Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 14:45:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на милостивия ноември 4.11-10.11.2013 г.  (Прочетена 21295 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: ноември 04, 2013, 11:19:04 »

Привет, мили дами!

Отдавна не съм се разписвала в седмичната тема, но когато мога ви чета.

Поздравявам ви с още една слънчева есенна седмица и се надявам това хубаво време да продъжи максимално дълго!

Заповядайте една закуска докато още не е станало време за обяд!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 04, 2013, 11:30:24 »

така да бъде възможно по-дълго, хубаво време, ниски сметки за тока ми и възможност за разходки. blum
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: ноември 04, 2013, 11:58:29 »

ехеее къде се изгуби ти момиче smile идвай по-честичко да ни пишеш smile

И аз се надявам да се задържи времето, въпреки че сраяда и четвъртак го дават да вали, но са виновни за това моите клиенти от Ираландия , идват точно тези два дни и ще ни донесат малко дъждец smile

Мерси за закуската smile как ми се искаше да я имам тук сега smile Днес съм възмутена от хората в нашата фирма. Бяхме наели една много готина фирма, да зарежда с закуска и обяд офиса и работеше на самобслужване, взимаш си ядене оставяш си парички. Храната беше много вкусна, като домашна а закуските бяха като на баба, мекици пържени филийки и това всичко за стотинки. Е да ама хората не само че не оставяли пари а и взимали от касичката пари, и в крайна сметка се отказаха. Егаси хората, нямам думи!  crazy


ПС. Еми видях те вчера на Кауфланда ама бях в кола и в движение не можах да ти помахам Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 04, 2013, 12:12:15 »

е какви са  тези хора, предполагам че не взимат 150 лв заплата, та да крадат от касичката, ужас...
Мариолче, там бях, да, с майка ми . blum
Поздравявам ви с едни сладки картички, които видях днес. МНого обичам кокошки.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 04, 2013, 12:17:29 »

Привет и от мен smile

Времето навън е невероятно, а аз си нямам компания за разходки sad Следобед съм на преглед и мисля след това да се размотая в някой парк. Майка ми все се цупи, че не се спирам на четирибуквието си и ще взема да родя я в метрото я по пътя, ама не ме свърта и това е blush Пожелавам на всички хубава седмица и много положителни емоции heart



Еми, кокошките са супер, направо ме засърбяха подпухналите ръце и аз да си направя good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 04, 2013, 12:20:15 »

Али, не слушай майка си- движението си е супер, щом ти така го усещаш и ти е ок.

И аз нямам компания за разходки, приятелките ми са с деца, или в чужбина ( 90 % ), или на работа. Имам само една, дето е студентка и с нея ходим на културни мероприятия. Скоро отивам на безплатно кино, а към  края на месеца на безплатен оперен концерт.  MANICURE
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #6 -: ноември 04, 2013, 14:44:14 »

Юпиии да хвана и аз седмичната тема в началото на седмицата.
Здравейте мили дами. Как сте днес? Времето наистина е прелестно, но за жалост няма с кого да излезна sad Единствената приятелка в Плевен днес си пътува за Варна и аз ще релаксирам в къщи пред някой филм .
Станах официално леля. Мама и бебо са страхотни. Докторите са очаровани от сестричката ми не са виждали толкоз спокойна родилка. Даже я молели да крещи или да плаче , а тя не проляла и сълза. Героиня е нашето момиче.
Свекърва благодаря за съвета, ден след това роди първородния си син - Никола smile
Еми за завиждане си. Да идвам и аз на кино, че от кога ми се ходи, но все няма желаещи.
Желая ви слънчева и усмихната седмица, изпълнена с много положителни емоции. 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 04, 2013, 14:48:09 »

Миши, жалко че не си ми в София...
Евала на роднината ти, съсредоточила се е в раждането , вместо в другото дето ти описа.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 04, 2013, 17:17:12 »

Айде, и аз да се включа в седмичната тема.
Миши, честито! Много радости от бебока, а майка му бързо да се възстанови, но съм сигурна, че ще е така- явно тя е герой- браво на нея!
Ние последните хубави дни гледаме да ги прикараме в разходки с колелата сред природата, че скоро няма да има как  rains
Прекрасна седмица на всички!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 04, 2013, 18:27:03 »

Миши, честито и от мен!  girl_wink много хубаво нещо ти се е случило, мога да те разбера  tease ние днес си правихме дълга разходка с кака и малката Вики
Не пиша често в темата, че имам ядове на работа, натоварена съм на лекции и общо взето се опитвам да се "събера" и да не се ядосвам, но ми е трудно ... стиснете палчета за мен  give_rose

Хубава вечер  give_rose give_rose give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 05, 2013, 07:57:31 »

Честит рожден ден на мен!  yahoo yahoo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 06, 2013, 10:11:13 »

AliTia,
Още съвсем малко остана...Много е вълнуващо и ти пожелавам да мине много леко и скоро да ни зарадваш с новини. Разходките винаги са полезни. А ако времето е такова, каквото беше през последните няколко дни - прекрасно.

Тази седмица се побърках от тиква...smile толкова много тиква се оказа, че сме си купили, че вече се чудя какво да я правя. Правих мъфини с тиква, крем супа от тиква, печена тиква, теквеничета, крем супа от тиква с черена леща, запечена тиква с мляко и захар, с натрошени кори. Шедьовърът ми бяха шоколадови трюфели с тиква (свалих си рецептата он интернет - прави се пълнеж, който се остава да стегне в хладилника и посе се правят топчета и се топят в разтопен на водна баня черен шоколад) Леле, станаха уникални!Сигурно качих килограм-два покрай тях...

Явно за Архангел Михаил (тогава май имам имен ден) пак ще правя нещо с тиква....ха. И имам още 3 цели тикви и една половина в хладилника...кажете какво да ги правя? помагайте:)


Днес на път за работа срещнах един човек, който си говореше са (за съжаление все по-често виждам такива sad...и то млади хора sad ). Той каза нещо, което ме накара да се замисля. Каза нещо такова: "Прост народ, цял живот губите времето да спорите кой е прав и кой е крив,а  те едни и същи. Вместо да се обедините да направите нещо за народа, само викате за онези или другите, а не за вас си. Само щафети за тези или онези ко..лета,а за нас нищо, никава проклета промяна. Мулетааа..."

После почна да псува много брутално, което няма да цитирам и говореше и още, но ми дойде рейса...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: ноември 06, 2013, 18:47:43 »

Добър вечер дами. Напоследък седмичната темичка много опустява sad Защо така? Уж идва зима и всички се прибират на топличко, ама явно няма никой тук да убиваме скуката Wink Времето започна много гадно да се разваля и настроението ми спада много.
Али за жалост наистина лудите стават все повече и повече... от скука понякога мисля , че и аз почвам сама да си говоря  lol затова ми трябва вече съквартирант, че поне да има с кого да разменя 2 думи.
Спокойна вечер и по - честичко наминавайте, че много опустя Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 06, 2013, 21:17:53 »

аз съм със страхотно ПМС и само ви чета.  kezz
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 06, 2013, 23:33:43 »

Здравейте smile

къде сте, момичета smile я да ви задам един от въпросите, които по принцип ви раздвижват - какви сериали или реалитита гледате в момента? аз нещо съм преминала на едни много детски и чак взех да се замислям дали не се изживявам прекалено много като тийнейджърка?

Лека нощ от мен  heart
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines