Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на yana_traeva- 21.12.2013г  (Прочетена 44598 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 11, 2013, 10:17:54 »

Аз не съм била, но от разкази на близки, знам, че моминското парти, освен, че включва много алкохол и шотове, има игри и награди, които организират шаферките и кумата - нещо да вземеш от бармана, да се запознаеш с някого и тн.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 11, 2013, 11:00:49 »

hahah на дали ще се сетят да организират нещо такова, сигрн ще остане само танци и пиене. blush
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #62 -: декември 12, 2013, 12:35:30 »

Каквото и да са ти подготвили,няма как да не е голяма веселба good
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 12, 2013, 15:09:32 »

 Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide оххххххх наближаваааааааааааааааа к :girlhide:олко бързо мина времето......днес жправихме. медицинските и ги занесапме. ходих и на пробна последна и така
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 12, 2013, 16:41:49 »

Каквото и да са ти подготвили,няма как да не е голяма веселба good

Ама и да не са подготвили нещо специално, пак ще си изкарат страхотно, ако искат и имат настроение за това. И ако са такива хора, де.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 13, 2013, 08:41:59 »

да важното кви са хората, ако не си го направим ние никой друг няма да ни го направи smile  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo май и някаква изненада ще имам хахах защото снощи едната приятелка звънна на моя да търси номера на една друга и обратното при моя един приятел звънна да търси номера на един негов пр smile
Вчера минахме изследвания всичко най накрая остана време. Ходих на пробна наместихме го тва булоооооо бе направо го намразих хахах .Защото не искам да сам на кок а то ще скрие цялата прическа Girl_hide Добре се получи надявам се на деня още по-добре.Списъка с гостите е почти финализаран крайна бройка до момента 120  give_rose бяха с 10 души горе долу повече добавихме 3 приятелки още поне да попълнят дупките защото в нашия ресторант има и саперата и оттам като окапаха роднините ....кофти е дасложиш хора с които не се познават само се знаят по име и здравей здрасти но няма начин.Сега в пн ще се срещаме с ДЖ, защото иска да се види и с кумовете. Остана да пазаруваме за вкъщи и да лепнем етикетите на шишетата  Girl_hide Girl_hide още малкооооооооо  witch. Остана за времето малко да се притесняваме но дано поне дане вали в деня ....студа ще го изтрая трай бабо за хубост :0
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 14, 2013, 15:40:18 »

7 дни........ yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Сватбаааа Сватбаааа chee chee chee Aviator Aviator
Днеска ходихме да вземаме билети за София че от там ще сме пътували за сватбеното пътешествие ноо ощв не знам къде ще е  nea nea nea blush blush blush неиздава щяла да съм разбераля като сме в С-я хахах че аз тогава как няма да разбера хахах нищо
та приготвям се аз вече за моминскотооооо  yahoo Girl_hide
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #67 -: декември 14, 2013, 18:16:42 »

Еййй супер за изненадата kiss2 Айдеее успех с последната седмица, дано няма много нервииии  yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 15, 2013, 09:13:24 »

Eх, че хубаво! Много интересна изненада ще имаш. Казва ли поне какви дрехи да си вземеш? Кога ще пътувате към пътешествието? Дай ще видим за къде излитат тогава. biggrin
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 15, 2013, 13:30:58 »

на 28 Wink
Момичета отбивам се само да отбележа че си искарахме снощи страхотно на моминското и ергенското и накрая на вечерта в дискотеката взе че се сабрахме хахахха съдба give_rose
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 16, 2013, 10:37:55 »

Каква е прическата?
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 16, 2013, 17:31:41 »

половината прибрана и там ще е захванато булото а другата половина щее пусната ще кача една снимка когато намеря вр само че angry
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 17, 2013, 09:26:31 »

момичета сигурно има хиляда теми с тези нещица но нямам време та търся и да се ровя затова пиша в моята тема - кога да отида на козметик за вежди и т.н. ако отида днес или утре рано ли е , понеже неискам да се зачервя точно преди сватбата или пъпчици някви да ми излезнат?!?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 17, 2013, 09:58:21 »

Не е рано smile Пъпчиците тъкмо ще са изчезнали, ако се появят изобщо.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 17, 2013, 10:08:08 »

аз отидох съботата сутринта зачервих се 2,3 часа и неделята беше супер даже гримьорката ме попита и каза че са много добре изчистени. Преди да идеш не ги скуби няколко дена и по хубаво иди кум 19 вечерта или 20 сутринта че да не излезнат нови косъмчета до 21.12
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines