Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:49:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 111591 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: октомври 30, 2013, 09:52:09 »


 Кратък списък на пролетно-летните бъдещи мами и бебета от темата smile Ако изпускам някой или има грешка в отбелязаните данни, обаждайте се.
Април

leni_beni_              stork-gurl

Kassi                    stork-boy

Май

Mrs.™                   stork-boy

Alleksia                  stork-boy

lunno momiche        stork-boy

macituu                 stork-gurl

michelle                 stork-gurl

*trinity*

Юни

svetla_ety              stork-gurl

Lillly



* San-Luis-Obispo-Maternity-3.jpg (66.46 KB, 435x289 - видяно 2886 пъти.)
« Последна редакция: април 03, 2014, 14:54:43 от fiibi_bg » Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 30, 2013, 11:37:47 »

Мишелче, страшно се радвам да те видя в бебешките теми. Ти си една от любимите ми съфорумки и от сърце ти желания да имаш прекрасна бременност изпълнена само с хубави емоции и живо и здраво бебче на финала  blum
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 30, 2013, 12:00:40 »

Честито, Мишел, много се радвам за теб give_rose Пожелавам ви да напълните темичката с много, много бебчета heart
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 30, 2013, 12:05:50 »

Честито и от мен, Мишел.
Лека и безпроблемна бременност и много незабравими мигове.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 30, 2013, 12:07:40 »

Тихичко честито,  Мишел! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!
Дано скоро и тази тема се напълни с бъдещи майки!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2013, 13:06:20 »

Ето, че след 4 години, отново се записвам в тази тема. Но този път няма да съм с юнско бебче, а живот и здраве с априлско  smile
Честито, Мишел ! Кога се очаква бебчето ?
Очаквам още майчета да се запишат  smile
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 30, 2013, 14:43:09 »

Честити новини на Мишел и leni_beni_!
Всичко да върви по мед и масло!
Ще ви следя с интерес.  good
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #7 -: октомври 30, 2013, 14:49:56 »

Здравейте, ето че и аз се записвам за втори път,първият беше преди 5 години.Живот и здраве очакваме бебечето през Април.Нека много бъдещи и настоящи пролетни мами се запишат тук.  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 30, 2013, 15:38:58 »

Честито момичета - Мишел, Лени, Касси - лека бременност ви желая. Ето че още една темичка започва да се пълни с бъдещи мами.  Bravo
Активен
miki_8
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #9 -: октомври 31, 2013, 15:37:17 »


Хайде и аз да се запиша тук . Честито на всички мами и лека бременност  Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #10 -: ноември 09, 2013, 10:48:56 »

 Честито Лени, Каси и Мики  Flower

 Благодаря на всички за така милите пожелания  smile Стоплихте ми сърцето  LOVING

 Лени, живот и здраве, се очертава да съм от последните в групичката - според изчисленията в момента (които май ще варират със следващите прегледи) дребосъкът или дребосъчката ще се появи през юни.

 Да ви попитам нещо, което май е глупаво  blush От началото на бременността съм с около 2-3 килограма надолу. Вярно, че стартирах, заради някои здравословни проблеми, с леко наднормено (по мои критерии, по медицинските е нормално) тегло, но все пак ми е озадачаващо. Не повръщам (просто не мога, не че не ми се гади неистово), храня се нормално, като гледам да избягвам сладко и нездравословни храни. При предишния преглед лекарката каза да не се тревожа засега и все пак не мога да си обясня защо става така. Може би, защото се сравнявам с две мои бременни колежки, които още от края на втория месец до края на третия видимо се бяха променили, пък аз съм си същата и даже леко вървя надолу.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 09, 2013, 11:12:49 »

Мишел, първите три месеца свалих 5 кг.Аз имах гадене почти постоянно и ядях определени храни, предимно домати със сирене  blum препечени филийки.Така че спокойно може да има спад в килограмите.И аз не изглеждах бременна в началото и това беше до четвъртия месец, тогава просто се появи едно коремче smile
Наблегни на плодовете и зеленчуците който са сезонни, хапвай храни който да ти помагат на стомаха, за да не си докараш други проблеми.

И аз много ти се радвам на бременността smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 11, 2013, 09:46:38 »

michelle , нормално е , не се притеснявай. С първата ми бременност, не ми личеше до 5 месец. Бах качила 2-3 килограма до тогава, главно на гърди  tease
Сега обаче, още от втория месец съм си с коремче smile
И на мен този път ми се гади доста, не вечерям изобщо , но ето че доста ми личи  pardon
А за термина - по ехограф ще ти се мени всеки път . Един път ще е по-голямо бебето , друг път по-малко. Аз си казвам термина по последния цикъл. Иначе и на мен не ми е тогава, защото пък съм с ранна овулация , а и знам кога съм забременяла  smile
Радвай се на бременноста  give_rose
« Последна редакция: ноември 11, 2013, 10:15:18 от leni_beni_ » Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #13 -: ноември 12, 2013, 11:44:55 »

Здравейте, от кога чакам тази тема  danceg Моят термин е за 9ти май. На мен не ми се е гадило просто нямах апетит и ядях едни странни неща като пържени картофи с люти чушки  smile и от кафето ми ставаше гадно. Сега вече всичко си е нормално, още не съм качила килца и се надявам и да не кача много , че моите са си доста и понеже си имах коремче преди сега немога да разбера личи ли ми вече или не. Надявам се всички да имаме безпроблемна бременност и леко раждане  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 12, 2013, 12:06:01 »

Много се радвам, че се разраства колектива  blum
Този път доста по-рано започнах да усещам бебчето, голям кеф е . Никола беше кротичък, не ми създаваше дискомфорт, не ме притесняваше изобщо . Този път, май ще е по-голямо диваче  tease Такива блъсканици и премятания още от сега, че не знам по-натам като заякне какво ще става .
Някой знае ли вече пола на бебо ?  blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines