 11:19:02 »

 Около 10см. очакваме да са. Едното със сигурност от дърво. Предполагам, че някъде в София ги поръчва, но не съм сигурна, защото работи с широк кръг от хора от цялата страна. Мога да попитам, когато се видим с мострите и да ти пиша, ако искаш.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 08, 2014, 12:11:07 »

Да, искам! Ако това е цена, която дават принципно, без да си им клиент и за други неща по сватбата, попитай и може да ми дадеш нейни координати или сайт или адрес... Пиши ми, когато имаш яснота, ще съм ти много благодарна smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #250 -: юли 08, 2014, 12:22:12 »

Задължително ще ти пиша. До 2 седмици, максимум, ще имам яснота.  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #251 -: юли 08, 2014, 21:24:03 »

Anuk може ли да ми кажеш от къде поръчахте сладките, по-нагоре има в темата едни много красиви сладки, но са от Варна. Иска ми се нещо в София да намери.  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #252 -: юли 08, 2014, 21:41:04 »

Svetla_24 ето от тук можеш да си поръчаш за София smile прави ги една моя колежка, по 1.50лв  Wink

https://www.facebook.com/cookieandlove
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #253 -: юли 08, 2014, 22:37:32 »

Благодаря ти много mariola85. Супер свежи са и красиви  Torte Ние мислим да ги даваме на Wellcome drink-a, а не като подаръци. Сигурно по масите ще се оставят и всеки да си избере форма и цвят.
Активен
loca
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #254 -: юли 15, 2014, 08:29:58 »

Здравейте момичета, за първи път пиша във вашата тема, но от доста време ви чета smile. Стигнах и аз до подаръчетата, но колкото повече го мисля, толкова повече се обърквам. Сватбата ще е малка, на морска тема и първата ми идея за подаръците беше сладки с морски мотиви в малки метални кофички. После минах през малки свещничета или фенери. Сега прочетох, за това че не трябвало да се подаряват свещи...а свещничета може ли scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines