Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:37:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на yana_traeva- 21.12.2013г  (Прочетена 44603 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #15 -: октомври 01, 2013, 18:27:01 »

Янче, те винаги се месят. Ние си плащахме сватбата и пак до последно се месиха. Дай срок, до когато вс да е уточнено. И на нашата сватба имаше повече млади- те правят купона, таща че си отстоявай за младите. Все пак това е вашата сватба. До край ще е пълно с нерви. Стискай зъби. Като почнеш да правиш поканите, ще ти е притно и ще се поразсееш :-):-):-)
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #16 -: октомври 01, 2013, 19:56:29 »

И ние не позволихме да ни се бъркат още от самото начало. Казахме, че ще каним само и единствено родители, братя/сестри, ако някой има леля/чичо и всичко останало само приятели. Мисля, че се получи добре. Искахме да избегнем да каним хора, които виждаме само по сватби и погребения  girl_impossible
Но вие си знаете, де. Пак ще се получи весело, важното е да сте си двамата и да се обичате и радвате на всеки един миг smile
Докъде стигна с организацията? 2 месеца ще минат толкова бързо, няма да се усетиш!  girl_wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 01, 2013, 23:51:27 »

Да прависте за младите но.... нищо пак ще си направим купона...без това като се замисля повечето приятели истински които са сме ги поканили така че по добре роднини от колкото сульо и пульо.Та за организацията да обобща тука до къде сме стигнали:видео,фото и Дж са на 6 точке капарирани са дори с ДЖ изговорихме как горе-долу ще протече вечерта. да предвидим подробностите-кога е вечерятя и пр.; имаме чаши, шампанско, кошничка за халките, кошнички за хвърляне на листенца в ритуалната от шаферчетата, кошничките за късметите и подаръчетата ще ги доокросим още малко, късметчета не сме взили още за да не се разтопят бонбонките, рокля + всичко към нея, костюма + вс към него......другоооо не се сещам....а да бутжниерите за ръцете пак ще си ги правим -аз и кумата(знаете че мъжеге не ги вълнуват тия неща като са готови дават мнение и съвети в другото време.....пълна вжля); халкитеее иииии др наистина нз какво.В неделя ще ходим до ресторанта да видим пробна украса...давайте кяжете друго
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #18 -: октомври 02, 2013, 07:10:35 »

Номерата на масите и табелки ще имаш ли?
Ти си готова бе хахха
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2013, 07:33:36 »

ahhah, нали знайш тихум мълком действам =тихата стъпка  blush За тейбъл картичките ще имаме една която ще стои отпред на масата с номера и отдолу кои ще стоят там, такаче както искат да седнат, и да не ги умеше управителката, защото не мисля да ангажирам някой от родните ми да ги подрежда, ние ще сме изговорили всичко с управителката и тя ще си има списъка и така име фамилия и така.Само някой от нашите ще отиде до там преди гостите да види всичко наред ли е и така,защото всичко се случва( да се надяваме да няма поне там фал) защото нали знайте родата...ако някой може да се сдръпа с другия  tease
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #20 -: октомври 02, 2013, 11:35:27 »

Браво! Ти си си направо готова  Bravo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 02, 2013, 12:10:34 »

дам.... само ся в неделя като отидем в ресторанта ще попитаме отново до кога е срока за потвърждение на кувертите и бройката за да мятаме поканите, и смятам докрая на м. че ще са готови....нараства щото бройката хахах smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 02, 2013, 13:12:14 »

мале хахах от толкожа мн писане статуса ми е станал "Сватбен ГУРУ
*****"

ахахха.Някой ще ме помисли за откачена
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2013, 14:08:09 »

уф момичета чудя се между няколко неща за подарък на гостите и зн, дайте мнение:
юзче с ракийка украсено от нас си и с етикетче; магнит с наша снимка; от тези гипсовите подаръчета-дали лебед или нещо морско(защото тематика в ресторанта ще ни е такава но пък е тъпо щото всички гости живеят до морето и няма да им е интерес подаръка) или сърце; ....
Незнам искам нещо оригинално да е да е свързано примерно с нас такаче да го запомнят и като го видят да се сетят за нас , но просто няма такова....Ами остана само това да помисля и поканите да ги направя и раздам  sad. А пък и мисля че нямам толкова време да го умувам.....ей така ще си минат сега 2 м както и постоянно ще съм заета с лекции, упражнения и работа.....
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 03, 2013, 14:22:28 »

Виж тези http://www.weddingburg.com/wedding/index.php?offers=27&pn=3
има стуклени сърчица имаше и едни лебедчета две върху тюл
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 03, 2013, 14:41:05 »

сега ще ги разгледам мерси
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #26 -: октомври 03, 2013, 16:46:14 »

Според мен подаръчетата е хубаво да са практични, защото обикновено тези фигурки отиват в някой шкаф. Или чекмедже.
Магнитчетата от своя страна не знам дали всеки би си го сложил на хладилника? Семейството, разбира се че да. Но останалите? Трябва да се помисли.
Идеята с юзче/мед и т.н. като практичен подарък най-много ми допада на мен лично smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 03, 2013, 18:12:24 »

Мммм и на мен това с юзчетата ми е фаворит и но моя също..И мисля че мъжете ще им се изкефят:) smile.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 21, 2013, 11:31:06 »

И твоята месечинка дойде. Ти си.......... yahoo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 21, 2013, 11:40:10 »

 chee chee chee chee Makeup
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines