Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:46:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 252505 пъти)
 
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #585 -: март 14, 2016, 17:21:02 »

Супер е сайтът - да Ви е честит! Признавам си за първи път разгледам такова нещо, но много ми допадна. smile
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #586 -: март 15, 2016, 11:23:24 »

Сайтът е страхотен. Браво. Моите поздравления!
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #587 -: март 15, 2016, 11:29:06 »

Уау Меги страхотен е наистина! Браво! Да поздрваиш твоето момче  good за прекрасната работа.

За концепцията те разбирам, наистина е малко задължаващ декора. Но в никакъв случай не е лош. Макар, че ние дори и столовете ще сменим Girl_hide Girl_hide Girl_hide crazy crazy crazy

Аз направих допълнителни картички с всичката тази информация, за да могат и по-възрастните да се справят. Беше малко играчка, но на мен ми допадат такива упражнения  girl_wink ,  а и ще им остане за спомен. Преводът малко ме забави, но повечето ни гости са от други страни, а и правим 2 сватби  pardon

Сега поканите са раздадени и вече почти всички потвърдиха. А, искам да се възползвам да похваля всички от napravihmezavas.com, поканите са страхотни, нямаше нито един от гостите ни, който да не ахне когато ги види  Bravo Bravo Bravo

За малките шаферки, не знам честно казано как ще се случи с кошничката, обаче аз да ти кажа ние в Испания на малките сме им приготвили малки кисийки с листенца от рози за малки ръчички. Мамите им ще са по-отпред, а каките ще напомнят да вадят листенцата от кисийките  Wink Wink . Дано да се получи smile Ето снимка от флористката ни:


* 18Anew.jpg (72.65 KB, 312x234 - видяно 2107 пъти.)
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #588 -: март 15, 2016, 21:17:24 »

хехе, благодаря ви много за хубавите думи за сайта,

ау indonezia, ти в Испания ли живееш. Супер, аз съм в Германия, та за това и решихме да направим сайт, че да може гостите ни да се информират по-лесно относно събитието - нощувки, програма в деня на сватбата и т.н. А не да се чудят как да се свържат с нас, понеже голяма част от тях са разпръснати по целия свят.  Bravo smile

П.С. Indonezia, един малко по-страничен въпрос - да те попитам в петък (25.03.2016) дали ще работят магазините в Испания, че ще ходим на почивка в Мадрид, но знам, че тогава е католическия Великден? crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #589 -: март 16, 2016, 09:40:11 »

Меги, много ви е хубав сайтът, ама ми се върти един въпрос, че гледам и пфорилната ви снимка е такава...предсватбена фотосесия ли сте правили, че вече имаш булченски снимки smile
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #590 -: март 16, 2016, 10:44:58 »

Меги, магазините при нас няма да работят на 25.03.2016. Но ние сме в Ла Коруня, което е в Галисия и не знам дали това се отнася и за останалата част на Испания. :/

Ние сме навсякъде. И аз бях за постоянно в Германия до преди 2 години smile , но работата ни, ни закотви за по-дълго в България, което беше по наше желание. Главният ни офис е в Испания и общо взето обикаляме тези 3 страни Girl_hide smile А аз в Германия, той в Испания, и се срещаме в България беше убийствено но и интересно.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #591 -: март 17, 2016, 12:49:32 »

Feribotka, ами не точно предсватбена фотосесия. Понеже моето момче е хоби фотограф и решихме да си направим няколко снимки - аз с бяла рокля и той с костюм,  че да има какво да качим на сайта и на фейсбоок страницата. smile Но не сме плащали на професионален фотограф за специална фотосесия.

indonezia, не се съмнявам, че историята ви е като от приказките, така както я започна... smile Има една темичка (Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг), може там да я разкажеш, ще е интересно да я прочетем цялата  Bravo
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #592 -: март 17, 2016, 21:10:50 »

Мегиииии, възхитена съм от сайта smile Никога не съм виждала такъв и наистина съм очарована smile
Тъй като и нашата дата е 03.09.2016г. ... според сайта остават 169 дни... Наистина ли само толкова? smile В смисъл... след само 169 дни ще е най-важният ни ден smile (нещо ми се преобърна стомахчето) smile
Между другото утре ще си взема поканите и вече нямам търпение smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #593 -: март 17, 2016, 21:59:27 »

YoYo, много благодаря! Да найстина остава само толкова. И аз го гледам непрекъснато и ми се преобръща стомаха колко малко време остава.

Yoyo, качи после снимка да ги видим. Иначе и нашите покани трябва да са готови скоро. Ние сами си ги правим.  smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #594 -: март 18, 2016, 09:27:44 »

Само да ги взема и ще ги кача smile  Надявам се всичко да е наред с тях и да са се получили, както исках girl_wink
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #595 -: март 18, 2016, 17:19:20 »

ДОЙДОХА smile danceg yahoo



* pokana2.jpg (45.34 KB, 528x960 - видяно 201 пъти.)
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #596 -: март 19, 2016, 23:25:34 »

YoYo, супер са! Честито!!! Много добре изглеждат.  Bravo Bravo
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #597 -: март 19, 2016, 23:55:07 »

 danceg danceg danceg
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #598 -: март 21, 2016, 15:53:03 »

YoYo, много красиви покани! Много ми харесват  smile Сега момента на раздаването им ще е велик smile Поне за нас беше  blum  blum  blum

Меги, благодаря за темичката. Дано ми остане малко време и да се наканя да напиша няколко реда smile Аз имам още 3 месеца и сега започвам да си организирам времето за документи, пътувания, резервации.

Малката ми шаферка е вече облечена и е най-щастливото дете. Започнах да говоря и с големите ми шаферки и за съжаление трябваше да им съобщя, че твърде много се забавиха (4 месеца) с вземането на мерките и ще трябва да се простят с шаферството  sad sad Така че оставам с 4 шаферки и 1 малка  Hmmm Hmmm Много ми е кофти, обаче не е като да не сме го обсъждали и аз наистина няма да имам време да се занимавам с тях. Сега в събота ще ходим за плат с шивачката защото се прибрам в София, после 1 седмица, за да нахвърлим идеи за моделите, после да направи кройките и да започне да шие. После проби, поправки и т.н.... Мисля стигнахме април месец, а аз април имам и документи да оправям и за Испания и да отида до Бургас и Поморие, за да пробваме вкусовете на тортата и да говорим с управителя на ресторанта. Няма да изпадам в подробности, но не е като да нямам какво да правя.

Порсо ми е кофти...  scratch one-s head
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #599 -: март 22, 2016, 10:06:51 »

YoYo, приказни покани.   smile

indonezia, недей да се разстройваш за шаферките, щом толкова време не са отделили за една проба, явно не е било тяхното нещо. Аз съм била шаферка и имах огромно желание за всичко, свързано със сватбата. Важното е, че все пак ще им към кого да се обърнеш относно приготовленията. А шаферството е това, според мен, не само суетня и кокетство.

Към коя сладкарница се обърнахте за тортата? Аз не съм решила още и събирам мнения. smile
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines