Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:28:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за сватба на морето  (Прочетена 9634 пъти)
 
Zosinka
Новак
*
Публикации: 7


« -: октомври 09, 2013, 18:42:33 »

Здравейте!
Изчетох доста от темите по повод сватбите на Черноморието,но така и не намерих такава,в която някой да е споделил колко му е излязло това удоволствие blum
С годеника ми сме решили да не е "изнесена",а да бъде в някой хотел,близо до плажа или просто с изглед към морето. Интересува ме,в случай,че някой е правил подобно нещо,колко приблизително излиза настаняването на гостите за поне вечер,ресторантът,църквата,обредният дом..общо взето,ако някой е празнувал сватбата си по подобен начин,моля да сподели как стоят нещата,тъй като сме от София и с две думи сме като в небрано лозе  Girl_hide
Много благодаря!  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 09, 2013, 19:07:50 »

много зависи от града- примерно Несебър е доста скъп град. Аз ви препоръчвам да отделите един уикенд, след като изберете град, да го посетите- от опит знам че организирането на сватба в по-малко градче е хем бързо хем по-евтино. За 2 дни може да се наеме ресторант, ритуална, да се поръча торта и да се уреди черква.
Другото нещо е да влезеш в темата за сватба във Варна или в Бургас, там момичетата ще те упътят още. Но като цяло ти препоръчвам да избереш по-малко градче.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: октомври 09, 2013, 19:32:00 »

Привет, една съфорумка беше доволна от комплекс Св Тома, доколкото разбрах има и хотелска част и възможност за изнесен ритуал на плажа.

Аз лично съм ходила на плажна сватба в Лозенец, в бара на Side Shore, Корабчето. Но сватбата беше около 60 човека, само младежи без възрастни. Спахме в хотела близо до плажа и не са ни поемали нощувките.

Еми хубаво те е посъветвала иди в темата на Бургас, там пишат момичета които са правили сватби и в помалките градчета около Бургас.

ето линкче :

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35339.645.html

Успех!
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #3 -: октомври 09, 2013, 19:57:28 »

Много добре се получават в затворените комплекси край морето...
Като Калиакрия, Топола скай... Може да се попита за цялостна оферта, особено ако е "малко" извън сезона smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #4 -: октомври 09, 2013, 20:14:57 »

Покрай нашата морска сватба бях проучила доста места. Кувертите са общо взето стандартни навсякъде от към 35лв до около 50. Нощувките са най-високият разход, но ще ти направят отстъпка. Имай предвид, че почти никой(бих казала никой, но не съм обиколила цялото черноморие) не се заема да прави сватби в пиковия сезон, а именно от средата на юни до около 10 септемрви, защото те имат други гости на хотела, някои от които са там за седмици.
Мога да ти дам много полезна информация за доста места около черноморието. Пиши ми на ЛС ако искаш smile
Активен
Zosinka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #5 -: октомври 10, 2013, 16:20:29 »

Благодаря на всички smile Ориентирали сме се засега към Созопол-много е романтичен  give_rose 
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #6 -: юни 27, 2014, 09:22:54 »

Нашата сватба беше в хотел Йоана Цветелина град Бяла-варненско се води на 4км от Обзор ритуала ни беше изнесен на плажа с арка беше просто невероятно куверта на човек ни беше 41 лв с нощувката 4 степенно меню ние също сме от София и имахме само едно ходене всичко друго организирахме по телефона за мен беше най най романтичната сватба  heart   heart 
Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #7 -: септември 10, 2014, 15:25:39 »

Здравейте smile И аз започнах да мисля за ресторант и хотел по морето. Работата е там, че нямам идея къде какво има. По принцип си харесах Клиф, в Обзор, но се оказа, че няма да стане. бихте ли ми препоръчали някое друго място от този тип. В сходен стил, само да не е битово - тип механа.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #8 -: септември 22, 2014, 21:52:17 »

Здравейте момичета,

и аз много искам моята сватба да е на морето. Искам да е с изнесен ритуал на плажа или някъде където има хубава гледка към морето. Аз изпратих запитване до доста хотели, които се намират на брега на морето. Офертите им варират от 40 до 55лв. на човек и по 3 лева тапа за внасяне на алкохол (при някои хотели е позволено внасяне на ядки и мезета безплатно)

Това са хотелите, които аз огледах: Sunset resort - Поморие, Свети Тома - Созопол, Гранд Хотел Поморие - Поморие (там цените сам малко по-високи, но е много хубаво), Комплекс Анел, хотел Атлантис - Сарафово, Райска градина - Свети Влас. Дано да съм успяла да дам на някого идейка, за локацията на сватбата си.  smile smile smile

Освен това исках да ви питам за мнение. Много ми хареса офертата на Garden of eden (Райска градина) - Свети Влас, но някой правил ли е сватбата си там. Може ли да ми прати снимки как е било с изнесен ритуал там и самия ресторант как е. Afterparty къде е правено?

Освен това в хотел Атлантис - Сарафово. Има ли възможност за изнесен ритуал на плажа - има ли някой информация?

Много, много ще съм благодарна.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines