Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:11:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 283905 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #765 -: октомври 26, 2017, 14:34:16 »

В момента има такъв вирус, минава за 1-3 дни. Така или иначе трябва да извади всичко... Чай от шипки и дренки, каша от препечено брашно, солети, обикновени бисквити, ориз, моркови, печени ябълки и дюли и е готова good
Върви и друг вирус с кашляне и кихане, лошо е ако се комбинират. При възрастни единият разбираемо защо елиминира другия Wink pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #766 -: октомври 26, 2017, 14:44:13 »

 Offtopic
Върви и друг вирус с кашляне и кихане, лошо е ако се комбинират. При възрастни единият разбираемо защо елиминира другия Wink pleasantry
Мда! Митрето, дето може да издаде четата, че киха, кашля и пърда, е все пак на работа Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #767 -: октомври 26, 2017, 14:59:56 »

Аз знам и друг лек за разстройство, капка йод в чаша вода, действа до 30 минути.Не знам колко е полезно.
Активен
elitza844
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #768 -: ноември 19, 2017, 16:10:37 »

Цитат
Аз знам и друг лек за разстройство, капка йод в чаша вода, действа до 30 минути.Не знам колко е полезно.

Това не е редно.  sad Ако някой случайно попадне на това чрез търсачката - НЕ ГО ПРАВЕТЕ...
По - добре се консултирайте с лекар, има толкова безвредни средства против разстройство.

Не давайте на детето си йод през устата - може да му изгорите вътрешностите, хранопровод, стомах. Детето е една шепа човек. Дори на бебета намазан през кожата много бързо попада в кръвообращението и дразни щитовидната жлеза... Пазете си дечицата и не се лъжете по съвети от хора, които не са специалисти. NO
« Последна редакция: ноември 19, 2017, 16:12:17 от elitza844 » Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines