Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 250872 пъти)
 
diman4eto9
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #345 -: август 22, 2014, 22:30:07 »

weddingday Здравейте на всички,нашето събитие мина на 17 август,как уцелихме най-дъждовния ден от месеца и аз не знам  ..за щастие в един промеждутък между проливните превалявания,успяхме да си направим фотосесията,защото аз държах да е на открито..на моста,та не успя да ми се развали деня smile
за помощ на бъдещите булки почвам наред:
Прическа - Татяна кв.Лазур страхотна
Грим и маникюр - Аделина Петрова - невероятна просто,изпипа всичко до последния детайл
Фото - Жечка - Фото Гея..страхотен професионалист,направи невъзможни неща за да заснемем сесията
Видео беше един приятел на леля ми Влади,на който му нямам координати
Букет и украса на кола- "Жардин" - Атанаска много красиво стана всичко
Ресторант - Рубаят - Каза Вино (зад Операта) -отвориха специално за нас в неделя,ресторанта беше само на наше разположение,сервитьорката Кристина,се погрижи за украси,менюта,подреждане,абе за всичко,много сме доволни. ако някой иска телефони,пращам веднага,като получа снимките ще кача smile
Активен
fiona6
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #346 -: септември 01, 2014, 10:28:05 »

classy не се притеснявай, ако искаш отиди в магазин Минон до Първо Районно, потърси продавачката Златина, страхотна е, веднага като й кажеш горе-долу какво искаш и ще ти помогне да намериш твоята рокля, ако нещо не ти допада, предлага невероятни промени, които я превръщат в твоята рокля. Има много добър усет, дори на моя костюма бе от там, и пак благодарения на нея намери най-добрия(той не искаше да прекалено строг и официален, а малко по-разчупен. А мен ме дояда, щото си поръчвах всякакви украси и щуротии по интернет, които ме разочароваха(имаше разминавания), а в същи магазин на втория етаж има всякакви нещица, а дори могат да ги попроменят и пречупят за твоята сватба. Мен този магазин ме спаси и най-вече Златина, просто много съм й благодарна  heart
Активен
RossyT
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #347 -: септември 06, 2014, 13:20:48 »

Момичета,  аз проверям само как са всички септемврийски булки ? smile Ние сме живот и здраве идната събота и вълнението, организацията и нервите са на макс от поне 2  3 седмици назад.
Има толкова много детайли, за които не съм казала, но направо след сватбата ще споделям. Успех на всички, хубаво време и много усмивки smile
Активен
nikinik
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #348 -: септември 08, 2014, 19:56:09 »

Роси ,чакаме отзиви за ресторанта,че ние сме след вас  smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #349 -: септември 13, 2014, 00:30:26 »

Здравейте момичета,

имам няколко въпросчета. Много искам сватбата ми да е на брега на морето. Е не държа да е на плажа цялото тържество, но може да се направи един изнесен ритуал на плажа. Харесах си хотел Свети Тома. Страхотна гледка и предлат да се направи изнесен ритуал на плажа. Много ме притеснява обаче, че за да стигнеш до този плаж се слиза по едни стълбички, а се опасявам, че бабите и дядовците няма да имат сили да слезнат и да се качат. Hmmm Исках да попитам някоя булка, която е била там как е процедирала. Имал ли и друг път, по който да се стигне до плажа?

Ние живеем в момента в Германия и ще трябва по-голямата част от нещата да организираме онлайн, но за жалост в интернет нямаше много снимки и информация. Може ли да питам и колко е горе долу куверта и нощувката там за гостите? Има ли възможност да се внесе алкохол и има ли някаква такса?

Освен това съм готова да приемам и идей за други подходящи места около бургас, созопол, несебър.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 14, 2014, 20:38:37 »

Меги, Честито за решението да станете семейство!!!! Изпрати ми на лично съобщение имейла си, капацитета ти на пощенската кутия тук във форума е изчерпан и не мога да ти напиша отговор. :-)
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #351 -: септември 14, 2014, 22:10:12 »

Devisil, благодаря ти много  smile. Изпратих ти лично съобщение. С нетърпение чакам отговора ти.  smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #352 -: септември 14, 2014, 23:12:50 »

dani_d - Честито. Много любов, здраве и семейно щастие ти пожелавам.  smile

Пиши ми на лично как е емайла ти, ако може. Искам да те питам нещо, но тук капацитета на пощата ти е изчерпан.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #353 -: септември 16, 2014, 14:01:39 »

Момичета имам един проблем.

Писах емайл на повечето сватбени агенции от Бургас, за които прочетох, че са добри, но още от никъде нямам отговор. На тези, които имат Скайп, писах и там, но няма нищо.

Аз живея в чужбина и не знам дали ще имам възможността скоро да отида лично да се срещна с тях. Исках да ми пратят цените си и евентуално портфолио с локациите, за да мога да си избера, коя от тях искам да наема и също така да мога да си харесам място за сватбата. Много искам да е някъде на брега на морето с възможност за изнесен ритуал на плажа или на някой кей.
Някакви съвети какво да правя?  sad sad

Много ще съм ви благодарна  smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: септември 16, 2014, 14:12:28 »

Меги, по-добре се опитай да се обадиш директно, в този пиков момент едва ли някой се задържа дълго време пред компютъра. И друго, агенциите обикновено не си дават портфолиото без да си станал техен клиент. За консултация, да, могат да те насочат, но не мисля, че е реалистично да очакваш да ти изпратят каталозите си... Не знам все пак, има ли други, които да споделят опит?

Смело напред!
Активен
dementia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #355 -: септември 26, 2014, 09:15:13 »

Здравейте,момичета! Мина и моя ден(20,09) и се наканих да ви пиша. Всичко беще невероятно и мина неусетно. Фото и видео беше от Няголов, все още не съм видяла крайния резултат,но това което ми показваха като снимки беше супер. Дж Киро,който също работи с тях се справи страхотно, гостите не скучаха и за минута. Грим Аделина- направо страхотна,издържа цяла вечер. Прическата ми я прави Зори, прекрасна фризьорка,която работи в едно малко салонче в Славейков,но с две приказки ме разбра какво искам. Рестотанта беше България, крайно съм разочарована от обслужването там и от това колко неща изчезнаха - цели килограми сухи мезета,единия етаж от тортата,да не говоря за безалкохолни,бири и алкохола, но да са живи и здрави. Като цяло сватбата мина страхотно и за мое голямо щастие,нищо не се обърка  Wink
Активен
Simona2014
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #356 -: септември 29, 2014, 14:44:19 »

Здравейте момичета, нашата сватба мина септември в Марина Кейп Ахелой. Много хубав комплекс, хвана ми окото при огледите. Всички гости бяха настанени в комплекса и са невероятно доволни. Изключително широко, просторно и изискано беше в стаите. Нямаме никакви оплаквания откъм хотелската част. Но... Ресторантът... Бяхме много разочаровани от управителката му. В последния момент промени, които никак не ми допаднаха. Изнесеният ми ритуал трябваше да е отвън около морето,промениха го, докато бяхме в църквата, понеже духало много, което се оказа лъжа, тъй като ходех да си правя снимки там и беше много приятно. Помолих ги да го направят на открито някъде в комплекса и накрая ние отиваме и всичко монтирано в конферентната им зала, където беше толкова топло, че хората излизаха навън. Бях побесняла на този, който ми променяше концепцията.
В деня на сватбата заявяват, че нашата маса ще е кръгла, което аз не исках и управителката отказа да намери правоъгълна, при положение, че имат още два ресторанта в комплекса. Обслужването беше абсолютно ужасно, млади дечица, в които нямаше никакъв професионализъм. Въобще много различен сюжет имахме заради някои хора от това, което ние планираме. Никак не препоръчвам мястото за сватби. Да не говорим и за липсите, които имаше торта, ядки даже беше смешно. Откъм хотелската част всичко беше страхотно и управителката му също, но ресторантът и неговата управителка не препоръчвам в никакъв случай.
Активен
nikinik
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #357 -: октомври 05, 2014, 15:54:56 »

Здравейте!И нашият ден мина прекрасно.Всичко беше страхотно с изкючение на цветята.Не бяха лоши ,но не бяха това ,което очквах.
Бяхме в Интерхотел Поморие, управителят е страхотен професионалист,сервитьорите малко се поскатаваха,пове4е се забавляваха с нас:)Иначе в ресторанта храната беше супер(от това което чух,защото ние не хапнахме).Тортата беше уникална-"Доби кейк -гр.Поморие.Украсата супер-Парти Сървиз Крис,фото -Георги Колев(страхотен ),видео-Станислав Камбуров,DJ-Наско(идеален баланс между стиловете),грим-Аделина,прическа-Зоя,цветя-Ема.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #358 -: октомври 05, 2014, 23:11:22 »

nikinik, честито!!! Много здраве, щастие, любов и късмет ви пожелавам заедно!  Bravo Bravo

Бих искала да те попитам за малко информация относно сватбено тържество в Интерхотел Поморие / цена на куверт, изнесен ритуал, overtime и т.н. / Много ще съм ти благодарна, ако ми пишеш. Емайла ми е [email protected]. Опитах се да ти пиша тук, но капацитета ти е изчерпан. Ще съм благодарна, ако мога да видя и снимчици, за да придобия представа за ресторанта, локацията, изнесен ритуал...

Благодаря предварително и още веднъж честито!  smile
Активен
Keranova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #359 -: октомври 21, 2014, 23:46:46 »

Здравейте момичета,

Дойде време и аз да се включа във форума, който чета от близо 2 седмици. Планирам сватба за идното лято, Август месец в Стария Несебър тъй като моето момче е от там и искам поне тази традиция да спазя Bravo Но съм се заела рано-рано по организацията по сватбата, защото я планирам от Англия и с отпуските не знам как ще се справя... Сега съм на ниво избор на ресторант и имам нужда от помощта ви, някой да знае да е правена сватба в р-т Капитанска Среща в Стария град? Ние ще сме 65 - 70 човека и искаме открито местенце, но се притеснявам, че Капитанска Среща няма дансинг и не е май много подходящ за случая. Dani_d ми даде страхотна идея с нейния пост относно Garden of Eden, но дано да ми отговори как е минала нейната сватба и дали е била доволна. Другият ми голям въпрос са агенциите, прочетох всичко което сте написали, супер много мерси  Bravo , единствено си мисля дали мога да се доверя на агенция да ми движи нещата от разстояние и силно се надявам да не се злоупотреби с моето доверие и финансова част. Вие какво ще ме посъветвате?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines