Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева, октомврийска седмичка 07.10-13.10.2013  (Прочетена 19885 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 09, 2013, 10:53:14 »

една бременна вчера си стоеше права в метрото, бабешкерите си стояха и те седналиии. bad
ма как да е.
Аз много си мечтая след хиляди години примерно, да има като в Америка вестници и брошури на магазини с талони за отстъпки и намаления, като по едно предаване по ТЛC. Както добре помня цени, ще стана талонен милионер. dirol
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 09, 2013, 13:20:54 »

Тъкмо ще те използваме за информация, да ни казваш кои списания да си купуваме  diablo

Аз ще се похваля с нови ботички (нещо подобно http://goo.gl/KYMOc5, ама по-нисичко smile ) и дънки, които по някакво чудо успях да си намеря в Парадайс мола, след тежка обиколка с часове... Явно не ми е мястото по моловете, толкова ужасни неща има, нищо по мой вкус sad  NO

А днес в офиса всички 4 човека, дето работим в моята стая са с кърпички, чайчета, фервексчета... Много забавна ситуация  tease Като инфекциозно отделение сме biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 09, 2013, 13:53:38 »

с тия боти дето ми показвате, само ми търсите белята и аз да си купя, както нямам пари, май ще е декември чак pardon
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 09, 2013, 13:55:51 »

 pardon  pardon  pardon
Не знаем за какво говориш... Искаш да кажеш, че ние нещо те предизвикваме ли?  pardon pardon pardon
Нееее, няма такова нещо  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 09, 2013, 14:04:42 »

сега поръчах на мъж ми  естеств  кожа кецове с подплата от каракул, за мен лично на уникална цена,  ще са му адски топли. дано дойдат, че много се радвам на откритието си. Аз си имам бая ботуши, засега няма да се изкушавам.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: октомври 09, 2013, 14:27:29 »

Еми, я покажи кецовете!

В нашия квартал - така наречените квартални магазини (в случая 345 магазинъ) са ми на същото разстояние като била и затова предимно оттам пазаруваме и ние, но понякога минавам през един по-малък супермаркет на път от работа (Буров), ако има каквото ми трябва разбира се, защото асортиментът е ограничен.

Езра, честита ти племенница! Дано имаш повече време за нея! Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 09, 2013, 14:30:32 »

http://www.miniprix.bg/produkt/1059981
ето ги, ама естествено веднага са свършили номерата.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #22 -: октомври 09, 2013, 14:45:42 »

Леле, това не е истина, вярно ли са на такава цена  Oh my ... Страхотни са! Браво, Еми. Останал е един чифт от номера на мм.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 09, 2013, 14:47:08 »

Леле, това не е истина, вярно ли са на такава цена  Oh my ... Страхотни са! Браво, Еми. Останал е един чифт от номера на мм.
имаи женски такива!
Аз много исках да си зема и яке, видях че и за него има пухенки по 50 кинта страхотни с качулки, много топли, ама няма да е сега . Дано по-натам заредят. sad
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #24 -: октомври 09, 2013, 14:57:05 »

Досега гледах дамските от естествена кожа, не открих подобни... нещо явно не се ориентирам добре в тоя сайт Girl_hide Сега ще погледна якетата, че и аз мисля да поръчам тея кецове на мм (страхотна си Flower)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 09, 2013, 15:01:56 »

Досега гледах дамските от естествена кожа, не открих подобни... нещо явно не се ориентирам добре в тоя сайт Girl_hide Сега ще погледна якетата, че и аз мисля да поръчам тея кецове на мм (страхотна си Flower)
писах ти на лично, да не спамим тук.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 10, 2013, 08:00:37 »

добро утро
днес получих добра новина, мама ще ходи на нещо като спа процедури и това ще й се отрази супер, специална програма ще има  heart heart
Днес изписват Вики и съм фърчащо доволна  yahoo yahoo
почерпка -
http://prikachi.com/images/854/2766854Y.jpg
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 10, 2013, 10:44:00 »

Момичета, да ви се похваля - снощи най-накрая ни пратиха известие, че съм одобрена за виза, сега следват още малко глупости, но скоро ще мога най-накрая да замина smile
Той все пак ще си дойде след 4 дни, но това значи, че няма да стоим много дълго тук  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 10, 2013, 11:38:58 »

браво-честита виза
аз сега се връщам от изписването-мале пожелавам на всеки тази емоция, такъв рев му дръпнах не успях да си го довърша де-трябваше да снимам, но цялата треперех и плачех -няма такова щастие  yahoo yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 10, 2013, 12:10:56 »

Езра, ще бъдеш прекрасна леля! give_rose Как се чувства малката принцеса? А как е сестра ти?
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines