Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:59:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 252507 пъти)
 
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #525 -: август 03, 2015, 09:15:04 »

Здравейте, знаете ли къде в Бургас се провеждат уроци за първи танц?
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #526 -: август 12, 2015, 14:50:11 »

Пробвай студио 29. Много са готини Владо и Диди и са специалисти не само по танците а и също и с анимация. Имат опит и с различни мероприятия.

http://dancestudio29.com/

Август някога планират отпуски но провери все пак
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #527 -: август 12, 2015, 22:31:49 »

Може ли да ми препоръчате някой добър златар в Бургас, който да може да ни направи пръстените по снимка?  crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #528 -: август 13, 2015, 16:23:47 »

Братя Трепечови. Ателието им е зад Трията, работят по снимка и всичко е страхотно! smile
Активен
futurebridetobe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #529 -: август 20, 2015, 17:58:58 »

Здравейте. Може ли мнения за сватбените агенции в града? Някой с пресен опит, който иска да сподели? Благодаря ви предварително, момичета  give_rose
Активен
A_V_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #530 -: август 31, 2015, 16:42:41 »

Здравейте, да попитам от къде се взима готовото разрешително за влизане на автомобил в морската? Казаха ми като подавах документите, ама бях толкова залисана, че не запомних....
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #531 -: септември 01, 2015, 11:43:27 »

Мисля, че се взимаше от общината.
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #532 -: септември 01, 2015, 13:20:05 »

Здравейте момичета, и аз като Vivi мисля, че се взема от общината,но нашата сватба бе в Созопол и не ми се е налагало разрешително. Futurebridetobe,аз съм изключително доволна от нашите аранжори.Всичко се получи така както исках,при това по-голямата част от подготовката я уточнихме във facebook,защото бях на близо 500 км от мястото на събитието.Украсата бе прелестна,а хората са изключително коректни.Бутикът за цветя и декорации е в Бургас,ако искаш ще ти дам координатите им на лично съобщение,за да не е реклама.
Активен
zlat61
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #533 -: септември 05, 2015, 15:03:28 »

Момичета, кажете нещо за сватбена агенция Яна, имате ли инфо илил лични впечатления ?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #534 -: септември 09, 2015, 11:19:51 »

Имам, ако те интересува нещо ми пиши на лични. smile
Активен
A_V_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #535 -: септември 09, 2015, 16:27:41 »

Благодаря, момичета, за информацията.
Моята сватба мина в събота, 05.09.2015г. и искам да похваля целия екип, които се погрижи за това празникът ми да бъде истински, весел, забавен и лишен от стрес и дразнения, което всъщност е най-важното в деня. Не искам да звучи като реклама, но мисля че форумът е точно затова да изказваме мнения, за да могат бъдещите булки да се ориентират. Аз именно чрез този форум си подбрах и точните хора...  good
Та.....огромно благодаря на:
Ди-джей Иван Тодоров - поддържаше настроението на макс и се съобрази изцяло с нещата, за който го помолихме  Wink
Фото Студио Алекс - Сашо и Роси са невероятни сладури и страшни професионалисти
Видео Иво Вартанян - изключително позитивен и усмихнат, винаги си личи, когато вършиш работата си с любов, а при него това е на 100%
Ресторант Океан - изключително коректни, нямаше нещо, за което да ги бяхме помолили и да не го изпълниха
Грим Мирослава Бачева - не мръдна, въпреки жегата и потта, много голям професионалист
Фризьорката ми е Таня, крайно неизвестна, но много я обичам, свърши работа като за 3ма фризьори на ден и и остана време да отиде на плаж  yahoo
И накрая да ви кажа - имате ли идея как да протекат нещата спокойно можете да се справите самички без агенция...аз си направих почти всичко сама - поканите са ми от Дигитал, подаръчетата за гостите си ги правих сама, украсите за маса също...поръчала съм само букета и живи цветя за масите...като имам снимки ще кача smile
Успех на бъдещите булки!  heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #536 -: септември 09, 2015, 16:34:09 »

чакам снимки с нетърпение, браво за подбора на екипа, наистина си избрала най-добрите. Wink
Активен
slavy
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #537 -: септември 23, 2015, 21:13:51 »

Здравейте, чета ви с интерес.
И аз като бъдеща булка събирам информация.  smile Искам да попитам за мнение за ресторанта на хотел Селена в Созопол.
Идеята ни е сватбеното тържество да е в ресторант с градина. Още проучваме, ако някой има предложения ще съм благодарна.
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: септември 24, 2015, 11:23:38 »

Здравей. На 21ви август една позната се жениш там (созопол - хотел селена). Разбрах ,че капацитета им е ДО 50 човека. Не са специализирани за сватби. Нямат сватбено, нито празнично меню.  Украса не могат да ти предложат, както и не могат да те насочат. Има жива музика, но не могат да ти предложат голям репертоар. Ако сватбата няма да е през 2016-та забрави вече за сватба от наоткрито!
Има и друго, ако искаш в градината на рсторанта, въптре ресторанта ще го пуснат на свободна консумация . Всеки може да влиза и излиза от ресторанта.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #539 -: септември 24, 2015, 11:40:51 »

Здравейте, чета ви с интерес.
И аз като бъдеща булка събирам информация.  smile Искам да попитам за мнение за ресторанта на хотел Селена в Созопол.
Идеята ни е сватбеното тържество да е в ресторант с градина. Още проучваме, ако някой има предложения ще съм благодарна.


slavy, аз имам актуалната оферта на Селена. В нея пише, че ресторанта разполага с 140 места, но оптималната бройка е 100-120 човека. Освен това имам и кувертите им и условията за провеждане на сватбено тържество.

Никога не съм била там, но доколкото видях имат 360° панорамна снимка на ресторанта на сайта им, можеш там да погледнеш. Аз успях да си създам добра представа за това как изглежда ресторанта. Освен това видях и няколко снимки на сватби проведени там.  smile

При тях има един проблем (за мен поне беше проблем) - не правят сватби преди края на септември. Твърдят, че хотелът бил пълен с туристи.

Ако искаш да ти пратя куверта и условията им, ми пиши на лично.  smile

Аз лично се отказах от там. Много хубаво място с хубава гледка към морето, но условията им не ме устройват. А и освен това аз искам сватбата ми да е началото на септември, когато времето все още би могло да е по-хубаво, а не края на септември или октомври.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines