Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:24:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 250871 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 25, 2013, 11:55:26 »

за агенция...има доста назад но познавам White magic  мн е добра и е страхотен човек
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #16 -: октомври 29, 2013, 12:39:59 »

 blum Здравейте на всички от скоро чета този форум сабирам идеи, но сега се реших да пиша. Не сме решили кога ще е сватбата може би ще е май или юни, но скоро ще решим. Като за начало събирам идеи и предложение за ресторант с хотел , където да успея да си настаня гостите и съответно да има добри отзиви. Засега сам се спряла на хотел България. Моля дайте предложения и отзиви .Благодаря    girl_impossible 
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2013, 14:29:24 »

х-л Атлантис
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #18 -: ноември 08, 2013, 11:56:51 »

Този "Атлантис" в Сарафово ли е?
Моите идеи за ресторант се ограничават с "Приморец" и "България"...Може ли да дадете предложения за нещо в центъра или посока морската градина?Не искам нещо по комплексите като Мираж например...А още не сме започнали да се замисляме сериозно и да търсим."Нептун" ми се струва малко странен като за сватба.Харесва ми,но не мога да си го представя украсен.Чакам предложения blush
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #19 -: ноември 11, 2013, 16:43:45 »

Здравейте дами аз се бях спряла на 3 ресторанта Марина Холидей - Поморие, Марина Кейп Ахелой и х-л България.Но след като бях в х-л България основния ресторант е запазен до края на май и ми предложиха една зала но не ми хареса ,защото е много малка и мрачна. Голям ми бе проблема защото ми трябва и хотел за да настаня гостите си. Засега сам се спряла на Поморие ,защото общината изнася книгата и не ти трябва  предварително подписване както в Бургас за да разиграваш само изнесен брак . А и цените  са много добри което мен лично ме учуди. Сега намерих друг ресторант с тераса с изглед към морето и сега умувам дали ще се саберат хората на терасата за изнесен брак в рестораната иначе сме се записали вече 26,04,2013 smile в брачното. Как ви звучи изнесена церемония и изглед над морето smile
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #20 -: ноември 11, 2013, 16:50:03 »

ресторант рубаят в морската ми изглеждаше много добре, за мираж само отрицателни неща сам чувала дори сватбената агентка като чу бе категорична че не е сполучливо.Хотел Аква имат зала но ми се стори много малка, зависи колко хора сте. има още един ресторант Атаген но не сам го виждала наживо само знам че правят сватби там.И ресторанта на х-л Форс.Кактo и винарна Океан много добри отзиви на центара е но мен не ме устройваше заради гстите ми. smile

Надявам се да сам ти била полезна Summer
« Последна редакция: ноември 11, 2013, 16:52:10 от mimizita » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 11, 2013, 18:02:56 »

Ние ще сме в Океан-а за ресторант е доста добър защото е нов, всичко е хубаво и чисто персонала са мн добри и така капацитета му за сватби е 120 + ВИП зала 20 души.Много е хубаво там избрахме си и украса как да ни направят от ресторанта за да не даваме излишно за агенция, и доста добре се спражиха на пробна.Скоро ще ходим пак за дегустация на менюто.Но ако трябва да настаняваш гости от други градове нямат хотел...затова освен Приморец друг хубав в Б-с незнам .....х-л Б-я е вече клише и ако не играе сръчната агенция си всее едно в ресторант от едно време със столовете му масите му пердетата му абе не ми хареса (сори ако някой съм убидила с това но лично мое мнение е това за х-л Б-я) В ПОморие има доста хотели както писа мимизита и на с. СВ. Тома доста красиво място.В Созопол можеш също да проваш . Просто Б-с не е курортен комплекс и непредлага хотел + ресторант и гледка.Но можеш да си анмерих ресторант а да настаниш гостите в др хотел но е неудобство  girl_wink
Малко ми е натоварено сега накрая по подготовките но следя темите .Успех SummerMoon
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #22 -: ноември 11, 2013, 18:41:49 »

Да така е и на мен хотел България не ми допада като цяло остава сега да си намерим DJ и фото но доста информация прочетох но лошото е ,че нямам лични наблюдения.Ако някои има повече информация моля да сподели smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 11, 2013, 23:33:21 »

 ами повечето ще ти препоръчат технетех през които са минали и са останали доволни аз се спрях на : Дж-иван тодоров; фото Гея и видео Иво Вартанян......дано не сме сгрешили вога да ти кажа след сватбата само Wink но да се спра на тях. бая гледах и проучвах от блики;форума и пр. Но тези тримата са най важните за деня ти така че внимавай. кой ибираш. и ти от по рано се избират защото павечето добри са заети по това време
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 13, 2013, 18:46:49 »

Момичетаааа мн съм раазстроена............. правителството реши. 21.12 за работен ден!!!!!!!!
 как ще решават в края на годината за същата година
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #25 -: ноември 13, 2013, 19:09:12 »

Ami neznam te si gi reshavat v posledniq moment, ujasno e .Ei sega go vidqh i az po televiziqta.  Ne se pritesnqvai vsi4ki 6te si vzemat opusk ili bolnichen i shte doidat
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 14, 2013, 08:38:29 »

.....emi da ama parvata mi reakciq beshe doata stresirana no kato nqmame izbor....koito iska i darji na nas shte go izmisli. qd me e samo zashtoto v nachaloto si mialihme za 14.12 i se okaza rabotrb den no mojeshe da imame carkoven .... i predpichetahme da e pochiven a za cyrkva dr den.... sori che pisha taka no nqmam bg bukvi


Писането на кирилица е задължително!
« Последна редакция: ноември 16, 2013, 18:28:10 от fiibi_bg » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 14, 2013, 09:12:17 »

и др което... не е прашилно ш крач на годината да реяашат за същата година кво ще..... дано го променат пак lol))) girl_wink
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #28 -: ноември 15, 2013, 16:49:16 »

еми мила нормално е да се ядосаш първоначално няма как. Като гледах снимки в албума ти виждам че си готова вече за сватбения ден. А чашите и виното от агенция ли ти ги украсиха, много са красиви.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 15, 2013, 20:20:38 »

Нямам агенция всичко сама си правя и търся.чашите и шампанското ги купихме готови от Асеновград моя мн ги хареса и вика вместо да се чудиш какво да правиш и как да ги вземай ги, един проблем по-малко.
За помагането ми помогна моята кума, двете правихме поканите защото от мн време накрая не остана време lol), но не сам ги качила на снимка още тези дни ще го направя.
Не ми трябва агенция по добре вместо хонорар да им давам да ги вложа в нещо друго парите
и всичките дж, фото , видео и танциори взе че се оказа че работят винаги заедно по сватбите lol) без да искаме ги оцелихме просто като имаш време имаш време да търсиш и подбираш всичко, и накрая да го реализираш
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines