Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:00:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата 4-та част  (Прочетена 98847 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #30 -: май 03, 2014, 15:49:27 »

Момичета..и при мен стресът е факт..броено от днес ми остават точно 4 седмици, иначе се подготвяме от септември лека-полека, а от Нова година по-усилено...почти всичко е готово, като изключим, че роклята ми още не е готова, но имам обещание за другата седмица smile А, и с медицински предстои да се занимаваме..абе, ето, все има по още нещо, я за купуване, я за обсъждане...наистина изобщо не е лека работа организацията на едно такова събитие, аз колко кошмари вече изсънувах - то не беше, че нямам рокля и си търся в деня на сватбата, че се е стъмнило и не е останало време за снимки, че не сме изтеглили пари за сватбата, че сме забравили да минем за подаръците.......... Eeager какво да ви кажа..отстрани изглежда все едно се притесняваме за дребни неща, но мисля че на всеки като му дойде момента би си го изживял по същия начин...общо взето не си спомням кога е бил последния ден, в който се е случило нито веднъж през деня да не помисля нещо за СВАТБАТА..чак се чудя като отмине няма ли да ми е едно такова празно ... biggrin Аз в последно време реших да се настроя така, че дори нещо да не стане в деня както сме го мислили не трябва да се ядосвам, разстройвам и т.н., защото от нас зависи денят да е прекрасен и незабравим, ние сме направили каквото сме можали и сме сметнали за необходимо..от там нататък - както стане! Успех на всички!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 03, 2014, 21:13:12 »

lorka88 - дишай  Coffe

Абсолютно права си - денят си е Ваш и само от Вас зависи как ще приемете всичко.
Щом сте настроени позитивно, то всичко ще е наред  good
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 14, 2014, 06:15:52 »

Ох, и при мен явно се почва....сънувах тази нощ, че денят е дошъл, гостите са дошли, в ресторанта сме, но...нито фотографът е дошъл, нито ди джея, нито гримьор/фризьор....Звъня на всички, всички били забравили. Събудх се ядосана biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: май 14, 2014, 08:04:22 »

Аз и  след сватбата сънувах такива неща, и се събуждах в паника, и после следваше облекчение че е минало, луда работа сме булките  crazy
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 14, 2014, 08:06:36 »

 И аз тази вечер имах сватбен кошмар - сънувах ,че роклята ми не е готова до последния момент преди подписването и накрая като стана готова ми дадоха жълта рокля, която беше направена от възглавници за сядане (по кухненските столове се слагат такива...)  angry angry angry
Принципно не се усещам стресирана, но явно подсъзнанието ми работи усилено  pardon
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 14, 2014, 08:28:46 »

И аз не се чувствам стресирана, даже подготовката върви чудесно и, ако има нещо, за което да се притеснявам, то това е роклята, ама... crazy
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 15, 2014, 11:21:32 »

Аз също си мислех, че съм спокойна булка и не съм стресирана, но започнах и аз да сънувам сватбени кошмари, отслабнала съм, дано роклята да ми стане....
Остава само още 1 месец до Големия ден  girl_impossible
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 15, 2014, 15:34:12 »

Сладурки, освен че сънувам и аз сватбени и организационни неща, почнах да изживявам абсолютен кошмар!
Днес от ресторантът ми съобщиха, че всъщност няма да може да сме там цяла нощ, както планирахме и се бяхме разбрали още преди 4 месеца. И на сутринта няма да може да ни сервират закуска, въпреки че ще остават над 60 човека в хотела!
Защо ли? Защото са се ангажирали с обедна сватба след нашата вечерна. И трябвало да се почисти след нас, да поспят.

Нямам думи, късам си косите, не съм казала още на ММ, не знам какво ще правим. Остава ни по-малко от месец!
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #38 -: май 15, 2014, 17:23:57 »

до скоро не сънувах нищо свързано със сватбата, но ето че и при мен се започва малко по малко crazy biggrin но за стрес не мога кажа...
Po3u доста некоректно отношение, би трябвало да предвидят повече персонал, при положение че имат две сватби една след друга...това за закуската е по-приемливо, но да ви ограничават времето в самия ден не е ок, говори с твоя М и не се стресирай допълнително, ще измислите нещо, успех smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 15, 2014, 22:41:43 »

Накрая се договорихме, че към 2 и нещо ще почнат да прибират от масите, пък ние ще си останем в помещението или ще излезем в градината. То както и да го погледна основната част - роднини и част от приятелите вече ще са си тръгнали около 12-1, ама пак... И на други сватби съм била, на които към 2-3 почват лека полека да прибират, дано не се стигне до гонене. Хиххии.

И за другия ден се спазарихме, ще има закуска, човека се объркал и не е чак от толкова рано сватбата. Стискайте палци, че съм под страшно напрежение =)
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 16, 2014, 10:19:22 »

Да и аз съм спокойна бъдеща булка ,но ето че съдбата се старае всячески да ми опъне нервите  diablo .Първо миналата седмица докато се отдавахме на семеен релакс на един язовир се прибрах ужасно изгоряла на презрамки,а роклята ми е бюстие  girl_impossible Докато се вайках и чудех на солариум ли да ида или да се отдам на нудизъм се сдобих с Варицела.И сега месец преди сватбата съм страшна.Карам я много тежко с пъпки на всевъзможни места и за капак най-вероятно детенцето ми ще я кара по време на сватбата ,ММ също не е сигурен дали я е карал , свеки също няма спомен...а честит сбор  cray
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 16, 2014, 10:35:24 »

Стелка, това е много неприятно наистина. Доколкото знам за 2 седмици преминава. Дотогава дисциплина и стискаш зъби.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #42 -: май 16, 2014, 10:45:11 »

Здравейте момичета.Нашата сватба беше преди 10 дена,бяхме 210 души + музика,фото видео 220.Аз лично нямах абсолютно никакви притеснения за сватбата,защото знам,че имам страхотни приятели и дори нещо да се случи те ще покрият нещата и пак ще се забавляват.Относно седенето в ресторанта (сватбата беше от 13:30) бяхме се разбрали да платим по един куверт на персонала,тоест те да си вземат паричките и можехме да седим докогато си поискаме.Управителя излезе ммного човечен и разбран,за толкова хор аизвика 12 човека персонал с готвачите ,всичко беше топло сервирано и прясно.лед не лиспваше на масите и в 8ч повечето герой бяха уморени.решихме да приключим.Оркестъра си тръгна,но от ресторанта бяха извикали изненада диджей и продължиха ,но аз се предадох и незнам докога са изкарали.А относно как ще изглеждам и всичко по план ли ще е ,нямах време да се погледна в огледалото,а нещо дори да не е било наред никой не ме попита или каза.Беше невероятен ден,забравих да спомена имаше огромна буря след обед и тока спря няколко пъти но оркестъра се справи,да няма седнали хора на дансинга .Пожелавам ви спокойствие и незабравим ден.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 16, 2014, 12:44:44 »

Blackisback - Нямам друг избор , но пък рекох и аз да се оплача  blum Нали за това е темата  tease
Jasminne-Честито ! Дано при всички мине по мед и масло  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 16, 2014, 13:23:53 »

Да и аз съм спокойна бъдеща булка ,но ето че съдбата се старае всячески да ми опъне нервите  diablo .Първо миналата седмица докато се отдавахме на семеен релакс на един язовир се прибрах ужасно изгоряла на презрамки,а роклята ми е бюстие  girl_impossible Докато се вайках и чудех на солариум ли да ида или да се отдам на нудизъм се сдобих с Варицела.И сега месец преди сватбата съм страшна.Карам я много тежко с пъпки на всевъзможни места и за капак най-вероятно детенцето ми ще я кара по време на сватбата ,ММ също не е сигурен дали я е карал , свеки също няма спомен...а честит сбор  cray
Много гадно наистина! Аз не съм карала шарка никога.  angry
Ние с милото имаме обаче подобен проблем. И двамата нещо ни наболява гърлото,кашляме,кихаме и ни болят някои части от тялото. Не знам дали е от стреса покрай сватбата или преумората,но е доста неприятно. Аз пък се боря с акнето. Постоянно ходя на почивстване на лицето и пак си излизат някакви пъпки. Е за сватбата ще съм пъпчасала то се е видяло,че няма да се оправя никога с това акне. Мъчи ме с години и вече какво ли не съм опитвала и правила. Другото,което ме побърква е,че времето е адски гадно в София.Студено е все едно е зима. Какво ще е на първи юни - не знам. Но това време много ме натъжава. Не ми се иска цялата ми рокля да е в кал и вода и като съм и с шлейф как ще се оправям. Изобщо не си го представях така както е сега преди сватбата.  cray
Дано се оправите с малката поне  до сватбата. Пожелавам ти го! smile
Виждам е ти и още няколко момичета вече трябва да си имате теми в форума.  yahoo yahoo Ще се радвам да чета за подготовката ви!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines