Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:38:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98337 пъти)
 
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 16, 2014, 14:01:29 »

Нели,дали пък не е хормонално това с акнето?Или пък от стреса...На 31-ви май отиди на почистване и няма да имат време да избият гадните пъпки и ще си неотразима на сватбения ти ден  Bravo Освен това вече има такава хубава козметика ,че и кратер да имаш на лицето си ще бъде прикрит  blush Ще си вирнем нослетата ,къде ще идем ,булките 2014 сме уникални , нали така ? pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 16, 2014, 14:16:30 »

Нели,дали пък не е хормонално това с акнето?Или пък от стреса...На 31-ви май отиди на почистване и няма да имат време да избият гадните пъпки и ще си неотразима на сватбения ти ден  Bravo Освен това вече има такава хубава козметика ,че и кратер да имаш на лицето си ще бъде прикрит  blush Ще си вирнем нослетата ,къде ще идем ,булките 2014 сме уникални , нали така ? pardon
Предполагам,че може и да е хормонално,но сега за един месец няма как да се оправя. Ще го карам така пък каквото дойде. smile Милото днес не се чувства много добре. Дано да сме ок до сватбата. smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #47 -: май 16, 2014, 14:24:01 »

Стискайте зъби, има още малко smile
stelkkka само внимавай да не се разраниш, че съм чувала, че остават белези...имаш достатъчно време и за сватбата ще си като нова smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #48 -: май 16, 2014, 16:57:53 »

stelkkka , много е кофти това с шарката наистина..аз съм я карала, като спрат да избиват започват да те сърбят, но наистина не трябва да ги пипаш, защото после остават белези. Хубавото е, че имате време да ви мине. А относно малката, не знам дали при всички деца е така, но сестра ми миналата година се разболя и й мина за 10-12 дена, след което я изкара племеничката ми 100 пъти по-леко и по-бързо! Дано й се размине!
crazynelly аз също съм имала проблеми с лицето и сега пак ми се появиха..при мен беше наистина хормонален проблем и дерматолози са ми казвали, че ако на тези години, момиче има подобен проблем, почти винаги причината е хормонален дисбаланс. Бях си го излекувала и около 2 години бях без никакви пъпки по лицето, но сега от 4-5 месеца пак ми се появиха, оказа се че имам същия проблем, но този път се налага да направим лечението по друг начин, който няма козметичен ефект и също ще съм с пъпки на сватбата sad Кофти е това, отразява се на самочувствието и на представата за булка, но за съжаление има и такива моменти..и все пак мисля, че това е последното, което хората ще забележат  blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 17, 2014, 18:33:35 »

 Момичета, ето пак с голям проблем.
В момента съм на нокти, че роклята ми ще се "разлепи" на сватбата.
Взех я от Асеновград, роклята е на "Аз и ти" Смолян, много е красива, дантелата е страхотна, седи ми добре, но... НО дантелата е лепена, а не пришита и след корекция на дължината беше почнала да се разлепва, уж ми я оправиха и като я прегледах преди да си я взема - пак разлепени елементи ...
Майка ми ме успокоява, че ще тропоса всички елементи, за да си седят по мястото, но колко едно по едно конче ще успее да задържи цялата дантела на роклята докато аз ходя и подскачам с нея при танците?
Не знам какво да направя. Да я нося някъде да я лепят? (това звучи ужасно особено за сатбена рокля  angry) или да разчитам на майка ми и нейното тропосване? Не искам да се излагам в деня на сватбата и не искам по снимки да ми стърчат разлепени елементи.
Не съжалавам за избора на рокля, наситина е много красива, но толкова притеснение ми създава само тя ,че вече ми се иска да бях взела друга  cray
Ако не се харесвах толкова много в нея щях да мига да отида и да си взема друга  girl_impossible
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #50 -: юли 14, 2014, 19:06:40 »

Мислех, че ще ме подмине, нооо... не.
Започнаха и при мен неприятните сънища, че Денят е дошъл, а аз нито рокля имам, нито прическа.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 15, 2014, 11:51:00 »

Ох, при мен не е сън! Аз от време на време си мисля същите неща... какво ще стане, дали ще съм се подготвила, дали няма нещо да съм забравила... Ами, ако не се появи фотограф, видео, фризьор, някой който трябва да помага не си гледа задачите и т.н. Сякаш всичко е извън контрол, а аз не обичам така, да завися от много хора sad
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 15, 2014, 14:34:04 »

Мен пък роднините ме подхванаха. Ама еди кой си къде щял да спи, как щял да пътува, какво да сме вкъщи поднесли като кетъринг, а подаръчетата готови ли са, бутониерите, бутилки дали съм поръчала, тейбълки...ама да съм била направила за всички, пък който дойде....всичко това след като се върнахме от почивка. А, да, правим ремонт, в работата е лудница, трябва да обикалям да търся подаръци от името на бабите за нас...Та всичко след като се върнах от почивка за 1 седмица. Ще рече човек, че един месец ме е нямало. Не че съм изпуснала нещата извън контрол и съм назад с времето...иначе сънят ми засега е спокоен.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #53 -: юли 25, 2014, 01:14:46 »

И аз преди няколко дни сънувах ужасен сватбен сън  shok. Хората се бяха събрали в църквата и само мен чакаха, а аз закъснявах от грим и прическа. И се появих, косата ми беше ужасна, гримът някаква бозава мацаница и аз осъзнавах всичко това и бях в мега кисело и ужасно настроение. Кумата ми ме видя и и тя изпадна в ужас. И тогава се събудих.
А преди бях сънувала, че денят си тече, вече е време за църквата, а аз се мотая вкъщи по пижама, абсолютно като муха без глава, и майка само ходи по мен и ми крещи нещо. хаха
Нищо чудно, че изперквам, при мен стреса беше брутален от самото начало. Сега остава финалния месец, дано поне малко се поуспокои всичко.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #54 -: юли 25, 2014, 12:08:36 »

ivanjelina, коя беше вашата дата?
Всичко ще се нареди, докато дойде времето.
... Сега остава и себе си да убедя. Все по-странни сънища ме навестяват.    crazy   
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #55 -: юли 25, 2014, 12:25:25 »

И аз преди няколко дни сънувах ужасен сватбен сън  shok. Хората се бяха събрали в църквата и само мен чакаха, а аз закъснявах от грим и прическа. И се появих, косата ми беше ужасна, гримът някаква бозава мацаница и аз осъзнавах всичко това и бях в мега кисело и ужасно настроение. Кумата ми ме видя и и тя изпадна в ужас. И тогава се събудих.
А преди бях сънувала, че денят си тече, вече е време за църквата, а аз се мотая вкъщи по пижама, абсолютно като муха без глава, и майка само ходи по мен и ми крещи нещо. хаха
Нищо чудно, че изперквам, при мен стреса беше брутален от самото начало. Сега остава финалния месец, дано поне малко се поуспокои всичко.


И аз сънувам такива неща  danceg Онзи ден, преди още да купим шаферските рокли и прическата да си видя, сънувах че сватбата е дошла, а приготовленията са си на същото ниво и отивам в църквата, роклята ми не е коригирана, нямам прическа, органиста не е дошъл, в ресторанта няма украса и т.н. и после като се събудих поне половин час имах едно ужасно чувство...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #56 -: юли 26, 2014, 01:48:12 »

JustRain, датата ми е седми септември. Тоест почти във финалния месец съм, не съвсем все още.
Shaya, и твоите сънища си ги бива... Xixixi . Но само като ти видях прекрасната прическа, ме обзе едно странно чувство, че сватбата ти ще е прекрасна и ще мине като по вода. Просто толкова спокойна  и щастлива изглеждаш, убедена съм, че всичко ще е наред.
Дано нещата се успокоят в оставащото време, наистина. smile Аз в момента съм странно спокойна, дано да продължи това чувство Wink.
Активен
feelthef
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #57 -: юли 26, 2014, 07:24:44 »

Сватбата е утре Girl_hide Милото се прибра у тях  в друг град и няма да се виждаме до сватбата.
Знам, че ще е много красива и хубава сватба. Казвам си :"всичко ще се нареди по най-добрия начин"
Стресът още  е със слаби стойности, а тази вечер замислям едно приятно излизане с приятелка, за да се разсея и да си говорим за весели неща!

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 26, 2014, 08:32:12 »

Ох, аз тази нощ бях със сватбен кошмар. Вчера се смях на кумата, че сънува глупости, а ето, че и мен ме достигна. Та сънувам аз, че незнайно защо ресторанта сме сменили и е някъде около НДК. И пред НДК някакъв фестивал има. И всички гости отидоха да гледат фестивала, никой не дойде в ресторанта. В това число и младоженеца. А ресторантът беше с дървени пейчици и чадъри на кока кола, на шведска маса. И много се ядосвах. Кумата пък сънувала, че изпуснала сватбата, не знаела къде да ходи.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #59 -: юли 28, 2014, 17:53:07 »

Ох и аз сънувам глупости и вече от подбор на дизайн за това и онова взе да ми дотежава....
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines