Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:12:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98313 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: септември 16, 2013, 05:55:59 »

Стресът преди сватбата III-та част 
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #1 -: септември 17, 2013, 04:41:06 »

Дълго се чудех, дали този пост е точно за тук, но не намерих по подходящо място. Та темата е вашите представи за вашата сватба, доколко са реални сънищата ви, стреса преди сватбата и реалната действителност. Знам , че някои от вас много филми гледат ( предимно за холивудски сватби:) ), много мечтаят и много розови сънища сънуват. Но действителността реално е съвсем друга и много се различава от вашите мечти. Не гледайте само към Америка, защото често така желаната от вас ( цитирам изказване на реални младоженци)-  "тузарска американска сватба" , проведена в условията на "наше село", може да заприлича на примера от трейлъра към комедията от следващия линк. Съжалявам, може би повечето от вас ще го възприемат като нямо кино ( поради това, че съвременното поколение е англо-езично ориентирано) , но все пак приятно гледане smile

http://www.youtube.com/watch?v=ajttWzjFORQ&list=PL2By_FFavTL4cwlN5sHLfKOskgjTo51_3&index=6
Активен
Bebone
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 23, 2013, 22:18:44 »

Преди като слушах приятелки бъдещи булки си мислех 'Е какво толкова се побъркват хората покрай тези сватби'.. Е да, ама се оказа, че и аз се побърках.  girl_impossible  Wink Когато се сгодихме, тази година, април месец, се регистрирах във форума и започнах да чета, да чета... Три вечери след работа чета.. И започнах да сънувам кошмари  tease. Затова спрях обстойното четене и после влизах само да си търся конкретна информация.  good Не че после покрай цялата организация не станах като 'струна', но важното е, че всичките усилия си струваха, защото беше наистина прекрасно!. (щастливо омъжена от почти 3 седмици  Wink )
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #3 -: януари 02, 2014, 16:48:07 »

Днес ме обзе паника...Казах на майка ми.Все още сме казали само на родителите си,не знам какво толкова се стресирах,но имам чувството,че ще полудея!!!Нямаше радостно крещене,а само въпрос:"Ама как така го решихте?"...ужасно се изнервих.Ние все още само обмисляме къде,кога,колко души,а като дойде време за рокли,подаръчета,украси,фото и не знам си какво още,сигурно ще сънувам кошмари и аз shok Дори по ресторантите още не сме тръгнали,а аз вече съм сериозно уплашена.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 02, 2014, 17:52:42 »

Ами хайде, де smile Изберете си дата, две и действайте. Пък ще помагаме тук smile

Аз за стрес все още не мога да пиша, но като дойде сега новата година вече започнах реално да ги усещам нещата.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #5 -: януари 02, 2014, 18:14:34 »

Ние датата си я избрахме,но дали ще е свободно...Чак другия месец ще ходя на място,не мога преди това.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 02, 2014, 18:22:49 »

Това съм го пропуснала, но според мен е хубаво да си имате и резервна дата в случай, че желаният ресторант и зает за тогава. Това ще ви спести малко стрес.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 03, 2014, 12:26:23 »

Не знам от стрес ли е, какво..ама напоследък нещо се случва с мен.

няма, няма и заплача. Просто напоследък ме трогват някакви неща и не мога да се сдържа. На филми, на песни, на някоя хубава гледка. На нещо казано...понякога ми изтънява гласа и въобще не мога да си довърша изречението.

Голяма ревла съм станала...и не зная или е от сватбата или ще правя тест за бременност lol)
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #8 -: януари 03, 2014, 14:35:12 »

Това съм го пропуснала, но според мен е хубаво да си имате и резервна дата в случай, че желаният ресторант и зает за тогава. Това ще ви спести малко стрес.
Имаме Wink Мен ме топли мисълта,че повечето хора се женят в събота,а аз искам един неделен ден.Но дори и да не стане,ще се задоволя с каквато и да е друга неделя през септември smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #9 -: февруари 27, 2014, 09:32:48 »

Ние датата си я избрахме,но дали ще е свободно...Чак другия месец ще ходя на място,не мога преди това.
Нашата сватба ще е на 16 август тази година и до скоро си мислех, че има много време, но когато започнах да звъня по ресторанти, се оказа, че на много места вече е заета и не само тази дата, но и целия август. (и други месеци, но аз питах за август). Така че, моя съвет е да побързаш. Хубавото е, че сега има много заведения и все някъде датата ще е свободна. Но пък може заведението, което много харесваш да е заето и да те е яд  blum
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #10 -: февруари 27, 2014, 11:41:01 »

Днес за първи път ме обзе паника! Сватбата ни е на 29.08.20014г. и въпреки, че имаме ресторант, дж, фото и видео, малките нещица ме побъркват... Как се справяте вие?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #11 -: февруари 27, 2014, 12:01:51 »

Имаш половин година и вече се побъркваш? Не знам какво ще ти е 2 седмици преди сватбата. Все пак това е най-хубавият ден в живота ти, няма смисъл да го изживяваш толкова тежко, забавлявай се, прави си изборите смело, не слушай много хората около теб какво те "съветват" и всичко ще е наред. А ако организацията ти идва в повече и те натоварва, делегирай задачки на приятелки и роднини, така ще се освободиш от малко ангажименти.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 27, 2014, 12:14:55 »

Не се шашкай, има време! Седни и направи един списък със всичко което имате още за купуване, правене и уреждане. След това започни да се движиш по списъка, като първо правите нещата, които няма да им стане нищо да стоят 6 месеца. А като наближи още ще си направиш и график, в кой ден кое ще свършиш. Като ти отпадат задачките ще си по-спокойна.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: февруари 27, 2014, 12:17:37 »

ratatui  хубаво ти е казала, то аз няколко пъти съм расказвала за еуфорията и паниките при организиране на сватбата, ти си на етап 3 в момента smile

Направи си списък и си сложи срок до кога трябва да го изпълниш, за дреболийките не се притеснявай те са лесна работа smile дишай  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 27, 2014, 12:45:37 »

Днес за първи път ме обзе паника! Сватбата ни е на 29.08.20014г. и въпреки, че имаме ресторант, дж, фото и видео, малките нещица ме побъркват... Как се справяте вие?

Щом сте уредили големите неща на този етап, мисля че няма за какво да се притесняваш! Ние бяхме на 17.08 миналата година и като се сетя как бяхме през март - имахме предостатъчно време до август. Но колкото и от рано да се приготвите, винаги има неща, които трябва да се случат седмица-две преди сватбата, няма начин. За това си направи план за тези седмици. Без план, който да ти помогне да отмяташ нещата едно по едно, ще мислиш за всичко едновременно и ще се панираш.
smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines