Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:59:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Монтажът на Вашия сватбения филм  (Прочетена 10113 пъти)
 
Montajista
Регистриран

Публикации: 1


« -: септември 24, 2013, 21:15:41 »

Интересно ми е да прочета мнения за крайния продукт - Сватбеният филм от Вашия сватбен ден.   Монтажиста е скрият човек зад компютъра и от него зависи какво ще видят младоженците, но повечето двойки наемат услуги, зад име с лъскави агенции, голяма реклама в интернет форуми и скъпо струваща услуга. Да , но не всяко скъпо нещо си струва. Никого не искам да обиждам, нито да посочвам съответни агенции, защото никога не ме е вълнувало точно това, но ми е интересно дали някой отдава значение на Сватбеното видео, което получава? Оператора е много важен, но монтажа е много трудоемък процес /ако си вършиш работата както трябва , де:)/ и отнема сигурно тройно или повече време от самото заснемане. Отварям темата, защото колега ми се присмя и ми каза, че монтира сватбено тържество за два дни. Да, може и да монтира... Искам да споделите Ваши мнения, за да си направя извод, аз ли се впрягам прекалено или никой не забелязва самия монтаж? В днешно време всеки чете по форуми, намира информация за съответната услуга, която търси как трябва да бъде изпълнена и не вярвам никой да не отдава значение точно на монтаж.

Благоадря на всеки потребител на този сайт, който е прочел редовете ми! Ще се радвам и да споделите мнение.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #1 -: септември 24, 2013, 21:41:56 »

 "КОЛЕГА", само употребата на думичката скъпо и евтино е достатъчно условие да знам, че си обикновен занаятчия, с работа по трудов договор от понеделни до петък. А в събота и неделя набавяш джобните си парички. 10 години съм работил като монтажист, но никога не съм си позволявал да влизам в полемика ,че вижда те ли всички са глупаци, че вземат скъпо, а аз съм евтин. Един добър сватбен филм се монтира минимум за 14 дни  и то с огромни усилия. Когато седнеш пред компа с денонощия работа до леглото , в което спиш с жена си, тогава е друга песента. Всеки ,който подценява труда си и семейството и работи на цена, която му осигорява един хляб и нещо друго....не е нищо друго освен самозванец и изпаднал в нужда дришльо. С една дума НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ.
 Да, монтажиста е една скрета професия, много важна ,но зависеща от сватбения оператор. Ако последния е некадърник, то монтажиста е същото, просто няма какво да направи. Хайде със здравеи се научи да оценяваш денонощния си труд- АКО ИМА ТАКЪВ ПРИ ТЕБЕ !
« Последна редакция: септември 24, 2013, 21:46:27 от Pachoran » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines