Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:58:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на yana_traeva- 21.12.2013г  (Прочетена 44995 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 27, 2013, 22:56:25 »

и последнооооооооооооооо


* 1483336_629722523738038_2061461180_n.jpg (72.6 KB, 804x480 - видяно 281 пъти.)
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 27, 2013, 22:59:39 »

 Girl_hide Girl_hide Girl_hide страхотни са!!!!!! как си мерииииии наближава!!!!!!!!!! heart
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 27, 2013, 23:06:17 »

 witch
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 27, 2013, 23:36:09 »

 hihih ехххх кога и на мен ще ми отстанат3 дни.... сигурно ще съм луднало вече ей затова от толкова дълго вр не трябва да се подготвяш Girl_hide
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 30, 2013, 08:09:54 »

Момичета вримито тик така.... изникват още неща покрай гостите...... всички за ся идват никой не се е обадил..... малко се притесням за това но ще ги натакмим нещата. С ресторанта вс е ок! казаха дори и ако искаме след сватбата да платим куверти вс. но сигурно ще е последния ден. Тая седмица ще се срещаме с фотото и видеото да уточнем час мас вс..... само се надявам поне малко да се усмихне временцето и да е с нас....защщото тук в бс не ни мори толкова снега а студения морски вятър......а и ритула е точно до морето......... и др което ме притеснява дали ако се смрачи по рано ще станат снимките..... според мен ще ги направят а и може като е украсено за празниците още по красиво да е Wink по различна сватба ще е ххаха.Също тая седмица ще уточяваме и тортата а другата ще сам на рробни прически.времето ни претиска....а и работим и през деня почти нямаме време......добре че важните неща като роклята и костюма ги взехме по с време...А за роклята ххахха малко поотслабнах ама надявам се че като е стегнем подобре няма да избяга lol)))) Имаме си и танц за пъвата песен Wink)))))) на моя кумеца му е танцьор и ни покоза някои стъпки и си снимахме и ся всяка вечер ще ги репитираме ххаххаха и накрая 100% ще ги омешим на сватбата хаххахах само да не се настъпваме... и така.....
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 03, 2013, 08:12:40 »

Няма.страшно не боли. Забавлявай се без да ти пука от нищо. Целувам те girl_wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 03, 2013, 08:40:26 »

охооооооооооо добре дошла като госпожа вече , ще чакам да ми разказваш на ЛС или на скайп да не пълним тука темата Wink Offtopic
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 03, 2013, 08:48:37 »

....продължавам с моята темичка. Вчера поръчахме тортата http://zaharo.info/torti/despina, само че ще е с други цветове-коралаво и шанпанско.
В сряда ще се срещаме с видеото и фото.
Списъка на гоститете още го оматват наще ...... diablo diablo diablo diablo , до сега никой не е отказал всички ще идват.....и вече леко почвам лееееееккоооо да се изнервям на всичко
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 03, 2013, 09:37:30 »

yana, колко гости сте поканили? И как така всички ще дойдат biggrin Винаги поне 5 (поне) отпадат  pardon
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 03, 2013, 11:35:50 »

"винаги "е мн относително126 някъде са + - .
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #55 -: декември 05, 2013, 08:18:00 »

Янчеее, айде не остана :Д сега се почват нервите, ама ще мине smile За грима- отиди на пробна, заслужава си. Аз на пробната пробвах по-слиен грим, но не ми хареса и после на деня си бях с по- нежен. Така, че спести си малко нерви и отиди на пробен Wink тортата е супер smile гостите- те до последно ще се мотат. на нас последните три дни ни отпаднаха двама и един се добави :Д но понякога се случват неща и хората нм да дойдат.

хиии айде весела подготовка  danceg
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 05, 2013, 14:59:52 »

 Girl_hide мерси мерси дано продължи леко, ся остава да намерим време за медицинските които отнемат  цял ден кажи речи ..... тва ме притеснява girl_impossible
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #57 -: декември 05, 2013, 21:05:12 »

Дали, ние в Русе ги направихме за половин ден- от сутринта и до обяд бяхме готови.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 06, 2013, 08:15:07 »

еми да ти кажа и това ни е много, защото и двамата с моя сме по цял ден на работа и ако намери един примаждутък ще е за 1 ч. не може да си взема цял ден отпуска ей така, защото трябва да намири човек да го замести( той е куриер но е ЕТ към куриерскаа фирма всичко квото разнася и прави си е за него лев и гориво му плащат, за заплатата е на брой пратки и затова ако трябва някой да го мества трябва да си наеми човек).
Вчера капарирахме арнжировките от рози ще ми е букета, някаква роза дето отвън е цвят шанпанско но вътре розовее и точно става всичко в тон Girl_hide ,мн е яко като сам търсиш и нагласяш всичко но и си иска времето, но ето ся тези неща точно последните седмици трябва да се правят като:тортата, медицинските, менюто, кувертите, цветята и пр.
По късно ще кача кутията за парите, бутониерите които сега забелязах че не съм качила.
Искам и да хвърлят шаферчетата от кошнички цветчета но като бях в цветарския ми каза че трбява от същия ден да се вземат розите и да се накъсат.....тва ме притеснява защото дори не се знае как ще се взема букета, бутониерите за кумовете и младоженеца  nea . Ама ше умуваме
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 10, 2013, 23:59:43 »

Момичета в събота ще сш правим ергенкото/моминското парти. Запазах маса в едно заведение ще има ДЖ ?как и катж шдея я кажети как са минали вашите!? моя не казва къде ще е само че уж пак ще е на заведение хах да не съм го разпитвала tease
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines