Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:12:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98700 пъти)
 
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #90 -: март 19, 2015, 11:30:52 »

Аз пък се притеснявам, че не се притеснявам  crazy Имам чувството, че нещо пропускам...

Хахахах същата работа и при мен. Вярно е, че има няколко месеца до сватбата, но въпреки това не изпитвам никакви притеснения, доста спокойно си организирам нещата. Предполагам, че стресът ще избие в един момент (най-вероятно на самия ден) и то основно дали се движим по график. От всички булки, с които съм разговаряла, ми споделят, че сватбеният им ден минава като на филм и почти не могат да осъзнаят колко бързо е свършил. smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 05, 2015, 19:00:02 »

Аз до преди 2 седмици не се притеснявах изобщо . След като седнах и написах списък какво още трябва да се прави ... направо пощурях !  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible  pardon  Сега малко , по - малко само зачерквам списъка , но пък почвам да се притеснявам дали ще изглеждам добре , дали всичко ще бъде наред, дали няма да се изложа и т.н. Страшен ужас !  diablo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 05, 2015, 20:00:38 »

Аз днес съм посветила целия ден да правя разпределение по месеци и по възможност по дни, със задачите. За да не се изненадам в последния момент.
А според мен, няма какво да мислиш дали ще се харесаш или не, в крайна сметка хората са те виждали и без бяла рокля, високи очаквания има на конкурси за Мис, където всички са събрани да бъдат оценявани, а това е твоята сватба и е ясно, че ще си хубава.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 16, 2015, 14:25:31 »

Аз днес съм посветила целия ден да правя разпределение по месеци и по възможност по дни, със задачите. За да не се изненадам в последния момент.
 

Днес продължавам с разпределението, защото малко се промениха плановете и финансите и размествам някои неща. Слава богу, към хубаво се променят. И чета си списъка и в един момент се светвам, че задачите започват с :
- да купя...
- да поръчам...
- да уточня...
И едва две от от 64, започват с:
- Теодор да си избере...
- Теодор да отиде...
Аз наистина си организирам цялата сватба сама, и ако се случи в един и същи ден да го питам за две-три различни неща, за които ми трябва мнението му, се почва едно мрънкане: ооо много ми станаха сватбените решения за днеска, ооо от сега ли почваш, то има 5 месеца...
При вас как е?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 16, 2015, 14:31:26 »

Списък не правя още, купувам крупните неща, дреболийките.. Два месеца преди сватбата ще се заема със списък подробен.. Какво толкова пишеш сега в него?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 16, 2015, 14:44:28 »

Cerise при нас е мармалад. В началото си направих план график и до един момент горе доли го спазвах. Все още нямаме списък с гостите, а по план трябваше да е готов през Декември. Нямаме видео заснемане, а по план трябваше да сме свършили тази работа през Февруари. А сега като го погледна колко много неща ни остават ми се реве, а времето направо си лети. На разбора се оказа,че поканите няма да ни стигнат,защото списъците още не са готови, а на базата на записаните хора до момента се очертава,че няма да има за всички.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 16, 2015, 14:52:26 »

Lorka, ужас! С тия покани е голяма досада. На нас ни излязоха няколко непредвидени и сега трябва да донаправя още 3 покани.
Cerise, аз само си мисля да направя списък. Я дай инфо за твоя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 16, 2015, 15:10:13 »

Аз направих 8 покани в повече, точно за такива случаи, вярно че бяха по 3лв, ама...  pardon ММ реши в последния момент, че ще дава на шефката си и на дъщеря й (мини шефката) отделни покани.. И разни такива..
Иначе за списък, съм съгласна че трябва да има, но на първо време (първите 2-3месеца) има очевадни неща, като видеозаснемането, които са ясни и не се тормозих със списък, който да следя и да си викам "олеее, закъсняваме с една седмица". Струва ми се излишно психиране, ще го направя след халките, костюма на ММ и запазването на дата за подписването... Когато вече ще остават неща като късмети, музика за пред нас (ММ много държи  huhhuh.gif), обувки, бельо и т.н...
Бих искала да погледна списъка на някой, че да видя има ли нещо, за което не съм се сетила изобщо, че трябва да се предвиди...
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 16, 2015, 15:16:38 »

Тони,пуснах ти моя на пощата.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 16, 2015, 15:22:06 »

Хм smile Аз имам 1 месец (даже вече по-малко) до сватбата... Никога не съм си правила списък и не знам дали ще направя въобще. Иначе всичко сама си организирам, нямам агенция... Има много работи за довършване, но не знам защо, хич не се притеснявам smile Май съм особен вид булка Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 16, 2015, 15:27:37 »

На мен по-скоро въпросът ми беше как са ви разпределени ангажиментите междя вас, каква част от подготовката поема той? Щото моя мъж е пас, по всяка тема. А иначе, аз правя списък, защото ще си правя огромна част от украсата, букетите и бутониерите сама и поръчвам от ebay, доставката понякога е около месец и за това ги разпределям, за да имам време да пристигне и да реагирам, ако не ми хареса.

п.с. Аз изобщо не съм стресирана, просто не немарих друга подходяща тема, чудно ми е вашите мъже колко се интересуват.
Иначе ето парче от списъка ми

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 16, 2015, 15:31:18 »

Тони,пуснах ти моя на пощата.
Лорка, прати го и на мен, ако може.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 16, 2015, 15:33:33 »

Може ли и на мен,Lorka?
Cerise, питки ще правите ли?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 16, 2015, 15:33:59 »

Коментирано е това, аз мисля, аз се чудя, аз разглеждам...Той и за половината от нещата, никога няма да се сети, че са необходими - мъжка му работа.. Аз избирам няколко неща, питам го какво харесва той, ако не съм на неговото мнение се опитваме да постигнем консенсус... Той не е поел инициативата за нищо след като избрахме, ДЖ, Фото, Видео и Ресторант. За него с това организацията приключи хахаха  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 16, 2015, 15:34:53 »

О, и поканите.. Учудващо за него беше много важно как ще изглеждат  shok crazy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines