Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:51:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98312 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 27, 2014, 12:52:21 »

Най-много от нещата се вършат месец преди сватбата. Сега сте свършили всичко важно. Оглеждай се за рокля и халки и това е...Няма смисъл от паника. Другите момичета са ти казали - направи списък с най-големи подробности и като си сложиш датите ще видиш, че към момента си даже твърде свободна  good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 27, 2014, 12:57:30 »

Ох и да не ми се иска вече и аз почвам малко да се панирам.  cray Колко бързо минаха тези месеци,а имам чувството,че изоставам с нещата за сватбата. Не съм уточнила каква да е украсата в ресторанта. Не съм сигурна как стоят нещата с музиката.. Роклята още не е готова.. Чакам един плат да ми доставят от чужбина вече един месец. Чудя се дали изобщо ще дойде и дали не се прецаках като поръчах,а не си взех от тук някъде?? Трябва да се правят и роклите на кумата и малката шаферка. ПФуу задачите просто не свършват! Ух само да можеше вече всичките тея неща да се наредят. Ох а и обувки трябва да си търся и направо не знам какво ще правя.. С обувките ми е сложна работата..  GROAN GROAN Ще се побъркам!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #17 -: февруари 27, 2014, 18:59:31 »

Благодаря ви за успокоението момичета, имам списък и график от месец. Просто така ми се иска всичко да е прекрасно, а пък и на любимият ми братовчед му обяви, че ще се жени и се притесних да не би да ни се повтарят нещата. Не ми допада това, че ще ни сравняват сватбите /имайки предвид, че гостите ще се дублират от едната страна/, пък ние сме с доста  различни виждания. Хехех, май ще трябва да пробвам с йога преди да  crazy
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2014, 20:54:36 »

И аз съм в паника и е хубаво да знам, че не само аз съм луда smile

Трябва да седна да направя списък, но съм толкова натоварена в работа, а през уикенда или имаме гости или ние пътуваме на някъде или сме на фитнес или пишем домашни за университета на любимия и ми се струва, че нямам време да се усмихна. А нещата, които сме направили или излизат над бюджет или с компромис...
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #19 -: февруари 28, 2014, 11:24:51 »

И при мен вече паниката взима връх.Роклята ми още не е готова,а до 03.05 има само 2 месеца sad.Въпреки че започнахме с подготовката още през август,има още толкова неща за вършене sad
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 28, 2014, 15:48:58 »

Ох и да не ми се иска вече и аз почвам малко да се панирам.  cray Колко бързо минаха тези месеци,а имам чувството,че изоставам с нещата за сватбата. Не съм уточнила каква да е украсата в ресторанта. Не съм сигурна как стоят нещата с музиката.. Роклята още не е готова.. Чакам един плат да ми доставят от чужбина вече един месец. Чудя се дали изобщо ще дойде и дали не се прецаках като поръчах,а не си взех от тук някъде?? Трябва да се правят и роклите на кумата и малката шаферка. ПФуу задачите просто не свършват! Ух само да можеше вече всичките тея неща да се наредят. Ох а и обувки трябва да си търся и направо не знам какво ще правя.. С обувките ми е сложна работата..  GROAN GROAN Ще се побъркам!
Нели, ако това ще те успокои ще ти кажа, че повечето от моите шаферки идваха от чужбина и само ми бяха дали размерите си за роклите. Естествено, като пристигнаха няколко дни преди сватбата и пробваха роклите, на повечето имаше нужда от корекции, на една доста съществени. Направихме ги в четвъртъка преди сватбата (тя беше в събота) и в петъка си ги взеха.

Та, искам да кажа - роклите на кумата и малката шаферка не ги мисли, стига да изберете плат и модел, ще се ушият за нула време.

За твоя плат, нямаш ли номер на пратката да го проследиш къде е? Ако се бави повече отколкото са казали, по-добре е да се свържеш с продавача и да попиташ.

« Последна редакция: февруари 28, 2014, 15:51:43 от milenuity » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 01, 2014, 11:18:56 »

Нели, ако това ще те успокои ще ти кажа, че повечето от моите шаферки идваха от чужбина и само ми бяха дали размерите си за роклите. Естествено, като пристигнаха няколко дни преди сватбата и пробваха роклите, на повечето имаше нужда от корекции, на една доста съществени. Направихме ги в четвъртъка преди сватбата (тя беше в събота) и в петъка си ги взеха.

Та, искам да кажа - роклите на кумата и малката шаферка не ги мисли, стига да изберете плат и модел, ще се ушият за нула време.

За твоя плат, нямаш ли номер на пратката да го проследиш къде е? Ако се бави повече отколкото са казали, по-добре е да се свържеш с продавача и да попиташ.


Днес ще ходим с кумата при шивачката да видим каква рокля ще е най-подходяща за нея да й направим. После ще й вземем платове и ще почне да се шие. Иначе за моя плат така и не дойде.. Бях им писала на продавачите и ми бяха отговорили,че ако не дойде при мен до 28.02,което беше вчера да им пиша пак. Туко що го направих и наистина не знам какво друго да направя. Не знам какво да си мисля. Дали просто не ми взеха парите напразно. Много ме е яд. Само ми бавят правенето на роклята. Трябваше през DHL да дойде за 2 седмици макс,а ето,че още го няма тоя пуст плат,а доставката с тях е мега скъпа.  Плачещо момиче Плачещо момиче GROAN Боже Господи ще се побъркам вече!  cray cray
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 01, 2014, 14:22:41 »

Поискай номера на пратката от продавача и я проследи в сайта на DHL, така ще знаеш дали изобщо са я пратили
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 01, 2014, 18:13:07 »

Поискай номера на пратката от продавача и я проследи в сайта на DHL, така ще знаеш дали изобщо са я пратили
Не искат да ми го дадат!  Плачещо момиче
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #24 -: март 01, 2014, 18:58:28 »

Стрес преди сватбата - или още не ме е хванал или просто нямам време да го почувствам, тъй като самото ми ежедневие и работа са доста натоварени и всичко винаги върви под график и срок, покрай това някак си побутвам и сватбата biggrin. Като цяло това, което ми помага да боря стреса, е, че не държа нищо да се случва на всяка цена и убеждението, че всичко, което успея да организирам за сватбата е плюс, а това, което не успея явно просто не е било в рамките на физическите ми възможности. Мисля, че е хубаво булките да отделят повече внимание на големите парченца от пъзела - ресторант, фото, видео, диджей, украса, рокля, костюм. Всичко останало дори и да не се получи точно така, както си го представяме според мен не е толкова фатално. Аз например никога не бих се разстроила от това, че кумата е пропуснала да върже панделка на чашите, че тортата не изглежда едно към едно с това, което съм поръчала, че салфетките да кажем са два тона по-тъмни или вместо планираното започване на вечерта в 18.00, тя започва в 19.00. Важното е вечерта да протече хубаво и всички да се забавляваме, защото този специален ден отлита много бързо и е хубаво да му се насладим smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: март 01, 2014, 19:14:57 »

Cappuccino браво на теб, наистина това е начина на мислене, в самия ден и аз бях така и какво като панделките на столовете бяха повече розови отколкото лилави, да не мислиш че на някой му направи впечатление, и какво като падна арката 5 минути преди изнесеният ритуал, посмяхме се и я прикрепихме smile малките дефекти са нищо smile важно е денят да бъде незабравим, пък голям праз какви са ти били поканите, салфетките  good

Нели от къде поръча този плат? дай линк ако искаш? как плати с карта или PayPal? ако не е все още късно откажи тази поръчка или пиши тук : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36017.0.html ще ти помогнат момичетата с проблеми с доставките, дано всичко се нареди и да си се притеснявала излишно  good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 01, 2014, 19:53:33 »

Cappuccino браво на теб, наистина това е начина на мислене, в самия ден и аз бях така и какво като панделките на столовете бяха повече розови отколкото лилави, да не мислиш че на някой му направи впечатление, и какво като падна арката 5 минути преди изнесеният ритуал, посмяхме се и я прикрепихме smile малките дефекти са нищо smile важно е денят да бъде незабравим, пък голям праз какви са ти били поканите, салфетките  good

Нели от къде поръча този плат? дай линк ако искаш? как плати с карта или PayPal? ако не е все още късно откажи тази поръчка или пиши тук : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36017.0.html ще ти помогнат момичетата с проблеми с доставките, дано всичко се нареди и да си се притеснявала излишно  good
Чрез pay pal платих. Сайта е - http://tissufabric.com/fabric-store/
Няма как да ми помогнат от тази тема,защото не съм поръчала рокля, а само дантела за роклята ми.
Активен
izabel777
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #27 -: март 05, 2014, 19:25:47 »

Леле, момичета, на вас ви остават месеци до сватбата. А аз какво да кажа - няма пълни 3 седмици, хаха! Бях много стресирана миналата седмица, защото и рокля нямах, но сега вече всичко е ОК! Взехме я! Сега остава костюма за младоженеца и малките подробности по организацията.
Успех на всички с подготовката и дано няма много моменти на паника! И ми стискайте палци да успея да се организирам за 22.03 smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 20, 2014, 19:03:24 »

Момичета за щастие ситуацията с ролята отмина. Е не беше много за тази тема историята,но все пак си беше стрес. Всичко се нареди. НЕ получих плата от чужбина,но ми върнаха парите!  good Взех си дантела от един магазин в центъра и вече роклята ми се шие. То кога мина това време,че остават 2 месеца и седмица някъде..  Сватбаааа shok angry
Финалните неща вече ги правим,но пак се получи една криза. Не мога да разбера къда съм кръстена,за да си взема кръщелното свидетелство за църковния брак. Никой не помни! Нито майка ми,нито баща ми,нито никой! Егати родителите и егати роднините! Разочарована съм!  sad Всъщност всеки ми казва различна църка. Сигурно ще трябва да обиколя всички в София.  funnytooth Какъв ужас!  cray Не го пожелавам на никой! Междувременно разбрах,че ако попаднете в някаква стресова ситуация около сватбата - не се панирайте толкова - винаги се намира изход. Дано и аз да се измъкна скоро от тази нова каша.   sad
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #29 -: май 03, 2014, 07:53:43 »

Здравей те момичета,моя стрес е вече факт,защото утре е нашия ден.На 04.05.аз и моя бъдещ мъж казваме ДА. yahoo
Не мога да ви опиша за какво става въпрос защото и аз не знам днес ще посветя деня на себе си и нищо няма да правя освен да се виждам с приятели,които пристигат за нашата сватба.
Разпределих задачите на всички.Чувството е много странно.Дано утре мине без проблеми и да ми остане един незабравим ден за цял живот.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines