Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:27:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98680 пъти)
 
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #60 -: юли 28, 2014, 18:41:58 »

ivanjelina Благодаря ти! Дано наистина всичко мине гладко, че вече започнах да откачам  insane

А за сънищата на другите - явно не само аз изперквам, успокоих се  tease
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #61 -: юли 28, 2014, 19:48:07 »

Аз пък се чудя, какво се прави едни месец преди сватбата. От работа и организация нямам време за сънища. Сега мислим да след сватбата пътуване и направо... вече да идва сватбата pardon  Вчера се обадиха няколко човека, че няма да могат да дойдат, толкова гадно и тъпо ми стана. И сме написали в поканите до 10-ти август да потвърдят. Та може и други да се откажат  blush  След като потвърдят уж, ще редактираме масите и изпращаме местата към хотела. Ох...и родителите и те с техните мисли и притеснения  nea  Нищо помрънках си и аз тук  smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #62 -: юли 29, 2014, 03:17:05 »

И подбора е стрес, и всичко е стрес! А най-много хората наоколо, които си мислят, че за ТЯХ се прави всичко това, а не за младоженците!    diablo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 30, 2014, 09:24:18 »

Аз до сега не съм сънувала нищо, свързано със сватбата... Но, но...наяве просто съм "на черешата". На няколко пъти се будя ноще и като не мога да заспя, започвам да "шия" рокли smile
Имам чувството, че нямаме време за нищо, че всичко се обърква и че накрая ще бъде някакъв хаус! sad
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #64 -: юли 30, 2014, 11:50:43 »

В момента избираме между няколко вида покани. Такова чудене падна вчера, че цяла нощ сънувах покани. Като взеха да заприиждат още и още...     Girl_hide
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #65 -: август 11, 2014, 15:51:09 »

Какво ми се случи днес!!!

Ходихме сутринта до ритуалната зала да оставим декларациите и медицинските. И след това звъня на агенцията, от която трябваше да ни осигурят актьор за изнесения ритуал. И представете си, те ни казват, че и двете момичета с които работили не били в града и сега търсили други, но не били сигурни дали ще намерят!!!! Направо откачих! Викам ако не ви се бях обадила в събота на сватбата ли щяхте да ми кажете, че няма кой да ни води изнесения ритуал!!!! Или в петък, когато вече нищо не можем да направим.  shok И директно отидох в Столичен дом за радостни обреди и платих 331 лв и ще сме си с длъжностно лице от тях.

Идеята беше да сме с актьор, защото така или иначе изнесения ритуал е само проформа, а актьора уж бил с по-добра дикция, по-усмихнат. Но не съм мислила, че така ще се отнесат. Направо се подиграват.

Сега наехме Нина Чернева, дано да се справи добре, но във всеки случай ще е по-добре от нищо.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #66 -: август 11, 2014, 16:31:42 »

Shaiya много ти съчувствам, направо... вече всеки си прави каквото иска  crazy
Поне да се бяха обадили, явно са се надявали в последния момент да попаднат на някой.
Не се тормози за това, поне знаеш, че сега жената от ритуалната зала е имала доста практика и с пълната си тежест на длъжностно лице ще ви ожени!  blum
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 11, 2014, 17:45:04 »

Ужас, Shaiya, представям си как си се почувствала! Аз бих избесняла! lol
Важното е че си намерила бързо решение на проблема и тази некорекност от тяхна страна няма да повлияе по никакъв начин на вашия специален ден!
Аз пък да ви кажа вече започвам да сънувам нашия сватбен ден! Тази нощ не беше първата, но поне този път всичко беше наред... lol
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #68 -: август 11, 2014, 20:43:07 »

Shaiya, хубавото е, че поне сте съумяли да реагирате навреме. 

Нас така от ресторанта ни изкараха акъла една вечер...
Звъни управителят на ММ около 21 часа с думите "Извинявайте, ама съм си записал Вашия номер и дата и не помня за какво се отнася".    angry
Това беше още в началото, но след 2 проведени лични срещи с тях и уж записани подробности в "тайното им тефтерче"  pleasantry  , се надявах на по-сериозно отношение.   huhhuh.gif
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #69 -: август 12, 2014, 04:26:37 »

Shaiya, не се ядосвай, по-добре даже, че ще сте с длъжностно лице...по-истинско е така. Пак, какъв късмет, че си се обадила! Добре, че си следиш нещата.
Аз нещо изпуших от напрежение и вече само седя и гледам с празен поглед в пространството. ... Сватбата сама да се оправя, аз вече вдигнах ръце.  girl_impossible girl_impossible lol
mina, и аз сънувах още доста сънища, но ги забравих, иначе щях да разказвам.
Днес се прибрах ревейки за пореден път и изреждайки си наум нещата, които или вече са се прецакали, или ще се прецакат. И мучейки колко съм грозна, как нищо не ми отива, роклята и т.н. провал, хората какви сватби правят, моята каква ще е....малееее, ужас. Младоженецът за пореден път трябваше да спасява положението. Накара ме да ми каже той едно и аз едно- нещата, които харесвам у себе си; и после  аз го накарах и за него. Получи се супер забавно и приятно....така ми олекна. Добре, че единият от нас поне е с всичкият си, да спасява другия! lol  girl_wink
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #70 -: август 12, 2014, 10:39:53 »

Мъжете са по-хладнокръвни. Митко все ми казва да не се притеснявам за неща, които не са се случили и може и да не се случат. Много му завиждам. Виждам, че и той се вълнува, но без да откача като мен. Аз изпадам в нервни кризи  tease
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #71 -: август 12, 2014, 12:05:34 »

И аз, очевидно!  girl_wink Даа, завиждам им на спокйствието.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 12, 2014, 12:18:41 »

+ 1 в отбора на спокойните мъже! Аз казвам все, че нямаме време и трябва да отмятаме от задачките максимално навреме, защото за последния момент ще имаме предостатъчно неща, но той все казва: "Спокойно, има време, ще стане, не се притеснявай толкова" sad
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #73 -: август 13, 2014, 13:27:01 »

Аз, въпреки, че има точно месец до сватбата и вече сме на финалната права, нещо не се вълнувам, притеснявам и тн. Не знам ащо така, сигурна последната седмица ще ме хванат лудите...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #74 -: август 13, 2014, 15:51:39 »

Мен ме изби преди 2 дни на рев заради почерка на жената, която щеше да надписва ръчно картичките с имената на гостите.. Излишно е да казвам, че не ми хареса... Да плаче човек заради почерк! Лудост ви казвам!

Сега ми е по-спокойно, явно е имало нужда парата малко да се отприщи!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines