Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:50:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 250869 пъти)
 
zlat61
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #540 -: септември 27, 2015, 23:29:36 »

Здравей. На 21ви август една позната се жениш там (созопол - хотел селена). Разбрах ,че капацитета им е ДО 50 човека. Не са специализирани за сватби. Нямат сватбено, нито празнично меню.  Украса не могат да ти предложат, както и не могат да те насочат. Има жива музика, но не могат да ти предложат голям репертоар. Ако сватбата няма да е през 2016-та забрави вече за сватба от наоткрито!
Има и друго, ако искаш в градината на рсторанта, въптре ресторанта ще го пуснат на свободна консумация . Всеки може да влиза и излиза от ресторанта.
В созопол има ресторант Селена и рестант Селена бийч. Втория е за 60 човека, така че да не стане объркване като давате мнение за ресторанта.
Активен
slavy
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #541 -: октомври 11, 2015, 18:14:54 »

Благодаря за мненията! Още не сме открили мечтаното място, ако някой има свежи предложения моля пишете!
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #542 -: октомври 13, 2015, 19:05:50 »

Момичета, имам си дата вече   yahoo danceg danceg 03.09.2016. Резервирахме хотела, агентката и фотографа. Ние избрахме Гранд Хотел Поморие, агенцията е Хармони с Мартина Славова и фотографа е Иван Славов. Много съм щастлива. Най-накрая след толкова много търсене и писане на емайли на повечето хотели по южното черноморие и мноогоо изхабени нерви в спорове с родителите, се спряхме на един и си резервирахме дата.  Bravo

Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #543 -: октомври 17, 2015, 00:19:05 »

Честито Меги, атриум ли запазихте или капитол?
А пък от Мартина очаквам много яки неща през следващия сезон smile

И нещо странично. Магазин Лале (под краставицата) много ме разочароваха....
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #544 -: октомври 17, 2015, 17:01:45 »

taratorche
ние запазихме Атриум. Повече ни хареса. Ние с ММ никак не си падаме по жълто, шампанско и оранжево, а капитол е точно в цвят шампанско.  smile Така че решението беше много лесно. Малко ни се промени идеята за сватбена тема и цвят, защото ще трябва да се съобразим със залата. Тоест сега изнесения ритуал ще си остане в цвят тюркоаз както искахме, но вътре в ресторанта ще сме или с лилаво, розово или с пепел от рози. Дано да стане добре. smile

Иначе за Мартина, надявам се, че ще направи нещо хубаво.  smile Ние нямаме много голям бюджет за украсата на ресторанта, ама все пак. smile

А вече запазихме и ДЖ - Иван Тодоров.  Bravo Bravo Остана само видеото и църковния ритуал.

taratorche, с какво те разочароваха магазин Лале?
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #545 -: октомври 20, 2015, 21:39:55 »

Здравейте момичета, опитах се да прочета всичко изписано до момента и до някаква степен успях. biggrin Ноо имам нужда от Вашата помощ. С моето момче много искаме сватба на открито, не само изнесен ритуал, но и самото тържество да е на открито. Търсим подходящо място около Бургас като за момента съм се спряла на следните: Комплекс "Свети Тома" Созопол, Комплекс "Анел" Созопол, Виста Маре Отманли, "Зелената къща" Ветрен. Ще съм много благодарна, ако някоя от Вас, която е празнувала на някое от тези места, се свърже с мен за по-подробна информация.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #546 -: октомври 25, 2015, 20:51:40 »

Добре дошла Devilmentsmile

аз не съм била в нито един от изброените хотели на сватба, но доколкото знам в Комплекс "Свети Тома" Созопол и Комплекс "Анел" Созопол, тържеството се провежда в ресторанта на хотела (на затворено). В комплекс "Свети Тома" има възможност и да е на бара на плажа им, но той работи май само до края на август месец.

Ти говорила ли си с тези хотели дали ще могат да ти направят тържеството в датата, която искаш и какви са куверите им? Аз също много исках Комплекс Анел или Свети Тома, но поради цените на кувертите на първия и възможните датите на втория, тези двата отпаднаха от списъка с фаворити много бързо.  smile

Аз мога да ти предложа също да погледнеш и Гранд Хотел Поморие, аз ще съм там. Там има възможност освен за изнесен ритуал на плажа или на терасата им и самото тържество да е на открито на терасата на комплекс Атриум. За жалост терасата има обаче място само за 40 човека.  sad

Виста маре е много хубаво, но ресторанта също не е много голям.

Разгледай и в Лозенец, когато аз търсих къде да ми е сватбата, си спомням, че там имаше доста приятни ресторантчета точно на плажа.

А, освен това, това лято гледах още едно много приятно комплексче с ресторант за около 100ина човека директно на плажа . За жалост забравих името на хотел, но се намира някъде по пътя от Хотел Коста Булгара към Къмпинг Градина в Черноморец. То там по този път има доста приятни хотелчета все с открити ресторанти на плажа. Може да ги погледнеш. Спомням си, че цените на кувертите бяха доста приличини. Там  обаче всички ми казаха, че силна музика можело да има само до 00.00 и после само като фон.

Дано съм ти била от помощ.  smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #547 -: октомври 25, 2015, 21:04:36 »

Момичета, аз да ви попитам за фризьора и гримзора. Вие при кого бяхте? Кой бихте ми препоръчали? И съгласяват ли се да дойдат до локацията (в моя случай в Поморие)? А и какви са им цените горе долу? Понеже не съм от Бургас и не съм ходила на никого до сега, съм в голяма чуденка...  crazy crazy ще се радвам да помогнете  smile

А вие кога ходихте на пробна прическа и грим?
Активен
aneliya_ss
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #548 -: ноември 03, 2015, 17:06:40 »

Здравейте! Интересуват ме някакви отзиви за dj service Бургас. Сториха ми се много интересни, но никъде не намирам мнения. Някой възползвал ли се е от услугите им?
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #549 -: ноември 17, 2015, 18:13:10 »

Здравейте момичета,

аз пиша също за първи път, но събирах доста време идеи, както от тук, така и от близки и приятели. И ние също като Меги сме се спрели на Атриум в Поморие, само че ние ще сме месец юли. Ще имаме изнесен ритуал на терасата, пак на Атриум. А църковният брак ще е септември в Испания.

Екипът ни е:

DJ Иван Тодоров
Видео Иво Вартанян
Фотография Росен Георгиев
Агенцията е "Брилянтин"

Искам да кажа, че това са най-милите хора, които съм срещала. Мислех, че ще ни посрещнат "по-студено", защото не сме първите и няма да сме последните, които ще се женим. Нооо, за наш късмет всичко протече повече от перфектно. С помоща на Тони от агенция "Брилянтин" всичко се нареди точно както искахме: първо тя самата ще работи с нас, второ ще работим точно с хората, с които искахме да работим като екип. А за ресторанта, добре че беше Тони да ни насочи. За хора, които прекарват повечето време в пътувания, напаво всичко се нареди идеално. Ние вивеем и работим в София през времето, когато сме в България и без помощ ще е немислимо  crazy .

По-напред четох за грим: Мирослава Бачева, само че е по-скоро Мирослава Коларова.

www.miroslavakolarova.com

или във Фейсбук Miroslava Kolarova Make-up & Photography

По-запознатите да ме поправят  smile Аз съм се насочила към нея, но не сме говорили все още. И ако някой има други добри или по-добри предложения да споделят. Първо трябва да видя кога ще мога да отида до Бургас  blush

Инъче съм сигурна, че няма да имат проблем да дойдат на място за грима. Предполагам като всички останали ще си проспаднат транспортните разходи. Моите фризьорки така ще направят  Wink

За DJ Service Бургас не знам нищо, не съм ги чувала.
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #550 -: декември 07, 2015, 10:25:58 »

Здравейте момичета,

Предстои ми сватба през август и взех да се притеснявам, че сме до никъде. Разглеждаме ресторантите за момента и ако може да изкажете мнение. Доста ни допадна хотел Форс от това, което видях в интернет, но дали не е малък, т.к. ние сме 90 души.
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #551 -: януари 06, 2016, 14:05:39 »

Здравейте и от мен, мили момичета. Започна и моята напрегната подготовка за така желания вълшебен ден smile Всичко ми е каша, но малко по-малко нещата ще се наредят smile

Попаднах на сайт, от който съм очарована. Намирам всякаква полезна информация, поднесена по различен, интересен и забавен начин smile Дано е полезна и на вас smile
http://nmitev.com/blog/
Активен
toniii
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #552 -: януари 07, 2016, 21:56:22 »

Здравейте,

четох много във форума и получих доста информация. Като цяло се ориентирах за мого неща. Благодаря Ви.  smile

Някой има ли впечатления от замъка Равадиново или познава ли управителя?

Благодаря предварително  good
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #553 -: януари 09, 2016, 14:42:47 »

За Равадиново аз не мога да помогна за съжаление... Гледала съм уникални клипчета и снимки от там, но не познавам никого, с когото да те свържа..
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: януари 10, 2016, 11:23:17 »

Надявам се да съм ти била полезна. Аз като им звънях в началото на 2014та, ми каза цена от 2000 до 3000 лв за наемане на замъка. Допълнително си плащаш на фирма - кетъринг (храна, сервитьори, напитки, столове, маси, покривки, салфетки, прибори и евентуално шатри). Все пак им звънни. Нещата може да са се променили smile   
  Адрес
    Ravadinovo, 8131 Ravadinovo, Burgas, Bulgaria
    Работно време
    пн-нд:   
    09:00 - 22:00
    Кратко описание
    Замъкът в Равадиново | The Castle of Ravadinovo

    Раб. време от 9:00 до 22:00ч. всeки ден 365 дена в годината!

    Дълго описание
    На 2 километра от Созопол, навътре в сушата до село Равадиново се издига странна, романтична и величествена постройка. Гледа... Вижте повече
 
    Телефон
    0894034184.
    Уебсайт
    http://www.zamaka.bg
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines