Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:43:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева, октомврийска седмичка 07.10-13.10.2013  (Прочетена 19882 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« -: октомври 07, 2013, 11:04:49 »

Добър ден, мили дами!

Днес се събудих със страхотно настроение и реших да ви подаря малко от моето  give_rose
Толкова сладко ме напече Слънчо, че чак не ми се ставаше, та си се препичах в кревата почти до обед blum



Хайде дано тази седмичка, хубавото време ни направи по активни! Черпя с кафенце и шоколад за тонус!

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 07, 2013, 16:42:51 »

благодаря за хубавата тема
нека споделя и тук

Днес станах леля на прекрасна госпожица - Виктория, 3 кг и 48 см Нека ни е здрава и силна, да побеждава всичко пред пътя си и да постига целите си heart
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 07, 2013, 17:16:27 »

Честито give_rose give_rose give_rose
Да ви е жива и здрава, малката Виктория!!! Нека расте щастливо и обичано дете!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 07, 2013, 17:21:45 »

много зарехавя тази тема. Старите пенсии като мен ги няма напоследък.
аз днес обикалях по промоции, нали пестя пари , че покрай тия болничнии , оредя порфейлът. Стигам до заключението, че Била са се усетили че ше фалират с тия цени, и последната година бая промоции имат.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 07, 2013, 19:07:09 »

Езра, честита ти племенница! Пожелавам й освен да е живо, здраво и щастливо дете, нека да е вярна на името си и винаги да побеждава във всички начинания!
Еми, така е в последно време била е един от най-евтините магазини. Аз лично обаче си харесвам кауфланд и фантастикото /ама, само това в моя квартал, нищо че е по-скъпо от всички други магазини наоколо/
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #5 -: октомври 07, 2013, 20:21:48 »

Езра, да ти е жива и здрава племеничката и много да ви радва!

Аз ви мятам по едно око, ама по-рядко се включвам smile
Хубава седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 07, 2013, 20:42:01 »

 на мен кауфланд ми е някак хаотичен и мръсен, откакто има Лидл примерно. Но пък Лидл ми е много ограничен като асортимент. Пикадили ми е скъп, фантастико-нямам наблюдения, тр да мина да видя, имаме един в квартала.
Алекс, минавай по-често.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 08, 2013, 06:17:40 »

благодаря ви  smile

да, темата нещо не се пълни с писане, аз от др. седмица се надявам да имам малко повече време; Вчера говорих 1 час буквално с една моя колежка и приятелка и котката на свекърите (бях на гости) направо й писна и се махна от спалнята, първо сумтя, гледа ме лошо хаха ко ли вика тая ми наду главата не спря да се смее и дърдори  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 08, 2013, 10:40:10 »

Честита племенница, Езра smile Сигурна съм, че си много щастлива.

Аз обичам да пазарувам от Кауфланд, защото ми е най-близо pardon буквално на 3 мин smile предполагам, че ако имаше друг магазин по-близо, той щеше да ми е любим. Хич не обичам малките квартални магазинчета, винаги ми изглеждат застояли нещата. Нямам търпение, обаче да има Карфур по-близо, защото него най го харесвам. А в Лидл ходя като има интерсна седмица smile

Еми, Кауфланд-а в твоя квартал е най-ужасният, в който съм била  pardon

Утре да ми стискате палци, че очаквам, че научната ръководителка пак ще ме линчува
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 08, 2013, 11:03:50 »

явно имам лош късмет значи с тоз магазин  girl_impossible
Иначе имат добри цени, ама при тази хигиена и подредба, не ми се стъпва там.
Карфурът не го обичам, твърде голям ми е, но понякога има единични оферти, които си заслужават, както тази седмица например.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: октомври 08, 2013, 11:23:30 »

Привет и от мен smile

Езра честита ти племеница! Страхотно име е избрала сестра ти! Много да ви радва и да ви обича smile

Аз съм в отпуска вече втора седмица и по цял ден гледам документални по TLC и History smile Опитвам се психически и физически да се възтановя smile

Съгласна съм с Еми че Кауфланда в Младост е страшно мърсен. Случвало се е да има зеленчуци и плодове по земята когато влезна след промоция, или баби и дедовци да се бият за ефтино олио  angry. Според мен хората го прават такъв. А Фантастико е ужасно скъп. Имаме тук един до нас, вчера за продукти за пица дадох 20 лв, егаси за 10лв на промоция щях 2 пици да поръчам  crazy. Карфура си го обичам защото си пазарувам там всеки ден на работа. Имат ефтини прясно изцедени фрешове всеки ден и плодови салатки на смешни цени smile даже и лаптопа ми от там си го взех.

Имат някаква отсъпка за пенсионери, и най ми става смешно сутринта в 08:55 как се редат за старт пред вратите да отвори smile И на тях не им е лесно знам ама какво да се прави  pardon

Панде стискаме ти палци  god
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 08, 2013, 11:39:27 »

 на повечето хич не им съчуствам, и то по определена причина, ама няма да зачеквам политика тук. Да не говорим че повечето са нахални. невъзпитани и нагли, после какви да са децата им. До човек си е , моите баба и дядо , докато бяха с акъла си, не киснеха по пейките да одумват, а работеха до скъсване.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 08, 2013, 17:50:31 »

добра вечер и от мен!
бебка е много сладка, тия дни ще бъде изписването, дано намеря време от дългите си смени на работа по 12 часа ...
ние пък по магазини много нямаме време да ходим и повечето пъти пазаря от един квартален с много мила жена, има и много хубави плодове и зеленчуци
Иначе и нашия Кауфланд е такъв, но пазарим от него че ни е на удобно, за голям магазин ; до свекърите ни е;
Купих си сладки и топлещи боти на вграден ток ако така се казва -като това
http://borsara.com/userfiles/productlargeimages/product_38677.jpg
и петък ще се фръцкам с дънкената пола и тях на лекции  DANCE хубава вечер LOVING
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 08, 2013, 18:30:44 »

вграден ток са ония другите, дето са им облечени в плат или в кожа.
тия са си платформи, от любимите ми , честито  smile
кварталният ми магазин е ужасно скъп, от него направо ме заболява сърцето като ми се наложи да купя нещо. girl_impossible
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 09, 2013, 09:25:03 »

Добро утро!

Езра, много са сладки платформите. Майка ми наскоро си купи същите и каза, че са много удобни, а и седят хубаво на крачето. Със здраве да си ги носиш Wink
За супермаркети, сега живеем близо до Била и само от там си пазарим. Много съм доволна и от цените и от качеството на стоките. Преди да се преместим бяхме до Фантстико и разликата в цените ми се вижда доста осезаема. От Карфур си пазарихме, докато живеехме в Гърция. Харесвам го много, но ако се пазари за седмици напред, наистина е голям, както казва Еми. А това за бабите и промоциите си е направо ужасно. Вчера едно бабе толкова бързаше да си вземе от намалените банани, че буквално ме избута. Една женица така й се сепна, че аз не успях да си отворя приказката и да направя забележка. Не съм от хората, които отвръщат на възрастни, знам че са леко crazy на тази възраст, но понякога са наистина непоносими.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines