Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дъждовна и прохладна есенна седмичка 30.09 - 06.10.  (Прочетена 46010 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 03, 2013, 13:29:00 »

Леле, изчетох с малко мъка въпросната тема и ми е много интересно, ако въпросната булка е писала по същия начин на матурите, как си е взела матурата по български?!? shok Тук не става дума само за неграмотността на отделния индивид, а за цялата система на образование.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 03, 2013, 13:55:12 »

Варненки, кажете как я карате в тези студове? Чух преди малко, че в Смолян завалял сняг....
Айде, бе!!! Как сняг, моят рожден ден е края на октомври, било е студено, ама чак зима...
Как да я караме, отопляваме се вече  angry Тази година протестите за високите сметки за тока ще започнат по-рано, май  funnytooth
За критиката, виждам аз. Много спорове в другите теми, много нещо, а даже не са на лична тематика.
ratatui , системата е зле, но не е само тя виновна. Всички ние сме били в тази система, според мен въпроса е до лична самооценка и приоритети.
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 03, 2013, 16:22:02 »

...
 А за правописните грешки.... надяваме се, че се дължат на клавиатурата, не на незнание Wink

НЯМА шанс да е само на клавиатурата smile Има толкова много изцяло граматически грешки, че просто ми се доплака последния път като четох нейно мнение (А се погрижих това да е доста отдавна )
Не съм много търпелива, а това излиза извън контрол smile
А и не мога да не отбележа, че пише ДОСТА честичко  angry

И за да не се конкретизирам само в този "топик" - за добро или за лошо, ежедневно в изказа си използвам всякакви чуждици smile Но пък винаги, когато пиша нещо по-официално гледам да не вмъквам нищо такова smile Все пак сме в България, говорим български език  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 03, 2013, 16:32:16 »

аз предлагам да се поеме по-позитивна тема, защото това ни е единственото място във форума, където гледаме неофициално да сме позитивни и добри една с друга.

кажете ми как се подготвяте за зимата, снабдихте ли се вече с нови ботушки, якенца?  music
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #64 -: октомври 03, 2013, 16:38:57 »

Еми е абсолютно права, а и не е красиво толкова разточително писане зад гърба на някого.

Аз си търсих ботушки в Бургас и намерих някакви намалени кожени от 90 на 40 лева, ест веднага ги грабнах, нищо че бяха с номер по-големи Wink ще ги нося с дебели чорапки, вълнени.  blum

Палта и якета май няма да купувам тази година, но така се надявам при нас да не е много студено, хич не обичам студа и дебелите дрехи - особено като трябва да се накачуля с шапка, ръкавици, шал и после в метрото всичко сваляш, на излизане всичко слагаш, като военна мисия е!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #65 -: октомври 03, 2013, 16:43:48 »

Хи хи ЕМи мнгоо добра идея!

Аз се сдобих с ботушки в БГ преди да си тръгна от някаква разпродажба на Габина.

Сега съм в процес да си търся ново ски яке, че старото ми е кафяво не ми отива на розовите ски  badgirl Love girl. Нали съм си розовата мрявка, трябва да намеря нещо в моята тоналност, по възможност обаче и да изглежда НЕкрещящо, а това е трудно, розово и НЕкрещящо да се съчетаят.

Едит: Новия отговор на Виви съвпада с моя.  blum

И моите бяха намалени от 95 на 50. Много добра сделка си беше  blum
« Последна редакция: октомври 03, 2013, 16:46:43 от Мрявка » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 03, 2013, 16:49:19 »

Хихи, Еми как уцели в 10-ката  Girl_hide Темата веднага се размърда  smile
Преди малко писах писмо на Дядо Коледа за едни ботушки - мноооогооо хубави! Направо си се представям вече с тях  heart heart heart
Ама го помолих да мине през Октомври, че до Декември има много време, друг подарък ще си избера до тогава  pardon
И яке си харесах и още две три зимни неща, ама тях по-късно. Да не разорим Дядо Коледа от есента  Wink
Не зная вие как понасяте тоя студ, ама тая година имам чувството, че ми е по-студено от когато и да било. Сигурно защото дойде много бързо студа.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Къде са тези намалени ботушки  nea Изтървала съм ги.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 03, 2013, 17:06:14 »

аз края на миналата зима си купих намалени на Шол апрески, и си дадох пухенката на химическо. Защото била с гъши пух, ми взеха 18 лв  shok за почистването, а в пералнята ми вече знам че не става, унищожих яке за сума ти пари, при това подарък преди това angry.
Тази зима съм твърдо решила че ще дебна чуждите сайтове и ще си купя Uggs  с  намаление, от години искам да имам такива ботуши. Мисля че ще са черни или кафяви, за да ми отиват на пухенката и на по-тънкотото кафяво яке с кожички. Купих си наскоро и черна чанта на много добра промоция- 55 лв естествена кожа, така че сега само яркочервена лачена си търся, да имам за контраст. smile
Пълна съм с полота и пуловери, суичерите са ми малко, мисля да си взема един с мекичка вата вътре  heart или с каракул.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 03, 2013, 17:13:10 »

Якенце вече си имам.Колкото и банално да звучи взех си го от един мол в София.  blush В последните години пазарувам само от него в избрани от мен магазини. Върви ми на късмет да намирам точно там,това което искам и другаде не ходя. Не съм голям фен на моловете,но този ми харесва.  Bravo Бях с моето мило и той за първи път не пожела да купим нещо и на него.  LAUGHTER За сметка на това аз получих доста неща: два клина, две блузи (супер яки  danceg) и един суитчър! Малко по-спортни неща избрах, защото така или иначе трябва да ходя на фитнес и ще ми е по-удобно. Стават и да ги нося навън,но като гледам колко студено стана не знам как ще издържа.  pardon Якенцето поне много топло ми пази.  DANCE Даже ми става горещо с него понякога. ххихихи  Xixixi Ботушки си имам от миналата зима и предполагам и се надявам, че все още стават за нещо. Ако ли не ще трябва да купя нови. Това не ме притеснява тъй като обичам да ходя в моя любим мол.  lol lol Ние се майтапиме с моя м,че той е бил милиардер,а пък аз с тея магазини съм го направила милионер.  funnytooth funnytooth Взех  си и бельо от Триумф. Любимото ми място !  heart Два сутиена и 4 чифта бикини! Страхотни са! Също така една нощница с панди, които аз обожавам! То май се подразбира от ника ми в форума хихи..  blum heart Малко се изръсих,ама имах нужда. Хубавото бельо е много важно за мен.  blush Последните неща, които взехме от там са годежния ми пръстен и гривната и колието към него. Имам снимки в галерията, ако на някой му се разглежда.  smile
Та това е от мен със зимния шопинг за сега.
Но днес като излизахме малко и разбрах,че ще ми трябва зимна шапка,която ми липсва в гардероба за моя голяма изненада и ще трябва да отида да си купя. Адски студ стана..  cray
Искам да кажа само, че се извинявам ако някъде някога направя някоя правописна грешка тук. Неволно е и понеже пиша много бързо на лаптопа ми понякога се случва да направя някоя грешка и повечето пъти си прочитам по 100 пъти мнението да видя дали не съм объркала нещо. Смятам,че може да се случи на всеки,но все пак се извинявам ако срещнете някъде нещо такова от мен.
« Последна редакция: октомври 03, 2013, 17:16:59 от misspanda » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 04, 2013, 09:19:12 »

Добро утро!
Днес закуската е от мен, по-скоро от моето пате, което ще ми прави палачинчици.
Аз за зимата май съм почти готова, като ходихме с нашите до Турция си накупих доста неща- 3 чифта дънки, 4-5 блузи и много други дреболии. Сега най-много някои обувчици да си взема.
Знам, че е рано и едва ли тук му е мястото на въпроса ми, ама: Искате ли за коледа да си разменяме подаръци, както за великден? Беше много хубаво и много искам пак да участвам в нещо подобно.


* Picture 949.jpg (26.45 KB, 320x240 - видяно 4002 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #70 -: октомври 04, 2013, 09:25:24 »

Еми, откъде ти е пухенката? На мен на дневен ред ми е точно това... иска ми се дълга до под коляното или поне до над коляното да си намеря, че ми писна да ми мръзнат краката през зимата... що се отнася до UGGs и аз много искам, имам подобни друга марка, но не са UGGs, а те са царете на този тип ботушки, така че ако намериш добро намаление - свиркай, моля те! Girl_hide

Не знаех, че сте си разменяли подаръци по Великден, имам чувството, че срещата, на която присъствах аз беше точно след Великден, явно на предната е станало това с подаръците  pardon Интересна е идеята, само че аз вероятно няма да съм тук по празниците... на нова година със сигурност сме в Берлин, но преди това сигурно ще сме извън София също... но ако го организирате ще наглеждам, в случай, че успея да се включа smile

Поздрав с една сватбена снимка с UGGs:


Р, благодаря за закуската! И браво на твоя мъж!  girl_wink
« Последна редакция: октомври 04, 2013, 09:27:28 от scilla » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 04, 2013, 09:33:14 »

Мила, те подаръците не се разменят лично, а по пощата/куриерска служба. Включват се момичета от цяла България и не се знае кой на кого подарява, докато не си избереш /миналия път беше туристически обект, зад който стои някоя съфорумка. Ти си избираш и после разбираш на кого ще подаряваш./ Беше стряшно забавно, аз много се радвах когато си получих подаръчето от Езра  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 04, 2013, 10:43:15 »

Добро утро/Добър ден smile

Даже не от цяла България, а цяла от Европа smile Беше забавно, ама мъжа ми умря от смях  crazy

Аз пък да ви кажа, надявам се да не трябва да си купувам нищо за тази зима, защото хич не обичам зимата и не ми се харчат пари за нея  lol ако не беше толкова странно, щях да се увия в едно родопско одеало и така да се разхождам  laugh  сигурно съм и сред малкото хора, които не обичат ботуши - много са ми неудобни. добре, че преди две години си купих туристически обувки и те ме спасиха smile а шапка си имам много готина, сигурно се сещате каква  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 04, 2013, 11:04:49 »

привет  give_rose
и аз като еми съм за някаква позитивна тема, нека не разваляме нашата седмична тема;

Аз имам почивка и после пак отивам в университета; по физиология правихме тест за бременност  blum т.като имахме семинар за ендокринните жлези; голям смях падна, разказваха ни и за жабите едно време как са ги ползвали вместо тест;

Аз си купих едно зимно яке и сега си търся ботушки, някакви равни или на стабилен ток  smile smile

Хубав ден ви желая  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #74 -: октомври 04, 2013, 12:05:09 »

Така, така... купувайте ботушки! После, каквото не ви стане, ще стане на мен, а и ще е намалено DANCE Много се надявам тази година да не вадят пак чизмите, че с тях краката ми стаят като клечки в саксия с по-голям диаметър. А дано да си намеря нещо наистина тясно и с висок ток! Малко странно ме гледат хората на токчета зимата, ама те са ми като котки на алпинист - забивам в снега и мятам смело гащи Wink Само още се чудя какви да са на цвят - по-скоро клоня към светличко нещо, ама и за златистата чанта да стават... Шапки имам. Само където рядко ги нося. Да ме пита човек защо! Абе тая женска работа хич не е лесна!
Иначе няма да откажа нови рокли и чанти например... Даже вече поразчистих гардеробите и шкафовете с обувки - винаги има място за нови попълнения yahoo
Езра, я разкажи това за жабите, че ми стана интересно?!?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines