Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на yana_traeva- 21.12.2013г  (Прочетена 44591 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« -: септември 28, 2013, 12:14:21 »

 Bravo :bravo:Айде Янче, ти си наред с темичка, реших да те изненадам kiss2  С теб обсъждахме роклята ми, поканите, абе общувахме си доста smile
Не знам рано ли е, късно ли е, но ще пишеш и тук как минава подготовката ви  Bravo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 28, 2013, 12:52:43 »

 Малееееее мила Светлееее това е хубавата изненада хиххихихи малко е рано като гледам всички кога ги постват.Охххх нямах тарпениееееее благодаря то мн мила.Сега пиша от тел. и ми е мало тридно като седна довечера ще дам инфо и ще разкажа нашата историйка;)).Мн ме зарадва още веднъж мерси Girl_hide
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #2 -: септември 28, 2013, 13:14:20 »

Хих, много се радвам, че си доволна  give_rose
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #3 -: септември 28, 2013, 18:09:41 »

Честита темичка Янче ! С радост ще я следя smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 28, 2013, 18:41:03 »

 girl_wink
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 30, 2013, 10:02:22 »

Дам хайде Янче искам наново всичко да разкажеш  kiss2
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 30, 2013, 12:24:03 »

момиченца-кокиченца снощи бях на сватба на бъдещите кумци и за това нямах време предните дни да пиша защото се занимавах с подготовката около сватбата . Всичко мина  6 точки .Като се освестя малко ще пиша повечко .Ще ме извинявате lol))). А да и за протокола купона продължи в ресторанта до 4 сутринта lol)) останахме само приятелите на булката и младоженеца т.е. младите а да и бащата на булката  tease
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 30, 2013, 15:09:15 »

Айде честита темичка! Да я напълниш с интересни разкази, приятни изживявания и само положителни емоции!Чакаме вашата история  smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 30, 2013, 17:04:26 »

Така... освестих се малко smile и се поосвободих smile.
Ние с моя годеник сме заедно то 4 г и 3м. Винаги сме се познавали защото сме едно село(не е село де но понеже баба ми живеят там му викам така).Всяка събота и неделя съм си била там както и през ваканциите, приятели работи всичко ми беше там.Ние с моя имаме 4 г разлика и поради това компаниите се разминаваха като бяхме малки, на мн като ни видеха ни закачаха като мен хахаха постоянно ме базикаше идваше и ме счипе по бузата и вика "Яничка баничка" и лафа аз трябваше да го продължа (което е псувня де) и така са ме закачеше но нищо повече.Като поотраснахме вече почнахме и по дискотеките да се засичаме а ма нищо от моя страна а той тогава вече е почнал да ме забелязва това става ....2009 някъде И дори веднъж ме бил питал кога ще го поканя да тамцуваме и аз сам му викала да да на следващата песен и така не съм отишла (хахах все едно "ще ти се убадя") общо взето не го отразяваш щото все пак сме приятели.. смисъл и съм по малка от него а апък не съм 1-ва прелест и викам той абсурд мен да ме харесва.Май месец като завършвах у-ще почнах да ходя на плаж да почернея за бала ми и бях с една приятелка и хоп кой цъфна при нас -той с още един приятел.Та почна пак да ме закаче и тръгна да ме дърпа към водата и ме дига и замалко да се изплъзна и пак ме повдигна и точно като по филмите усетих онова привличане все едно ти спира дъха  give_rose но веднага се усвестих и си казах пак "Абсурд" внушавам си.И тъй снимахме се дори защото моята приятелка щеше да заминава за Англия на бригада и спомен . ама като се прибрах в къщи в Бс нещо стана на апарата и се изтриха. После след бала ми се вкл в скайпа да не повяеваш уж за снимките хахахах а той пак някви намеци ама аз нищо не забелязвам( между друогото по това време имах пак сериозна връзка ама мн ме тормозеше ама абях шматка и добре че ми отвори очите) И тай след балове работи дойде и почивката след матурите и се пребрах към село.И той пак ми се вкл в скайпа и вика "айде на кафе " и аз хоп падна ми интернета хахахах. А той моляти се отишъъл и чакал на кафето където винаги ходим викал си може да е прочела и така не отидах вързах го  give_rose. На другия ден пак се пробва и аз вече викам айде кво пък толкова без тва ги няма момичетата ще излезна (мн мн не излизах из село по това време защото все бях на някъде и тъпо ама тва е друга тема) Отивам аз към кафето и по пътя си мисля "въй боже какво ще си говорим с него та ние никога не сме седяли само двамата... каквото сам лапе нищо няма мога да кажа..." И отивам и той беше още с едно момче говориха си сднах и аз почнахме да си приказваме псоел останахме само двамта и така бъра бъра и дори се разходихме помня само че мн се смях ....мн добре се чувствах И така няколко дни пихме кафета аз му се оплаквах колко лошо се държи тогавашното ми гадже и така .После викам айде в сб/неделя като почиваш на плаж .И се уговорихме той никога не ставал рано и кат му казах 10.......беше точенннннн lol))) отиваме на плаж с няколко ще души и той ляга до мен . Лежим си смеем се там всички и по едно време....хоп усещам как ме закача с пръст по кръка гали ме гъдел ме е но немога да се засмея защото ще се усетят хахах и аз хоп... и аз го докоснах и такаааа усетихме че идвамата се харесваме .И като излизахме вечертаа пак така ме закачеш под масата и аз няква се прая че се смея на другите хахах голям майтап.На другия ден пак на плаж аз обаче имах уговорка 1-во да ходя в бс при тогавашния си приятел ииии тъпо му стана явно но нищо не каза явно усещаше че нещатата са към края но немога така лесно да ги приключа.И сутринта тръгвам към бс обаче ми се убажда и почва да се оправдава пак че не е добре и че няма да се видим и аз така ли хоп връщам се в крайморие (това е селото ни) и отивам на плажа и той там с още няколко момчета , и усмивката му стана 24 карата като ме видя хахахх(оххх като се сетя направо ми се стопля сърцето) и осанахме после двамата по залес слънце и той ме дръпна и ме целуна тогва направооо незнам какво да кажа и викам " защп го направи" хахахах и така прекл със стария си приятел малко тежко и трудно беше защото имаше заплахи т. и н. но приключи. ....
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2013, 17:05:10 »

От тогава сме си заедно.После 2010-2011 заживяхме заедно да пробваме как е и беше много добре и така зимата на 2012 по точно 15.12 бяхме на един като коледен банкет с приятелите и приятелите от фирмата му ние постоянно сме заедно.Направихсе и отидахме на ресторант .През цялата вечер ми казваше колко съм красива колко ме обича ама аз си мсилих нормално пийнал е ударилого е хахахах . После продължихме в дискотеката. И по едно време изчезна и се върна след 10 мин и аз се натварих малко щот сама ме остави и пак се е заприказвал с някой/някоя познат (много го ревунвах хаха ) и пускат една песен "ALL for love" na briyan adams i ...  той ме хваща и аз няква се кефя щот пред приятели и колеги не е в негов стил все пак срамно е  мъж е smile и всички пляскат и аз си мисля защото ме кани хахах и той поедно време ми прошепва "НЕ ИСКАМ ВЕЧЕ ДА СМЕ САМО ПРИЯТЕЛИ" пада на колене и вади пръстена и " ЩЕ СЕ ОМЪЖЕШ ЛИ ЗА МЕН " аз като го видях само че прекляка и вади.... наведах се почнах да рева хахаххах от щастие де имало е конфети работи нищо не видях само чувах как всички пляскаха извади пръстена почнахме да се прегръщаме и да плач1им от щастие и вика на края "в крайна сметка не разбрах да ли каза" Направо бях на 100000000000000000 небе .Точно като по филмите  cray cray cray cray cray и така напраихме си годеж после след празниците както му е реда в нас с родителие и роднини и така без да говорим за сватба защото все пак незнаем кога ще може пак да се върне татко ми.И сега лятото почнахме да си преквазваме...... и датата стана 21.12.2013 .lol))) Малко дълъг разказа ми ноооо нали знаете като тръгнете да се сещатате за преди и няма спирачки lol)))) cray cray cray Съжелвам ако съм ви отегчила
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #10 -: септември 30, 2013, 18:56:23 »

 *YAHOO*Иххх, Янчее, страхотно история!    Направо ми напомни и за моята, и ние така от никъде ни дойде привличането, и аз ходех с друг тогава хах сътбата си е съдба, тва еее.
Айде мятай поканите да ги видим. Като имаш време де :-) Хих развълнуваме. Прииска ми се да се прибера чак :-)
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 30, 2013, 20:28:43 »

янче янче smile много много да се обичкате. Хайде разказвай ни още още още smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 01, 2013, 08:25:00 »

все още не сме почнали поканите... моткаме се малко но тия дни бяхме заети с друго- сватбата на нашите кумци и и помагах за пдоготовката и украса и т.н. Сега сигрн края на седмицата ще ги мятаме.Обаче чаках майка ми да се върне от чужбина отиде при баща ми за 2 седм. и да уточнят списъка.....който нарастна...130 станаха и нз натравих се малко щот само рода рода се нервих щото нашите искат да поканят повече дъртите смисъл техните братовчеди а не децата им, а децата им са  наши приятели смисъл имаме се повече...и накрая и дъртите и младите ще каним..нз . Направо някой път толкова се ядосвам че се хванахме с тия работи.Защото трявба и с капацитета на ресторанта все пак да се съобразим.И аз искам голяма сватба ама тя става голяма заради родата, не заради приятели...Абе нз нерви нерви само образуват тия неща.Ако си плащахме ние сватбата никой нямаше от дъртите да поканя (дърти набор на нашите)  tease . Ама нашите и техните плащат така че трябва да се съобразваме с това.Макарче на моя техните нямат никакви проблеми те си поканиха само най-близките братята и сестри с техните семейства (по -големи са) ама и ние така искахме ама кво стана че родата на майка ми, че родата на баща ми.......иииииии ще ми гръмне глава  tease tease. Сори че трупам негативи тука ама ме дразни това.Не мога да се насладя на подготовката  а мисля за списъка само....
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #13 -: октомври 01, 2013, 11:36:34 »

Страхотна история ! Пожелавам ви от сърце много щастие smile

Не се товари излишно и мисли за вашия си ден. Говори с вашите и организирайте сватбата, така че да ви е кеф на вас ! Аз съм сигурна, че те искат вашето щастие.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 01, 2013, 13:13:39 »

ами и те искат явно да се похвалят пред роднините че женят дъщеря си, а пък и гледат от тая гледна точка че на роднините ми децата като се се женили и те са ги канили и така ама  тва е било преди...смисъл оф нз вече голяма рода голямо нещо хахах
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines