Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:49:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оптимистична седмица 21 - 27.10.2013  (Прочетена 35937 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 25, 2013, 15:38:34 »

аз пък вече не се изкушавам, откакто ме избива алергия от бяла захар. Та си пускайте картинките хихи blum
Сега набивам кисело мляко с канела и мед.
лек ден на всички !
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #76 -: октомври 25, 2013, 17:38:49 »

Профитеролите са си малки еклерчета Wink Особено вкусни със сметанов крем, мням smile

Еми, и без това захарта е вредна, тъй че действай с меда. На мен от захарните изделия ми избиват потрасающи пъпки по физиономията и гледам да ограничавам също, макар че от време на време някоя тортичка пробива гарда blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 25, 2013, 17:47:11 »

свекърва, малката я взехме на 4тия ден;  heart за сега се показва като послушно бебе, прави усмивки  danceg спинка, кърмят се, вече има кратки разходки, научих се да я държа и да спинка гушната в мен; общо взето придобивам полезен опит и прекарвам много приятно време; не съм много често там, че нали и на работа ходя и на лекции, но се чувствам много добре, защото всички в семейството се радват много; Мъж ми няма търпение за наше  Girl_hide
посрещането не го правих по шумния начин, така че празника с меденките и украсите ще го правим следващия месец  smile Вики има на 11ти имен ден, на 12ти прави 40 дни, а аз на 22ри имам РД  heart
днес имаме много хубава новина, за муунчето! много се радвам!  give_rose
 Аз бях изтощена от разни контролни и търчане наляво надясно и днес се наспах хубаво следобеда   pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 26, 2013, 14:39:12 »

До като се наканя да пиша и тя седмицата ще свърши smile

Но ви четях редовно всеки ден smile Много ми харесва, че седмичната тема се напълни със снимки, стана много весело и шарено, а и тук явно сме се събрали все любители на фотографии - някои по професионално, някои по сърце. Ние учихме малко фотография в университета (колкото да знам какво е контражур), тогава много се запалих. Винаги съм била доброволец да снимам рожденни дни и всякакви събития, и все мен ме няма по снимките. А всъщност съм голяма позьорка и много обичам да ме снимат  Girl_hide така че, milenuity, ако някой път ти трябва модел  girl_wink

_Ezra_, много се радвам колко си ентусиаризана около бебчето, много си сладка.
Аз също много се радвам за moonlight

А, ето и две снимки (от телефона за съжаление) в търсене на любимата есен на svekarva
Снимани са над Тополовград, когато бяхме на гости на свекърите.




Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 26, 2013, 15:13:47 »

Панди, втората е страхотна  heart heart heart
Много ми хареса!
А, миленити, ако ти трябват модели за снимки каже, аз много обичам да ме снимат. Даже вчера като за пръв път си гледахме видеото от сватбата баща ми само се шегуваше, че с майка само позираме  Girl_hide
На другата форумска среща, може да ни направиш някоя снимка  girl_wink
« Последна редакция: октомври 26, 2013, 15:18:54 от ratatui » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 26, 2013, 15:47:37 »

Момичета - когато кажете! Ако е хубаво времето, може и другия уикенд! smile

Панди - снимките са супер. И на мен втората много ми харесва!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: октомври 26, 2013, 15:58:41 »

Ето ме и мен в най- дългото денонощие на годината. Много го обичам този ден, пък се и падна Димитровден. Честито на всички, носещи това име!
Езра, напълно те разбирам. Много е хубаво роднина или приятелка да има бебече и да си леля. Сигурно и затова после лелите са много любими. Хехе, големи празници ви чакат good
ratatui , първата снимка е към "моята есен". Втората е "моята късна есен", направо усещам един студен ветрец ззззззззз! Стигам до извода, че за мен снимката е точно отражение на действителността, без "пипане" на цветове и много нагласяне. Хихи, ще вземе да излезе, че само на снаха си работите не мога да харесам и да кажа нещо добро.  diablo Това ми напомня за една тъща, братовчедка на баба ми. Идва на гости и започва да се оплаква какви ужасни цигари пуши зет и как отвратително мирише цялата къща. Пък на- цигарите на баща ми са от по- хубав тютюн, не се усеща даже, че пуши. Баба ми слуша, слуша и казва, че то други цигари освен Слънце няма и не е възможно да има разлика. Онова бабе /едно сухо и наперено, със свити устни, така си я спомням леля Мика/малко се стресна, ама измисли: "ама той Веско /баща ми/ сигурно гълта дима, пък нашия Тодор само навън пуфка". Леле, ужаст некакъв.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 26, 2013, 16:02:50 »

ами те снимките са правени в разстояние от 10 минути smile Като цяло есента за сега е супер smile

Тази история е много интересна и поучителна!
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #83 -: октомври 27, 2013, 11:37:09 »

Lorenna благодаря за идеята.Не,че нямам способности ,но времето с моето диване ми е в краен недостиг и ще търся готова торта.Някой ден ,някой хубав ден,когато моето момче ще ходи на гости и ще играе с приятелчета с удоволствие ще му спретна лично аз тортичка.Още търся варианти з атортата де smile

Успех с тортата, на каквото и да се спреш съм сигурна, че бебчо ще го оцени по достойнство Wink Моята бебка само като видя тортата и влезе в нея до лактите,  голямо мазане и ядене падна  tease После татко й си отряза едно парче, тя го видя, издърпа му чинията и продължи от нея да яде  pardon

Прекрасни есенни снимки сте публикували  Bravo  А на мен ми е коледно от средата на септември, даже съм поръчала подаръци вече; нещо не съм в ред  crazy
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 27, 2013, 15:47:29 »

 Ezra, честито племенниче smilesmile

 danceg Не съм споделяла май до сега, но и аз ще ставам леля. Терминът е 8 декември smile. Нямам търпение малката да дойде! Вече съм накупила един куп бебешки дрешки за от 1м до 2г. Дори едни уникално сладурчести бански , не се сдържах. Колегите ми се накараха, че говоря за бебето по име и че не се казвало докато не се роди. Това ми е много странно. До сега всичките ми приятелки са ми казвали имената преди да се роди, даже да като им правехме baby shower (това незнам как точно да го преведа) в цялата къща имаше изписано името на бебето и т.н. Нито брат ми, нито съпругата му крият името и те си ни го казаха, за това ми интерсно това суеверие и дали наиситна има такова...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 27, 2013, 15:50:04 »

повечето хора го спазват, аз също съм му фен, но всеки както си реши. То повечето двойки така или инак не казват до последния момент на околните какво  име са избрали, и по друга причина.  crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #86 -: октомври 27, 2013, 16:57:53 »

Аз имам прекрасни племеник (2) и племеница (4г) и двамата са супер сладурчета! Не сме говорили за имена преди да се родят - важното е да са живи и здрави, дори не помня чак толкова да сме говорили за бебетата и подаръци не бяхме купили преди да се родят, ама то си е до хората. smile На сватбата и двамата бяха във вихъра си, страшни танци бяха, а малкия нон стоп ме преследваше, много му беше интересна цялата еуфория и роклята и колко различна изглеждах. smile Брат ми все казва, че сигурно покрай тях съм се отказала да имам деца, ама си е точно обратното - надявам се децата ми да са като тях, ама сигурно няма леля, която да не обожава племениците си. smile

Тук някакви предупреждения за урагани има и се чудя да излизаме ли днес или не. Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines