Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:55:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не му мисли,а във виртуално ателие участвай ти!  (Прочетена 85002 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 03, 2013, 11:17:59 »

Ехе ,страхотни таралежчета.Ние още не сме излизали на разходка,че Явката е малко болничък ,но тези дни ще творим.Съмнявам се ,че ще има голям интерес ,защото е мъничък,но ше пробваме:)
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 03, 2013, 11:25:51 »

Имаме си първо творение в ателието  yahoo
Принцес много добре сте се справили!На последната снимка Рони ми се вижда страшно пораснала  Girl_hide
Ние нямаме листа  sad Утре ще ходим до един друг град на разходка да видим там дали ще намерим!
И аз като Фийби мисля,че Алекс е малък,но аз обожавам такива неща и ще се разнообразим smile
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #17 -: октомври 03, 2013, 21:52:55 »

Дзак, и аз се записвам с ентусиазъм. Нямаме си листа и дано да успеем да излезем, за да си набавим. smile Ех, че хубаво и весело е било Краси. Малката, доволна Вероника е прекрасна. smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 04, 2013, 07:03:37 »

Ето една Helloween идея от нас.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 04, 2013, 07:15:13 »

Браво на Рони и мама! Таралежчето ви е просто прекрасно,а малката се вижда колко много се е забавлявала с тази идея и листата.
Ели,готина идея с тези портокали,а и освен това е доста лесна за изпълнение!
Аз вчера присъствах на една среща на мами и имаше арт ателие,което беше на тема за Хелуин разбира се smile Правихме свещници-празни буркани,бои,четки и чаена свещ.Всичко останало беше наше въображение.
Ето една подобна идея от нета ( номер 3 и 5 ),т.к не съм снимала моя буркан:
http://www.chickabug.com/blog/2012/09/halloween-craft-projects-fun-with-faces.html
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 04, 2013, 11:38:37 »

Момичета споделям с вас една идея за мами,лели,баби и приятелки на момиченца  Girl_hide
Лесен начин как да направите пола – туту от тюл и панделка, без изобщо да се налага да се шие. Само навръзвате на панделката ленти от тюл ( 60-70 см дълги и около 20 см широки) една до друга.




Имате нужда от 3 парчета с тези размери: 2м /1 м ( за по-малка поличка  може и две) и една по-широка  панделка. Нарежете всяко парче тюл на 18 ленти, като спазвате схемата. Първо разделете парчето на три и след това всяко едно на 6 дълги ленти. Отбележете средата на всяка лента и започнете да ги навръзвате върху панделка по показаният по-горе начин.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 07, 2013, 14:59:49 »

Момичета позволявам си да публикувам тук фейсбук страничката, която започнахме с няколко мами от Зачатие.Измислихме си врабчето Рошко, което обикаля из България и света и изпраща на децата писма с интересни истории за местата през който минава.В действителност, мамите пишат писма и ги пращат на останалите като всяка разказва за родния си град или  място на което е била.Във фейсбук страницата сме събрали до момента изпратените и получени писма със снимки към тях.Ако искате можете да ги разпечатате и пуснете в пощенската кутия, и детето като намери писмото до себе си е много щастливо.Оказа се една страхотна инициатива.Децата очакват с нетърпение всяко писмо, запомнят информацията, вълнуват се.Ако прецените спокойно действайте и вие https://www.facebook.com/VrabecaRoshko
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 09, 2013, 12:26:08 »

Ние също правим това онова, макар и само през почивните дни, откакто тръгнах и на работа. Сега Ели като е болна и съответно аз вкъщи, се отдадохме на малко творене.

Чашки за кафе/ чай за кукли, по идея от Крокотак: http://krokotak.com/2013/07/sutreshnoto-kafe-na-krokotak/

Е, Ели основно игра с лепилата и перфораторите, но все пак си прекарахме добре smile

Отделно, с тати правят къщичка за птички, която е почти готова и ще пусна снимка като е завършена, съвсем скоро. Така да се каже, това беше тяхното съвместно ателие Wink Ели беше много впечатлена за пореден път от инструментите и дори работи с някои от тях.



Извинявам се за ужасно дългия пост заради снимките blush

Предстои да съберем листа за да направим разни животни с тях.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 09, 2013, 23:41:01 »

Таралежчето Рони е много по-сладко от истинското таралежче  Bravo

Дани, чашките са много лесни за изпълнение, сигурно и ние ще ги пробваме  good

Ето и нашата първа задачка е готова - двете таралежчета са налице  smile
Елена гледа какво прави Сиана и прави същото, хахахха





За лепенето на листата помагах аз, защото забавлението за децата е най-вече в мазането на лепилото  blum
Но пък после падна игра с таралежите, кестените и листата  Wink
Кестените и листата вчера ги събирахме в един парк, защото времето тук е много топло и приятно за есенни разходки  yahoo

Следващата ни задачка ще са отпечатъците от ябълки, предложени от Принцес.

А освен това, отсега насетне ще включвам в нашите ежедневни занимания разни неща свързани с Хелоуин. Ето нещо, което е много лесно за изпълнение и което според мен ще се хареса на дечицата - трябва ви само хартиена чинийка, прежда и ... паяче  blum





« Последна редакция: октомври 09, 2013, 23:44:50 от alben4ik » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #24 -: октомври 13, 2013, 09:57:12 »

Ето и една много лесна и интересна идейка за буболечици от семенцата на явор (не съм 100% сигурна че дървото е явор, но така мисля, поправете ме ако греша) и лаковете за нокти на мама!


* 1381270_602457316463440_1926064272_n.png (68.64 KB, 200x132 - видяно 9884 пъти.)
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #25 -: октомври 13, 2013, 09:57:41 »

И още една снимчица


* 1383832_602448676464304_985116568_n.png (52.05 KB, 200x131 - видяно 9824 пъти.)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 13, 2013, 10:45:46 »

Дени, и аз го гледах вчера, добре е да се споменава от къде е - Крокотак, в случая, та да няма проблеми евентуално give_rose
Може и да са от явор тези листа, но и изсъхналите шушулки по акациевото дърво също приличат на тези "самолетчета". В двора имаме акация и донякъде си приличат.

Ние вчера почнахме да правим и гъбки: http://krokotak.com/2012/11/gabki-ot-kori-za-yaytsa/

Но да направим поне 2-3 и тогава ще пусна снимки, че сега е една самотна, единствена. Не ни остана време от разходки blum
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #27 -: октомври 13, 2013, 11:25:21 »

Не, не са от крокотак, а от един чешки сайт, и ми стоят в папките с идеи от 1-2 години, така че няма как да дам линк към тях... Но ще го имам предвид занапред!  Wink
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 17, 2013, 21:04:43 »

Ето една идея за малките дами,която може да направите:
ето как се прави:
http://www.youtube.com/watch?v=jzaK39NVmD8
Това измайсторих за Вики вчера:
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 22, 2013, 15:52:13 »

Здравейте момичета,

Интересни неща сте споделили отново и като гледам някои са подходящи и за нас, така че ще се пробват.   danceg

sunray страхотно истинско ателие си имате вие. Много ми харесаха и чашите. Но тях ще направим догодина.  good

alben4ik и вашите таралежчета са станали супер, а и есенното ви табло е много хубаво. Да не говорим и за останалите ви творби в твоята тема. Ние ако успеем и 1/3 от тези неща да сътворим с Рони ще съм доволна.  smile Имам и няколко въпроса за теб:  blush Ще правя сместа за вещици, която ти прави миналата година. Прочетох поста ти и видях, че си поръчала 100 г от боракса и 25 г от гумата, но си имала за няколко пъти. Аз искам да направя по-малко количество, но гледах, че боракс се продава от 500 г нагоре, а гумата от 250 г. Ти от кой сайт поръча? Глицерина само в аптеката ли се продава? Още нещо май щях да те питам, но забравих.

Ние с Рони след няколко дена ще творим повече неща, защото чак сега успях да направя поръчката за разни материали, които ще ни трябват. Междувременно правихме ето това занимание, което е много лесно и е подходящо и за по-малки дечица. Вземате някаква празна кутия, мажете с лепило или смес от брашно с вода по нея и лепите каквото имате под ръка. Аз използвах парченца от бяла, лилава и сребриста хартия, малки памучета. Вероника се занимава с това около половин час. Към лепенето прояви най-малко интерес, но пък за сметка на това й хареса да поставя хартийките в самата купа с лепило и да си играе с тях.  smile

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines