Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:54:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 252698 пъти)
 
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #690 -: август 06, 2016, 18:12:51 »

Избата на Краснодар наистина е хубава - добър избор  smile
Активен
Marusq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #691 -: август 10, 2016, 12:52:35 »

Ние сами си украсихме в къщи за ресторанта отговаряше фирмата която ни прави зарята дадоха ни добра цена за балони и арка но зарята ми се стори скъпичка 1800лв . На гостите много им хареса беше около 5 мин.
Рокля от Асеновград 480лв
Халки 900лв
Ресторант "Нептун"куверт по 40лв на човек като ние си донесохме тортата и алкохола
Водещ и  видео 400лв също от фирмата със зарята.
Тортата я взехме от Роза много красива беше за малко да не стигне за всички гости повечето са искали допълнително парче (важно е да го планирате това).
Имахме аниматор за децата тъй като по-вечето ни приятели имат дечица между 4-10 г.  Взеха ни 200лв предложиха ни я от фирмата с зарята (умишлено не пиша името да не става реклама макар , че сме много доволни) всъщност фирмата е  парти макс със сайт Party-Max.com ,ако сметнат модераторите на сайта може да изтрият името.
Булченската кола както и конвоя от мотори ( над 30  мотора от мс райдър Ямбол)  излезе около 300 лв (пари за почерпка тъй като всички са ни приятели и не биха  ни взели пари)
Голяма част от другите необходими неща не сме ги плащали ние и незнам колко струват.

« Последна редакция: август 10, 2016, 13:18:47 от Marusq » Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #692 -: август 10, 2016, 14:19:00 »

sunny_s , 3 дни ли ви остават до сватбата???   huhhuh.gif yahoo
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #693 -: август 10, 2016, 14:21:44 »

Ние минахме през психото и после отидохме до св. София, защото от там ни казаха, че така трябвало да направим. Така че... готови сме с документите и ще гледаме в петък да ги занесем в Несебър...
Ох.... вече ме тресат нервите много сериозно  crazy yahoo
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #694 -: август 11, 2016, 06:59:59 »

Дааа само 2 дни.  danceg
« Последна редакция: август 11, 2016, 07:40:46 от sunny_s » Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #695 -: август 11, 2016, 21:09:40 »

Искрено ти желая весели гости, хубаво време и уникално изкарване smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #696 -: август 14, 2016, 21:40:11 »

Чакаме да ни разкажеш колко прекрасен ден е бил, sunny_s  smile
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #697 -: август 15, 2016, 07:51:16 »

Мина и замина денят, като един миг! Направо още се опитвам да дойда на себе си   smile Въпреки, че не мина без ядове и притеснения беше страхотно. Целият екип, с който работихме се представи супер. Искам да ги спомена тук : фото Светослав Ковачев, видео Иван(да ме прощава забравих му фамилията  blush), агенция EVENTFUL DAYS (момичетата бяха страшно позитивни, земни и се бяха постарали много), dj PEPI Петър Стайков от DJ SERVICE, който се постара да разчупи дори най-големите бастуни и води чудесно сватбата, грим и прическа САЛОНЪТ - страхотни момичета и гримът и прическата си издържаха до сутринта и разбира се винарна ОКЕАН - перфектни бяха! Ааа и тортата от сладкарница Роза - един разкош и то много вкусен!
Като изключим главоболията, които ни създадоха роднините, купонът беше супер! Гостите са много доволни, а ние двойно  yahoo  Докато дойдат да ме вземат толкова много се притесних, не можех да седя на едно място. Не че младоженецът беше по-малко притеснен  blum Но след ритуала си отдъхнахме и нещата си бяха, както му е редът - много усмивки и смях! Кумовете ни бяха номер едно, а речта на кума ме просълзи (както и самия него). Просто наистина всичко мина толкова бързо сякаш в мъгла ми е още  heart Но и вие скоро ще го видите сами! Прекрасно е всички трябва да се женят няма да сбъркат biggrin
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #698 -: август 19, 2016, 21:38:58 »

Много се радвам smile А на мен ми предстои и... Не мога да повярвам колко ми е нервно..
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: септември 08, 2016, 09:57:49 »

Здравейте!  smile

Нуждая се от помощ и съвет - търся си добра сладкарница в района за приготвянето на малка сватбена торта, на един етаж. Виждам, че няколко пъти сте споменали Роза? Имате ли и други предложения?
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #700 -: септември 10, 2016, 14:18:57 »

Нашата торта беше от Захаро и сме много доволни smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #701 -: септември 10, 2016, 14:46:35 »

И нашият ден мина и замина като секунда smile Беше точно преди една седмица и вече на малко по-трезва глава мога да дам кратък разчет на случилото се, за да могат следващите младоженци да имат предвид някои неща smile
Много съм доволна от услугите на Брилянтин - всичко беше така, както го бяхме обсъдили. Бяха се постарали и нямам забележки. Тони е много мила и отзивчива. Милена беше сватбеният ни координатор в деня и не съжалявам, че я наехме, защото ми беше от полза такъв човек в ресторанта.
Гражданският беше изнесен на Старата Митрополия. Ако някой някога си прави там ритуала, да има предвид, че шансът да паднеш, докато вървиш по пътеката, е 80% smile (здраво стисках кума).
Много съм разочарована от попа... Църквата беше пак в Стария град на Несебър (много е красива). Незнайно защо, обаче, искаха да ни уморят и не бяха пуснали климатиците, при което на мъжа ми му стана много лошо, спряхме церемонията и попът се провикна : "Ами ей сега ще пусна климатиците!". Защо трябваше обаче да е тогава, а не още в началото.... Уж щеше да е кратка церемония....НЕ БЕШЕ. Мърмореше си под носа нещата страшно дълго време. На всичкото отгоре накрая ни строи до вратата на църквата да ни поздравявали гостите (а изрично бях казала, че това не го искам!). Както и да е....
Фотото ни беше от Ивелин Илиев, а видеото - от Иво Вартанян. Много ни харесаха като хора. С нетърпение чакам резултата от работата им в близките месеци smile
Бяхме си наели ди джей Мони + водещ Атанас от DJ Service. Пълен провал! Мони е супер, обаче Атанас.... Не знам от къде да започна... Не направи нищо от това, което бяхме обсъждали на двете ни предварителни срещи. Претупа ритуалите и играта. Беше адски пасивен и през по-голяма част от вечерта не знаех къде е! Носеше се като народна песен с адски тъжна физиономия. Гостите ме питаха на другия ден дали е бил друсан! Представяте ли си?! На всичкото отгоре разбрах от няколко човека, че е изпил няколко водки, което за мен е недопустимо! Все пак е на работа и ако толкова му се пиеше, да беше изчакал да свърши ангажиментът му!!!
Стигаме до хотела и ресторанта...........Royal Castle - 5 звезди, ама друг път! Обслужването - на много ниско ниво. Ние, разбира се, нямаше как да го разберем това вечерта, за това, като се чувахме с гостите след това, те ни казваха как са чакали по час да мине някой сервитьор, което е абсурдно! Вечерта платих сериозна сума за консумация, която разбира се не оспорих, тъй като бяхме казали всичко да е за наша сметка, а и нямахме намерение да следим кой какво поръчва. Какво обаче се оказва - вечерта сервитьорите са искали от гостите да им плащат, когато си поръчват бири, редбули и т.н.! Направо нямам думи, казвам ви...  Предстои ми сериозен разговор с туроператора (преди да доплащаме), с който бяхме коментирали всичко около протичането на сватбата в ресторант Ротонда.
Тортата беше от Захаро - изключително добро изпълнение! Не само че беше много красива, ами беше и ужасно вкусна (ванилия с бананов крем).
Гримът ми беше от Мариета Манолова - повече от прекрасен и не мръдна 20 часа!
Прическа - Beauty Studio V.
И......това беше smile Вече съм щастлива госпожа, чакаща с нетърпение медения ни месец след седмица на едни уникални острови smile
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #702 -: септември 11, 2016, 11:25:33 »

Ето мина и нашият сватбен ден. До момента не бях много активен, но сега поема инициативата. По-активна беше съпругата ми (еха, колко яко звучи) - Megi1993. Първо ще представя екипът ни и после ще пиша за всеки от тях:
Сватбен агент - Мартина Славова и нейната сватбена агенция "Harmony"
Фотограф - Ivan Slavov Photography
Видео - Влади от Volks Vision
ДЖ - Иван Тодоров
Прическа - Веселина Августова от Beauty Studio 22
Грим - Петя Петрова
Торта - сладкарница Роза
Сладък бар - Диляна от Goldie's
Цветя - Цветарското ателие на Ема
Ресторант - Атриум (Гранд Хотел Поморие)
Църква - Новата църква в Поморие

Ще разкажа по-подробно за всеки от тях, за да можете да имате представа, както каза YoYo.
Започвам от фотографа, защото това беше услугата, на която аз като хоби фотограф, държах най-много. С Иван се запознах преди 2 години и му казах, че искам да е фотограф на сватбата ми. Бях прегледал цялото му портфолио и знаех, че точно това искам. Той тогава ме сметна за ненормален, понеже му се обаждам 2 години по-рано, но се съгласи де. За Иван бях чувал не само позитивни неща, като цяло той е много директен и си казва всичко направо, което разбира се по нашите дължини не се харесва. В деня на сватбата беше абсолютно точен (дори подрани, май трябва да му плащам овъртайм сега), разпъна оборудването и започна. През цялото време беше незабележим, изобщо не пречеше никъде и беше страхотен професионалист. Като хоби фотограф мога да кажа, че работи страхотно със светлината и поне първите две снимки, които видях, са невероятни. Най-много се радвам, че е достатъчно луд, за да вкара цялото си оборудване в една река, през която 2 минути по-късно да минат 6 руски джипа (това беше една от следсватбените ни фотосесии), само за да направи поредния невероятен кадър.
Година след като се запознах с Иван, разбрах, че съпругата му Мартина Славова е сватбен агент с (тогава) малко опит, но много ентусиазъм. Доверихме се безрезервно на Марти и нито за секунда не съжалявам за това. "Harmony" беше единствената агенция, която се съгласи да направи сватбата ни така, както ние я искаме, а не да ни предлага готови решения. Мартина беше на наше разположение по всяко време (буквално) на денонощието и ние съответно бяхме достатъчно нагли и се обаждахме винаги около 11-12 през нощта. Пренебрегвам фактът, че с Мартина спестихме доста пари, заради всички отстъпки, които ни уреди и искам да кажа, че тя направи сватбата ни точно така, както си я представяхме. Освен това заради това, че ги наехме с Иван Славов в екип, получихме подарък следсватбена фотосесия. Благодарение на нея направихме празникът си в Гранд Хотел Поморие и наехме Влади за наш оператор (преди това мислехме, че не можем да си ги позволим). До последния момент правихме промени и нито веднъж не ни каза: "Това няма как да стане". Страхотна бе и като човек, не само като професионалист. А екипът и се състои от няколко страхотни момичета, които носеха стълби, роднини, ако се беше наложило щяха да изнесат и мен - младоженецът smile Изтърпя откровени гаври от роднини, дошли с ясното намерение да развалят празника (дори признали го пред други хора), понеже не могли да си позволят преди няколко месеца такава сватба за сина си. Намери решение като професионалист и не остави нищо да развали празника ни.
Видеото ни беше от Volks Vision, като наше изискване беше лично Влади да снима на сватбата. Той се съгласи и заедно с асистента си направиха един прекрасен филм и трейлър към него. Отново - незабележими през цялото време, а в същото време май са били навсякъде и постоянно smile
ДЖ - Иван Тодоров. Невероятно позитивен човек и страхотен професионалист. Направи супер купон, винаги беше насреща и преди самата сватба. Съобрази се с всички наши желания (като например да няма чалга на сватбата). Водеше страхотно цялото събитие и изтърпя всички изяви и набези на кума. Помагаше през цялото време с идеите и предложенията и беше просто незаменим. За мен най-добрият ДЖ в Бургас и региона.
Прическа - Веселина от Beauty Studio 22. На пробната прическа беше бременна и не бяхме сигурни дали, след като роди, ще може да се занимава и с прическата в сватбения ден. Е успя и то как. Прическата не помръдна над 17 часа (от около 9 до към 4 през нощта).
Грим - Петя Петрова. Просто невероятна - Петя е (доколкото разбрах от Меги) много позититен човек. Работи отдавна и като гримьор за различни фотосесии и наистина знае как да направи стабилен и хубав грим. На следсватбената фотосесия стояхме на 3 часа в морето и в една река, а гримът така и не се размаза...
Следва продължение
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #703 -: септември 11, 2016, 11:26:13 »

Продължавам ...
Торта - Сладкарница "Роза". И тук ползвахме преференциални цени, благодарение на Мартина. Целият екип на Роза се справи страхотно. Направиха торта по снимка, която поне според мен беше доста трудна за изпълнение. Тортата беше точно като на снимката, в същото време беше и невероятно вкусна, точно както на дегустацията.
Тъй като имахме изнесен ритуал с коктейл, решихме да направим и сладък бар. За него се доверихме на Диляна от Goldie's и определено тя се справи страхотно. Отзивите от сладкия бар са "Страхотен", "Невероятно вкусно". Повечето гости са си взимали по няколко пъти от сладките и ни питаха за контакти на Диляна.
Алкохол закупихме от склад "Мони" в Бургас. Монката ни посъветва какво количество горе-долу ще ни трябва, освен това ни даде и отстъпка. Най-хубавото беше, че нямаше проблем да върнем всичко, което не е отворено и това ни спести доста нерви и разходи.
Цветарското ателие на Ема се погрижи за украсата на колата и съвместно с Мартина и за ресторанта. Ема се съобрази с всички мои алергии и избра цветята така, че да нямам никакви проблеми цяла вечер.
Ресторант - Управителят Сашко Въртеовски е страхотен, погрижи се да имаме като комплимент от хотела не просто стая, а един от най-хубавите апартаменти в Гранд Хотел Поморие. По време на дегустацията получихме не по 2 салати, предястия и основни, както беше предварително уговорено, а по 3 и повече различни, за да можем да направим по-добър избор. С ръка на сърцето препоръчвам щрудела с пилешко и гъби като предястие, гостите ни бяха възхитени от него. На самата сватба имахме специален сервитьор, който да се грижи за нас и кумовете, а храната беше вкусна, прясна и достатъчно като количество.
Църква - попът беше весел и забавен, посрещна ни с "Хайде да започваме, че ни чакат 2 часа и половина". Реално всичко беше около 20 минути и изобщо не ми дотегна.

Като цяло мога да кажа, че съм изключително доволен от целия ни екип. Страхотни професионалисти, които препоръчвам с ръка на сърцето.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #704 -: септември 15, 2016, 11:33:40 »

Леле... Сватбата мина като миг, но беше повече от невероятна!  danceg  danceg Както Niki1982 вече писа, сме изключително доволни от целия екип както по време така и преди и след сватбата. Препоръчвам ги с 2 ръце.

А ето и нашия сватбен трейлър. Влади и монтажистите от ВолкВижън се справиха невероятно!!!
Мисля, че покрай сватбата ни думата "невероятно" ми стана любима  yahoo

https://youtu.be/3AJokAOfyDA

Уф, не знам дали успях да кача успешно линка към клипа biggrin

Дългият филм от цялата сватба е 2ч.и 50мин., Но няма нищо излишно, а аз си мислех, че на доста места ще ми е скучно.
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines