Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:35:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 252516 пъти)
 
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #570 -: февруари 15, 2016, 15:51:12 »

Има магазин до операта, и един магазин в Лазур, за който се сещам, но за съжаление точни адреси не помня. Другите са Минон до Света София / Дядо Благо,  и вече другото са дизайнерите, които шият рокли. Wink може да има и други магазини, но аз тези знам.

Ходих до Операта в трите магазина, както и в Лазур. Предстои ми пътуване до Варна и ще посетя там Сватбен Център, както и Atelier Sposa. До София, също ще ходя скоро може и там да обиколя. Имам и много резервен вариант за поръчка от чужбина и да ми я изпратят близки, които живеят там.
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #571 -: февруари 26, 2016, 09:21:36 »

Здравейте момичета, след дълго проучване, мислене, пресмятане на гости и бюджет, най-накрая се спряхме на място и това е хотел "Форс". Утре сме на среща с управителя за капаро и последни уточнения, дано всичко се нареди, че аз не съм от хората с голям късмет. biggrin В този ред на мисли от хотела ни предложиха диджей Тони - аз лично не бях го чувала, а съм работила с някои от "по-известните" диджеи в Бургас. Ще се радвам, ако някой има отзиви за него да се включи. Благодаря предварително.
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #572 -: февруари 26, 2016, 10:04:16 »

Здравейте момичета, след дълго проучване, мислене, пресмятане на гости и бюджет, най-накрая се спряхме на място и това е хотел "Форс". Утре сме на среща с управителя за капаро и последни уточнения, дано всичко се нареди, че аз не съм от хората с голям късмет. biggrin В този ред на мисли от хотела ни предложиха диджей Тони - аз лично не бях го чувала, а съм работила с някои от "по-известните" диджеи в Бургас. Ще се радвам, ако някой има отзиви за него да се включи. Благодаря предварително.

Коя е вашата дата? Моя позната ми предложи DJ Тони от Несебър. Не знам дали за същия DJ става въпрос. Но ние в крайна сметка се спряхме на DJ Стенли.
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #573 -: февруари 26, 2016, 10:16:44 »

Коя е вашата дата? Моя позната ми предложи DJ Тони от Несебър. Не знам дали за същия DJ става въпрос. Но ние в крайна сметка се спряхме на DJ Стенли.


24 септември е датата. И аз не знам дали са един и същи човек, утре ще разпитам повечко управителя.
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #574 -: март 04, 2016, 11:28:07 »

megi1993 ще сме на едно и също място в Гранд хотел Помoрие, само че ние сме месец преди вас - 02.07.2016  smile smile smile

Аз си купих роклята от Сватбен център “Брилянтин”, който е в Лазур и мога да Ви дам адреса. Имат много красиви рокли.

Търся си гривни за шаферките и се надявам да открия нещо в Бургас когато се прибера. Ако имате идеи ще се радвам да ги споделите  smile

YoYo честито и на теб за датата. И ние ще сме с Иво Вартанян  smile good Направи ни много позитивно впечатление  smile
« Последна редакция: март 04, 2016, 11:35:54 от indonezia » Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #575 -: март 04, 2016, 21:03:08 »

Леле, indonezia, наистина ли. Супер  yahoo yahoo
Да разкажеш после как е минало и дали сте доволни от хотела и обслужването?

Вие в коя зала ще сте? Ще имате ли изнесен ритуал на плажа или на Атриум?
А да попитам ти с големи или с малки шаферки ще си?

Аз с моите шаферки идея си нямам какво ще правя. Искам да са малки шаферчета, че големите нямам как да ги облека всички в един и същи вид и цвят рокля - все някоя ще е недоволна и ще е крива цяла вечер.
crazy  smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #576 -: март 06, 2016, 10:44:51 »

Indonezia, аз с Иво не съм се виждала все още лично, но го капарирах, заради прекрасните отзиви, които бях чула и чела smile Мисля, че не съм сгрешила с екипа, който си сформирах smile
Относно шаферките - мисля да вземем рокли от Megz - разгледайте ги. Супер модели на достъпни цени smile Мисля от там да се заредя за лятото даже smile  А за гривните - ще поръчвам от сайт, още не знам от кой точно :
http://beauty-agencybg.com/m/%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B8/results,51-150?filter_product=

https://svatbenmall.bg/aksesoari/butonieri
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #577 -: март 09, 2016, 17:49:27 »

Да, на едно място сме Меги  Bravo danceg  girl_haha chee

Ние като ходихме в хотела останахме силно впечатлени от отношението. Страхотни са. В Атриум ще сме, балната зала май се води. Тази, която е в пепел от рози. За това и си смених малко концепцията и цвета smile
Ще имаме изнесен ритуал на терасата на Атриум, заради туристите. Хареса ни бийч бара, но не ми се иска да се нареждат хора около бара, които не познаваме smile Бяхме на такава сватба, и да ви кажа на всички снимки имаше хора по бански или по без бански  shok   Oh my ... Oh my ...

Аз имам 7 големи шаферки и 1 малка smile Роклите ще ги шия на момичетата, цената не е висока, около 65лв на  рокля. Аз само им казах, че държа да са дълги рокли и да са в един цват. Модела зависи от тях. Ако цената е по-висока те решиха да си доплатят разликата. И така им дадох свобода за модел поне smile Малката ми шаферка ще е в бяло мисля. Но тя ще реши в последствие.  smile
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #578 -: март 09, 2016, 18:06:52 »

YoYo, ние се срещнахме с Иво веднъж и искам да ти кажа, че е много позитивен и възпитан човек. Направи ни страхотно първо впечатление. Ще трябва да се срещнем отново и да уговорим много неща. За съжаление ние не сме в Бургас и е малко трудно... sad Но ще се справим. Когато се чуватвате сигурни с екипа, който сте избрали, ще видите как лесно ще се случват нещата.

Гривничките за много хубави в https://svatbenmall.bg/aksesoari/butonieri много ти благодаря за идеята  heart! Аз мислхех да се разходя из Бургас следващата седмица, но да видим дали ще сваря с раздаването на остаъка от поканите по-бързо smile

До Мегз в София ходихме с шаферките, и не останаха много впечатлени. Макар на мен да ми харесаха моделите и наистина цените са достъпни.
« Последна редакция: март 09, 2016, 18:08:28 от indonezia » Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #579 -: март 10, 2016, 12:37:08 »

Аз съм била шаферка с рокля на Мегз, но е нож с две остриета, момичета. Съветвам Ви да отидете и да видите моделите им на живо, защото в сайта всички изглеждат прекрасно, а на живо понякога има голяма разлика. Моите шаферки също мисля да облека в рокли на Мегз, тъй като гоним бюджет, а там наистина има много добри попадения и то на достъпни цени. Остава въпросът само за цвета на роклите, тъй като сватбата ще е в екрю, розово и злато (само в детайлите), а някакси не си представям и шаферките в тези цветове. Мегз екрю рокли нямат, розовото им е много бонбонено и наситено за моя вкус, а златното ми идва малко в повече за основен цвят. biggrin Претенциите ми край нямат, ама ще се реши и това.  pardon
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #580 -: март 10, 2016, 13:07:50 »

Да Devilment много си права, и на мен не ми харесаха цветовете, а и честно казано и материалите, обаче когато ги попитах дали може да ни направят рокли ми казаха да се свържа с онлайн магазина и те щели да ми отговорят. Аз говорих с шивачката тук и тя ми обясни, че те имат готови кройки и по тях правят моделите, но цвета на роклите може и ти да си избереш или ти да купиш и занесеш плат, да вземат мерки и по техните кройки да направят роклите. Защото ако ще сменяш кройката, плата и цвета, вече можеш да отидеш на шивач и да ти направят лично твой. При мен така се получи  crazy

Не е много голяма разликата. Аз бих им писала един мейл за повече инфо.

Devilment и моите цветове са горе долу такива  yahoo, ето моят модел и цвят на роклите е:


Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #581 -: март 11, 2016, 11:36:00 »

indonezia, моделът е страхотен - много нежен и изчистен  good Моето ходене по "мъките" днес приключва с капарирането на последния член от екипа.  danceg

24.09 - хотел "Форс"
Фотограф - Калоян Спасов
Видео - Дарина Сарикова
DJ Георги Филипов
украса - магазин "Сонита"
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #582 -: март 11, 2016, 12:11:02 »

Благодаря, да видим дали ще се получи както искаме. Шаферките ми не са от най-организираните, и не знам накрая как ще приключи цялата ситуация. Ще има и сърдити. Но не искам да се ядосвам повече.

Devilment, честито  Bravo Bravo Bravo Семейство Сарикови са съседи на моите родители и правиха на братовчедка ми видео и снимки. не бях чувала за Георги Филипов, да кажеш после. Имам още 3 приятелки, които ще се омъжват догодина smile. Най-важното е, че имаш вече екип и ресторант  yahoo yahoo yahoo От сега нататък можеш спокойно да се наслаждаваш на организацията smile smile smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #583 -: март 12, 2016, 13:37:45 »

Леле, indoneziq, все едно разказваш за моята сватба. И аз бях така - ние също сме на Атриум с изнесен ритуал, понеже не искам да се виждат на снимките хора, лежащи на шезлонгите по бански. И ние сме в балната зала и си смених и аз малко концепцията. В началото исках цвета на сватбата да е тюркоаз. Е сега ще е розово и лилаво  blum Bravo  yahoo

Иначе роклята за шаферките ти е супер, много е готина. И най-вече подходяща за всякаква фигура.

Аз за шаферките съм в голяма чуденка. Малките са мега сладки, но как ще ги накарам да правят това, което им кажа (да вървят пред мен и да хвърлят листенцата цветя от кошничката по пътеката). Все пак става дума за почти 2 годишно момиченце и едно на 4 годинки. 
Но...имам време, ще го измисля.

Сега съм много щастлива, че сватбеният сайт е готов и скоро го пускаме в действие. Добре ММ разбира от тези неща и се захвана да го прави Bravo  danceg
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #584 -: март 12, 2016, 20:11:55 »

А ето го и самия сайт - http://megi-ivo-svatba.tk/
Много ми харесва на мен  yahoo yahoo Чакам и отзиви от гостите си за сайта скоро. Дано и на тях да им хареса.

ММ е описал в една друга темичка (Всичко около сватбата > Тема: Сватбен сайт за гостите на сватбата?) как точно го е направил, без да даваме и 1 лев за него. Ако на някой иска да си направи, но не му са дават 200 и повече лева за това може да прочете там.  tease
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines