Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:36:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98703 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 13, 2014, 19:14:55 »

Аз пък се притеснявам, че не се притеснявам  crazy Имам чувството, че нещо пропускам...
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #76 -: август 21, 2014, 16:19:59 »

И кумата в кюпа.  biggrin
Днес ми се обади от Англия да ме пита кога беше сватбата. Милата, всичко си е подготвила за ноември и днес била получила просветление, че нещо не е наред.   laugh
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2014, 16:35:18 »

Ох, тея куми biggrin Моята сънува постоянно, че се успива за сватбата и идва след 20 ч. в ресторанта  crazy
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #78 -: февруари 23, 2015, 13:42:00 »

Скъпи булки smile Не знам дали с всички ви е така, но аз започвам да усещам стреса още от сега. Вече няколко пъти сънувам кошмари, в който всичко възможно се обърква в сватбения ден. Сценария за обърквация минава през всякакви спънки, коя от коя по-кошмарни. Сънувах, че незнайно как младоженеца вече звъни на вратата, а аз не съм облечена, роклята ми още не е доставена,  а на всичко отгоре не съм изкъпана!!! и съм с мазна и мръсна коса  yahoo Мисля си, че до голяма степен стреса се дължи на факта, че често чета из форума, което поддържа едно постоянно присъствие на темата "сватба" в подсъзнанието ми. Особено минавайки през темите "сватбата на", където всеки, наред с щастливите мигове, споделя и за малките гафове, явно, без да се усещам, се афектирам. Имам още 3 месеца и половина до сватбата и ми се иска да се успокоя, не искам да превръщам подготовката в стрес и в единствен смисъл на живота си през оставащите месеци. Да не говорим, че младоженецът е по-голяма паника и от мен и общо взето аз съм тази, която трябва да внася спокойствие и да сее здрав разум. На теория успявам, но явно притеснението се е загнездило някъде навътре и копае...
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 23, 2015, 13:49:24 »

При мен стресът го има с пълна сила. Започвам да си мисля,че бавно но славно ме убива. Сънувам кошмари свързани с прическата най-вече и с ДЖ-я crazy. Миналата седмица ни извъртяха страшен номер от ресторанта и съвсем се сринах, разболях се и съм в депресия. По-лошото е,че остават още 4 месеца и не знам как ще оцелея до тогава.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 16, 2015, 11:19:48 »

Относно сънищата - сънувах, че е 8 часа в деня на сватбата /тя трябва да започне в 7/, обаче няма нито музика, нито водещ и никой не е настанен по масите. Звъня аз на DJ и той ми казва, че съм му звъннала да откажа участието му. И аз се шашнах, кога и как съм го направила  crazy  Eeager lol

Иначе, стресът при мен го няма, почти нищо не ми остана за организиране. Минах пробни прически, грим. Двете рокли са купени. 90% е готова сватбата, останаха само нещата, които ще се правят ден-два преди сватбата. Сега остана само да не ми хрумне по-добра идея... за да пренареждам всичко на ново хехехехе.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 16, 2015, 11:31:28 »

Черешчице, мен от това пък най-много ме е страх и затова не организирам нищо от дребните неща все още.. Страхът ми е да не ми хрумне по-добра идея, а да съм накупувала всичко и да трябва да правя наново нещата...  crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 16, 2015, 12:00:46 »

Черешчице, мен от това пък най-много ме е страх и затова не организирам нищо от дребните неща все още.. Страхът ми е да не ми хрумне по-добра идея, а да съм накупувала всичко и да трябва да правя наново нещата...  crazy
Резчитам на устойчивостта ти, надявам се дори да имам нови хрумки, те да са козметични и да могат лесно да е вмъкнат във вече съществуващата схема. Но толкова пъти я мислех и премислях, че вече не знам какво мога да измисля.

В този ред на мисли имам един въпрос:
Колко често мислите за сватбата /ако е дневно, ако не - седмично/ и колко често я споменавате? Не точен брой де, ама ми разбрахте въпроса.
Аз лично - постоянно. Започвам да си мисля, че съм обсебена. Старая се да не говоря много, че да не ставам досадна, но ...точно тогва се сеща някой да ме пита нещо и пак започвам.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #83 -: март 16, 2015, 12:10:38 »

Аз мисля ежедневно. Вече почна да ми писва lol) Не знам как ще е до 6-ти юни. Дори съм си направила календар - график по дни - отбелязала съм всички уикенди и всички свободни вечери и съм си разпределила задачите. (Понеже се занимаваме с декорацията сами и има доста дребошлъци - "времеядци"). Направо ужас.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 16, 2015, 12:20:03 »

И аз мисля постоянно. Сигурно и постоянно за това говоря. Ама какво да направя, като това ме вълнува в момента? pardon Сигурно след време ще говоря само за бебета, знам ли и аз?!
Не мога да кажа,че ми е омръзнало, но постоянно ми изникват нови идеи и вече ми е трудно да се обединя около една. Добре поне,че се присещам за тематиката на сватбата и си набивам спирачки преди да започна поредния проект.
Относно стресът и кошмарите - на няколко пъти ми се присънват разни дивотии и то все след някаква тъпа случка, свързана с организацията на сватбата.
Вчера ми сервираха, че главната ми шаферка няма да е в БГ до сватбата. И кумата ще си дойде 3-4 дни преди датата. В общи линии, всички са спокойни и лежерни, не се вълнуват изобщо и повтарят как има време. А само аз си знам колко дреболийки има да се правят и как всичко мен чака. Обаче съм с розовите очила и всеки уикенд помалко отмятам задачи по малко.  Love girl
Айде, оплаках се, извинете ме за мрънкането..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 16, 2015, 12:29:07 »

Нат, не забравай, че привидното им спокойствие и незаинтерсованост могат да са привидни... Спомням си Миленка, беше писала за моминското й парти, как всички се правели на луди и после си е било супер... Та, дано и при тебе  така  LOVING
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 16, 2015, 12:45:22 »

Като си знам стоката - едва ли. А и как точно от Англия ще ми организират парти в град, в който са ходили общо 3 пъти? Аз не знам къде в Русе могат да организират нещо,камо ли те. Как да е, ще мина без парти. Така или иначе не си падам по такива събирания.
По-гадно ми е,че уж всички се бутаха да помагат, а всъщност всичко правя сама.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 16, 2015, 13:05:13 »

Аз на мойте девойки им направих "скрита група" във ФБ, там съм ги заключила да се опознават и да мъдруват, повечето не са от града, но кумата ще помага за заведения. Като цяло с това нямам грам притеснение, знам че ще бъде страхотно.
Иначе, аз преди да започна проект - Сватбата бях на проект - бебе. 24/7!Така че, аз си обичам да се впускам изцяло в една идея май. Иначе към момента съм щастливо безработна и моя мъж ми каза, ако искам да не започвам нова работа, докато не съм сигурна че всичко около сватбата ми е както трябва - ако трябва пак да пътувам до БГ и тн. Та, общо взето наистина САМО с това се занимавам. А съм от последните форумски сватби...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 16, 2015, 13:09:51 »

Черешке, аз съм същата.. Впускам се в нещата на 100000%, само дето се опитвах да комбинирам организацията на сватаба с бебеправенето.. Мисля да се отдам само на сватбарщината, а ако стане бебето - стане, после ще му дойде и неговия ред.. Иначе губя много от емоциите около сватбата в терзания за бебе  blush pardon
Иначе ФБ-групата я е направила кумата, само искаше списък на всички девойки, които искам да присъстват на моминското  yahoo

Нат те си те знаят, че ти можеш всичко, затова така  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 16, 2015, 13:58:02 »

Стрес има и то много, мисля че прекалено много се притесняваме за  всичко и за това се получава.
Другите толкова се шашкат и са по голяма паника от мен  tease  beating  майка ми си е купила 4-5 рокли и само вика, че ще купува друга  crazy
Аз сънувах, че сам с друга рокля, че сватбата не се състой не знам защо.. няква пълна каша  crazy
Alexandrova имаш още време да помислиш добре какво искаш, за да  не се налага да променяш в последния момент smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines