Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:00:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 250624 пъти)
 
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #675 -: юли 23, 2016, 15:12:31 »

Прясна информация за медицинските, ако някой се интересува: Ние нашите си ги извадихме в Св. София - 56лв за двамата. Отидохме сутринта в 10:30, взеха ни кръв и 14ч бяха готови. До психото ходихме  - 2 мин работа по 10лв на човек - работят до 14ч.
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #676 -: юли 24, 2016, 14:45:22 »

Хей, хора smile Искам да се похваля smile Намерих Я smile Намерих РОКЛЯТА smile
Бях в Асеновград вчера и успях да Я намеря (в последия магазин, в който казах, че ще вляза за деня) smile Искам да похваля Сватбен салон Роси-87 (ул. Марица 7 трябва да е адреса). Много мили жени, уникални рокли. А да не ви казвам, че цените са безумни ниски smile Сложих си рокличката, разплаках се и разбрах, че това е МОЯТА рокля. Коригираха ми я за час и нещо и бях готова smile И накрая ги питах колко струва.... това беше най-ниската цена, която бях чула за този ден smile Супер бонус за мен smile В сайта им нито една не ми харесва сега като го погледнах, но на място имаше мноооого хубави булчински и официални рокли.
Вече нямам търпение  heart
« Последна редакция: юли 24, 2016, 14:49:20 от YoYo » Активен
GiGiStavreva
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #677 -: юли 25, 2016, 21:29:07 »

Намерих най-после място! yahoo Ние си запазихме дата за догодина в Санта Марина в Созопол. Имат плажен бар, на който може да се направи церемонията, а след 12 може да се пренесе там сватбата и музиката да продължи до колко искаме. Ресторанта е с чудесна гледка и е отворен, тоест няма гостите да се потят като прасета на сватбата! Управителя беше много учтив. Опитахме менюто, което също беше вкусно. Искат 2000 лева капаро за да за запазят датата. Може да побере 150 човека. След разправиите ми с този управител в Равадиново, тук изживяването беше направо несравнимо!
Активен
liolqta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #678 -: юли 26, 2016, 09:10:29 »

Може ли някой да даде координати на оркестър с народна музика за вземане на кумове и булка?? Видях се в приключение и никъде из интернет няма инфомация за Бургас  beating
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #679 -: август 01, 2016, 23:15:48 »

Момичета, моля за координати на добра гримьорка, която ходи на адрес, че 3 път удрям на камък  cray
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #680 -: август 02, 2016, 20:21:21 »

Marieta Manolova Makeup
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #681 -: август 03, 2016, 11:50:24 »

Момичета, нашият първи ден мина - 02.07. Нямаме още снимки, но се надявам скоро да мога да ви покажа поне няколко. Но съм пълна с информация и впечатления  yahoo yahoo yahoo Остана само църковната венчавка на 24.09 в Испания.  danceg danceg

Devilment, писах ти на лично съобщение.

YoYo, честито за роклята. Ще бъдеш прекрасна булка. Ще чакаме снимки smile Не знам дали си намери фризьорка, която да дойде на място. Моите фризьори са семейна двойка, които бяха канени на сватбата, но се съгласиха да направят мен и част от гостите. Бяха ми препоръчали "Салонът" преди да ми предложат да се заемат с прическата. Моите 2 фризьорки от Бургас са бременни (по-точно едната роди на сватбата горе долу) и за това си търсех и аз по едно време. 

GiGiStavreva, честито за мястото! Звучи много романтично и както го описваш наистина звучи като вашето място.

raindrop, както Devilment каза, изнесеният ритуал струва около 200лв и трае около 10 мин. Поне при нас беше толкова. Само че ние например се забавихме с 15 мин. защото чакахме преди да тръгнем към ритуалчицата и т.н. Но самият ритуал наистина трае не повече от 10 мин. Ходихме на сватба, където бяха направили просто ритуал в самият ресторант, от агентката, която им прави декорацията. Бяха се разписали през седмицата. Така че ако имаш някой да ти помага на сватбата, може и този човек за тези буквално 10 минути да направи и бракосъчетанието, макар и "нереално" smile smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #682 -: август 03, 2016, 21:42:21 »

Честито, Indoneziq  Bravo  Чакаме снимчици smile
Моята фризьорка ще ме прави. Дано всичко е наред... smile
и държа да кажа (треперейки лекичко) :
1 МЕСЕЦ! 1 МЕСЕЦ! 1 МЕСЕЦ до сватбата!!! smile  crazy
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #683 -: август 03, 2016, 21:45:05 »

sunny_s, само васерман, психо и при личната ли? Не трябва ли до ... белодробното да се ходи (една приятелка скоро се омъжи и каза, че и от там минавали huhhuh.gif
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #684 -: август 04, 2016, 07:35:44 »

В св. София се минава всичко. Като отидохме за резултатите ни биха печатите за всичко нужно. Моят личен лекар не е там, но няма проблем. Мисля, че с личните става по-голямо разтакаване. Днес ще ходим да ги носим в ритуална и ще разбера, ако има нещо пропуснато  smile
« Последна редакция: август 04, 2016, 07:46:22 от sunny_s » Активен
liolqta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #685 -: август 04, 2016, 11:50:50 »

В св. София се минава всичко. Като отидохме за резултатите ни биха печатите за всичко нужно. Моят личен лекар не е там, но няма проблем. Мисля, че с личните става по-голямо разтакаване. Днес ще ходим да ги носим в ритуална и ще разбера, ако има нещо пропуснато  smile

Пресен опит (от вчера). Вместо да отидем в Св. София и да свършим цялата галимация за минути, моят красавец "не, та не при личната"..  crazy Хубаво, ама в нааааай-голямата буря, излизам аз от офиса, стигам до трета поликлиника - гьол вода мокра, обикаляне от кабинет на кабинет (а при тях е от сграда в сграда пак В ДЪЖДА) и накрая ни излезе 100 лв. с психото. Личната ли....  beating beating
 Хич не се разправяите, ами си отиваите в някоя частна клиника, плащаш си и само чакаш, всичко е на едно място. Лесна работа!


Devilment в кой ресторант и коя църква ще бъдете? smile
« Последна редакция: август 04, 2016, 11:53:40 от liolqta » Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #686 -: август 05, 2016, 09:05:07 »

sunny_s, чакам резултат от ритуалната smile
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #687 -: август 05, 2016, 09:10:13 »

Днес, че вчера не успяхме, после веднага ще напиша отговор smile
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #688 -: август 05, 2016, 11:36:33 »

Така... отидохме, дадохме ги, нямаше проблем с медицинските. Учуди ме повече, че касата понеже не им работи не могат да ти дадат бележка, че си платил, но за сметка на това няма проблем да ти приберат парите.  shok
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #689 -: август 06, 2016, 14:35:04 »

liolqta, в ресторант "Форс", църковен няма да правим.

На нас ни останаха само документите за изнесения в морската, разрешението за колата. А някой случайно да знае дали могат да се изкарат две разрешения - едно за булчинската кола и едно за колата на момичето, което ще украсява? Тя ще мъкне арки, маси... няма да е лесно.

Тортата май ще я поръчвам в "Роза". Другата седмица сме на проби за вкусовете, иначе моделът ще е по снимка. Дано се справят.  smile

За тези от Вас, които все още не са купили виното за сватбата, препоръчаха ми Поморийско злато, магазина се намира някъде около пазара Краснодар. Та и от там трябва да минем другата седмица.

Поканите почти ги раздадохме. И вече почнаха да ме хващат нервите  tease
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines