Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:17:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева, октомврийска седмичка 07.10-13.10.2013  (Прочетена 19891 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 10, 2013, 12:36:55 »

Езра, радвам се, че си се наситила с толкова хубави емоции около изписването. А колко още хубави ви предстоят... good
Ружка, честита виза Wink
Аз днес съм с ужасно главоболие, а нищо не мога да пия за да спре GROAN Не знам на какво се дължи, дали на вчерашната ми 7 километрова разходка или просто не ми е ден. Ама и аз съм една, чак и мускулна треска си докарах, то не ми стига дето и без това всичко ме боли. Не ме свърта никак в къщи, все навън са ми очите pardon Един приятел се върна от Германия за няколко дни, та и с него се очертава да се срещам тези дни, дано поне времето не се развали.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 10, 2013, 12:58:46 »

Е, момичета днес само хубави новини /освен на Али, главоболието, но дано скоро да ти мине/
И аз да се похваля, днеска най-накрая успях да си взема новите лична карта и паспорт, вече с новата фамилия и съм много доволна  chee
Момичета, някоя пробвала ли е продуктите на herbalife? Зарибиха майка и сега ходя с нея сутрин на закуска, ама ми се ще да чуя мнение на някой по-безпристрастен.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 10, 2013, 13:09:24 »

Е, момичета днес само хубави новини /освен на Али, главоболието, но дано скоро да ти мине/
И аз да се похваля, днеска най-накрая успях да си взема новите лична карта и паспорт, вече с новата фамилия и съм много доволна  chee
Момичета, някоя пробвала ли е продуктите на herbalife? Зарибиха майка и сега ходя с нея сутрин на закуска, ама ми се ще да чуя мнение на някой по-безпристрастен.

Е, браво. Честити нови документи, Рататуйче. (и честито и на другите момичета с хубави новини).
Относно Хербалайф. Да, аз съм ги пробвала. Преди доста време баща ми им беше нещо като дистрибутор. Ние пробвахме доста неща, които имаха доста доър ефект. Аз си спомням, че пих някакъв чай за тонициране/отслабване, който се казваше Термоджетикс и бях толкова свежа и енергична, и бях стопила 2 кг. Още, бях пробвала и някакви други неща (витамини и т.н.), но нямам никакъв спомен как се казваха. Аз тогава бях по-пухкава и с тати (който си има доста за сваляне) бяхме и на някаква формула - 2 вида билкови таблетки + някакъв шейк. Баща ми направо беше в завидна форма - поне 15 кг свали. Е, след няколко години си ги възвърна, защото си е лакомник, но все пак имаше си ефект. Само не бях доволна от шампоаните им. Нищо особено, а струваха доста.

Дано съм ти била полезна.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 10, 2013, 15:40:35 »

Erza честита племеница! Знам че много ще й се радвате.
А за магазините...в Пловдив има верига Триумф. Ние взехме от там да пазаруваме, защото другите вериги нищо не инвестират в БГ. Издевателстват над персонала с малко на брой и много работа. Извиват ръцете на местните производители и за капак ни заливат с най долнокачествените стоки на ЕС. Е как да стъпиш там?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 10, 2013, 16:24:54 »

права си, напоследък много чета по темата и почвам да се замислям и аз. но засега нямам избор откъм цени, а парите са кът.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 11, 2013, 07:15:05 »

Добро утро!

муун, не знам каква леля ще съм, но вчера на милото съм плакала вечерта от радост, много съм чувствителна, той ми се смее, ама такава съм ... няма такова чувство! Кака се чувства добре и започнаха с кърменето, малката сега трябва да почне да наддава, не плаче, както казва мама все още мяука, но не е така силна и не показва да е ревлива;

За да не правя темата бебешка...
Много ни се искаше да си направим почивка до Родопите, но май ще остане за др-та година, че на лекциите са ни сложили какви ли не контролни, всяка седмица  huhhuh.gif и трудно се съчетава с работата; Но ми се ходи на чист въздух и сред природа ...

Утре почивам и планирам малко покупки на козметика, че ми свършиха доста неща ... по едно и също време  blum Я кажете любим душ гел  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 11, 2013, 13:01:19 »

Езра, ролята на лелята е важна и съм сигурна, че ти ще се справиш give_rose Радвам се, че двечките се чувстват добре, сега ще имат нужда от период на адаптация една към друга smile
На мен преди ми беше голям кеф да пазарувам козметика и стоях с часове в големия магазин за козметика да избирам и разглеждам. Всичко обаче много поскъпна и вече не ми е такава тръпка, а по-скоро гледам да напазаря по-набързо, докато не съм си харесала и други неща blum Аз ползвам душ-пяна на Малиция и съм много доволна от нея - хем е много голяма опаковка, хем не изсушава кожата и мирише прекрасно girl_in_love
На мен пък много ми се ходи на шопинг, но ще трябва да поизчакам малко да видя в кой размер ще се напъхам blum И обувки искам, ноооо ... макар, че честно казано пръстите на ръцете ми се подуват повече, отколкото краката Girl_hide
Черпя ви с нещо любимо напоследък - мляко с какао
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 12, 2013, 07:50:45 »



Който е на работа - да си работи  sleeping
На останалите пожелавам приятен почивен ден  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 12, 2013, 12:47:50 »

черпя ви виртуално за моето р.д.  blum

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 12, 2013, 14:16:03 »

Еми, честит рожден ден и тук! Пожелавам ти всичко най-хубаво, каквото ти е на сърцето, това да ти е в ръцете!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 12, 2013, 19:04:05 »

супер почерпка, еми, честит ти празник  Bravo give_rose
Аз днес учих по химия и готвих тиква -само това че основно имахме  smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines