Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:11:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98320 пъти)
 
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 05, 2015, 11:31:27 »

Последното мнение все едно аз съм го писала :Х колкото повече наближава, толкова повече се панирам.. бях се успокоила, че започнахме подготовката рано и сме готови с всичко, докато онзи ден не се замислих, че кое е това ВСИЧКО... имаме още 982347284 неща да правим. Роклята беше 1вото, което купихме преди 4-5 месеца и аз все още продължавам да гледам рокли и да се навивам, че може и по-хубава да си купя (не че ММ ще позволи такова нещо де biggrin) и така с повечето неща всъщност.. Ако знаех, че да организираш сватба за 150 човека е толкова страшно, нямаше да се захващам въобще.. сега ми се иска да се бяхме подписали пролетта, да се съберем най-близките в заведение да почерпим и да си спестя толкова нерви и притеснения.. ама хванала съм се на хорото вече, ще го танцувам още месец и малко smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 05, 2015, 17:06:21 »

Притеснявате се сега, а ще видите на самия ден какво ще е. Ама и аз как ви успокоих само.  girl_haha Поне при мен беше така. Не бях на себе си, докато не видях ММ. И все пак, всичко си заслужава!  heart Това ще е най-вълнуващият ден за вас! Самото изживяване е невероятно.  heart
Активен
GaTimA
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #137 -: август 10, 2015, 18:41:42 »

Последното мнение все едно аз съм го писала :Х колкото повече наближава, толкова повече се панирам.. бях се успокоила, че започнахме подготовката рано и сме готови с всичко, докато онзи ден не се замислих, че кое е това ВСИЧКО... имаме още 982347284 неща да правим. Роклята беше 1вото, което купихме преди 4-5 месеца и аз все още продължавам да гледам рокли и да се навивам, че може и по-хубава да си купя (не че ММ ще позволи такова нещо де biggrin) и така с повечето неща всъщност.. Ако знаех, че да организираш сватба за 150 човека е толкова страшно, нямаше да се захващам въобще.. сега ми се иска да се бяхме подписали пролетта, да се съберем най-близките в заведение да почерпим и да си спестя толкова нерви и притеснения.. ама хванала съм се на хорото вече, ще го танцувам още месец и малко smile

Хаха, а на мен сега ми се стори, че твоето все едно аз съм го писала!!! Роклята ми е купена преди 4 месеца, много спонтанно, във вторият магазин, в който влязох си харесах роклята и си я взех. След което  се заех с други задачки, успокоих се, че рокля си имам и преди две седмици почнах да си мисля, че много съм избързала с покупката, че е трябвало още да разгледам, дори ходих в един магазин и пробвах две рокли. Е, не ми харесаха - за щастие Wink, но продължава да ме гложди нещо отвътре! А колко пъти съм си го мислила това за подписването в тесен кръг...Но ММ държеше на голяма сватба. Хванали сме се, ще го иггарем хорото, и според мен ще бъде невероятно, просто сега ни идват в повечко емоциите smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 10, 2015, 20:22:45 »

Дами, не сте единствените с колебания за роклята. Давам пример с мен. Отидох на проба 2 седмици преди сватбата за последни корекции и ми идваше да ревна. Не се харесах, съжалявах, че не съм избрала някоя по-обикновена типична за булките рокля. До последно се чудех дали да не отида да си взема някоя друга,макар и за 300-400лв. Накрая се стегнах (покрай всички други глупости, които могат да се случат 3 дни преди една сватба), теглих му една и си казах, че няма да ме върнат и с тази рокля. Обаче в деня, когато се видях с прическа, грим, бижута и завършена цялостна визия, разбрах защо съм избрала точно тази рокля. Осъзнах, че роклята е само една дреха, един аксесоар, който само подчертава природните ни дадености. Роклята не е по-красива от булката.
Щом веднъж сте се харесали с една рокля и сте я купили, няма начин да има по-хубава за вас. Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #139 -: август 11, 2015, 08:35:32 »

"Осъзнах, че роклята е само една дреха, един аксесоар, който само подчертава природните ни дадености. Роклята не е по-красива от булката.
Щом веднъж сте се харесали с една рокля и сте я купили, няма начин да има по-хубава за вас. Wink"


Ама как пък няма един бутон за лайк в този форум  blum Момичета, не се колебайте дори за секунда за роклята, щом веднъж вече ви е омагьосала, няма начин да не е вашата smile Моята е вече вкъщи 2 месеца преди сватбата и всеки ден ѝ се радвам, за секунда не са ме налегнали колебания и нямам търпение да дойде денят да я разходя  blum
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 11, 2015, 21:50:44 »

Всички това ми повтарят, но нали знаете веднъж като бръмне проклетата муха... В началото си казвах, че не си се представям с друга рокля, освен тази, слагах я и се фръцках пред огледалото вкъщи... което се оказа че е големият проблем biggrin една наскоро омъжена близка до мен госпожа ми каза да не правя грешката да я обличам, да я прибера в гардероба и да забравя за нея, че да не започна да и намирам кусури, ама Не! и ей ме на сега  точa лиги по чуждите рокли biggrin та се надявам на тази магия, за която спомена nansita, че с прическа и грим и всичко, ще се върне онази любов от пръв поглед biggrin пък ако не здраве да е..  и без това осъзнавам колко излишно се тормозя за това и за всички други дреболии (за които само вие във форума ме разбирате) а и ММ постоянно ми повтаря, че съм луда и ако зависи от него ще сме по тениски в сватбения ден.. така че все някой трябва да истерясва, за да се случат нещата biggrin
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #141 -: ноември 07, 2015, 21:54:39 »

manuela, щом си я избрала, това е твоята рокля!

А относно стреса преди сватбата мисля, че това е нормално и си дължи на факта, че всяка булка иска нейния сватбен ден да е перфектен. Дами, колкото и да се тревожите и стересирата преди сватбата, ще видите, че на самия сватбен ден всички тревожни мисли ще изчезнат и още със събуждането си ще бъдете убедени, че ви предстой едно уникално събитие, което ще запомните за цял живот  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 09, 2015, 00:30:48 »

Pronovias, от опит смея да твърдя, че не е така  Wink Напротив, за мен стреса в деня беше най-голям, защото в главата ми беше само мисълта как това ми е последния шанс да направя всичко както го искам. Което в голяма степен повлия на целия ми ден. Не ви съветвам да го мислите, ама ако не сте от хората, които умеят да се изключват...
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #143 -: ноември 09, 2015, 20:47:15 »

cerise, аз също говоря от опит и смея да твърдя, че стресът за мен беше преди сватбата, а на самия сватбен ден изпитвах само огромно вълнение и удовлетворение. Всичко е до нагласата, но може би повлия и фактът, че имахме сватбен координатор, който се погрижи за всеки детайл smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 13, 2016, 22:43:08 »

Остават цели 9 месеца до сватбата, а съм нервна още от сега  girl_impossible  Организацията, графикът за деня, кумовете, дали ще изживея мига пълноценно - списъкът няма край...
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #145 -: януари 14, 2016, 00:22:52 »

А на мен ми е най-трудно да избера кого да поканя...  blush За мен само това и грим/прическа ме притесняват. Всичко друго... Какво да ме притеснява biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 15, 2016, 14:33:55 »

Остават цели 9 месеца до сватбата, а съм нервна още от сега  girl_impossible  Организацията, графикът за деня, кумовете, дали ще изживея мига пълноценно - списъкът няма край...

Ако от сега си с такава нагласа, хич няма да ти е пълноценно изживяването. smile
Полека лека нещата се нареждат. Всичко е поетапно, трябва търпение само. Последният месец може да е по-стресиращ. А в самия ден няма какво да направиш - приемаш всичко с усмивка или си скапваш празника.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 18, 2016, 09:52:57 »

Остават три месеца до сватбата. Не бих казала, че съм стресирана. Избрала съм си само покани  smile Имаме ресторант и час, фото и видео.
Все си мисля, че има време за всичко и го карам полека.. Ама имах един сън скоро нещо с ресторанта се беше объркало.. Ама като се събудих май не бях много притеснена. Сигурно има време и аз ше вляза в клуба на "откачените"  danceg
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 18, 2016, 10:23:01 »

Аз бях по-стресирана след предложението, отколкото съм сега. И все пак от време, на време ми минават някакви тревожни мисли - най-вече, че няма да съм във форма за сватбата, че още не сме започнали уроци по танци, че ако не се захвана веднага, няма да имам време да изпипам детайлите...

Но пък много ми се омъжва и това засенчва глупавите ми терзания  blum и ме успокоява.
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #149 -: май 18, 2016, 10:29:28 »

И аз като цяло съм се отдала на спокойствие, но от време на време ме обзема паника, че нещо ще забравя, че нещо няма да е както трябва(това за влизането във форма отпадна  lol. Любимият обаче успява да ме вкара в релсите обратно - той е абсолюююютно спокоен!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines