Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:44:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 283159 пъти)
 
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #600 -: август 07, 2015, 11:33:19 »

Кубчетата на Djeco са уникални. От картон са, невероятно красиви и мултифункционални. Това е любима играчка на Михаил от 9-10 месечен до сега(3 г.). Съжалявам, че не мога да ти сам линк, пиша от телефона и ми е трудно. Някой ако му се занимава и може да ги покаже. Иначе за низанка, рингове имаме на Woody. Хубави са, но много тежки и трябва да се наблюдава детето са не стане беля.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: август 07, 2015, 15:53:44 »

Roxanne_, тези ли са? http://bebecito.eu/kybcheta_Gora_Djeco%20DJ08507

Майка ми беше купила на малката един кубчета от плат, вътре с дунапрен или нещо такова, много си играеше с тях. http://www.toy.store.bg/p92581/meki-kubcheta-zhivotni-igrachka-za-bebe.html
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #602 -: август 07, 2015, 16:04:54 »

Нашите са много сходни като тези вторите. Това, че са пълни с дунапрен, не им пречи да се редят едно върху друго. Първоначално малката въртеше кубчето и ни питаше как се казва предмета - "Е?". После ние започнахме да я "изпитваме" - Намери ми кучето. Как казва то? Намери ми къщата, хеликоптера, моркова...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #603 -: август 07, 2015, 16:17:47 »

Кубчетата на Djeco са уникални. От картон са, невероятно красиви и мултифункционални. Това е любима играчка на Михаил от 9-10 месечен до сега(3 г.).

Всичките им продукти са супер !!! Любима марка са ми  heart heart heart

Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #604 -: август 07, 2015, 23:09:04 »

Little flower, точно тези са! Заслужават си парите до последната стотинка. Дори само кутията им за съхранение е прекрасна.
От другият тип ни подариха, преселих ги при бабите, както процедирам с купищата играчки, които не ми харесват. Йоан веднага успя да изгрезе ъгъла на едно.
Ина, сега съм решила да купя на големия  (3 г.)  пъзел, от онези в нестандартните кутии.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #605 -: август 08, 2015, 08:37:20 »

Те и за творчески игри сьщо имат много хубави материали  good
Когато Марта е канена на рожден ден, системно купувам от тях.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #606 -: август 09, 2015, 15:44:12 »

Те и за творчески игри сьщо имат много хубави материали  good
Когато Марта е канена на рожден ден, системно купувам от тях.

Ха, аз също! Дори наскоро бях на рожден на едно 4 г дете и двете неща избрах от тази марка  good Чудесни са кубчетата, задължително ще ги взема за Ария след някой месец smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: август 11, 2015, 07:52:42 »

Ние имахме уокър за прохождане-единия въобще не го поглеждаше мож би защото проходи сам и рано.Другия обаче го буташе.Но да направя уточнение ,че той беше много стабилен,но просто не искаше да се пусне да ходи и все искаше да се държи за някой макар и с една ръка.
За кубчетата ние имахме първо едни дунапренени,но след като ни подариха кофичките спряхме да и м обръщаме внимание.Нашите кофички бяха пластмасови но и досега са ни любима играчка.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #608 -: август 11, 2015, 15:43:34 »

И аз с 2 ръце "ЗА" играчките на Джеко - Ема има от пъзелите им с по 30 и  няколко части (на тях ли казвате с нестандартни кутии?) и много, ама много играе с тях.
За уолкърите - аз много исках да вземем на Ема дървен уолкър, но по онова време докато го намерим тя почти проходи и наистина, повече му се радваше на по-късна възраст, когато ходеше вече стабилно. Ето този е нашия:

На възрастта на Ария бях снабдила Ема с дървени рингове на Woody за нанизване, дървен пъзел с животни от този тип:

дървените кубчета на Имаджинариум:

Като подаръци за РД си бях поръчала такъв сортер, отново на имаджинариум, но нашия беше с други животни:

Активен куб - отново като подарък за 1ви РД (от mothercare):

Все още играе с всички гореописани без уолкъра, тъй като заема място, а и го дадохме на едно дете да го ползва. Дано да съм ти била полезна Scilla.

Ина, какво препоръчваш за почти 3-годишни? Мислех да взимам на Ема кинетичен пясък, но като цяло искам малко да обновя "игралния парк", та съм в процес на проучване.....





Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #609 -: август 11, 2015, 16:23:24 »

Ноевият ковчег го имаме. Не го препоръчвам. Счупи се ракличката, в която си прибират и най-вече формите влизат навсякъде и се обезмисля предназначението на играчката.
Snow, предполага да. Кои имате вие?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: август 11, 2015, 21:07:40 »

Сноу, нашия уолкър е абсолютно същия.Иначе и ние имаме много дървени пъзели, но активно чак сега се занимава с тях.Активния куб е много по-интересен.Но аз винаги взимам играчки с перспектива.А кубчетата са безценни, сега мисля за конструктор.

Имам въпрос кога взимате на момичетата чашки, чинийки и т.н. нещица?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: август 11, 2015, 22:27:13 »

Маги, аз поне започнах да взимам такива джунджурийки, когато видях, че почва да играе с нашите и да си впряга въображението да готви в тях, търсейки си подръчни средства за целта. И сега, вече на 4 и половина, това е много любимо занимание. Бърка, стрива подправки, сервира чай и т.н Женски му работи! smile
Мисля че за Коледа, когато беше на 1г и 10 м, подарихме кухня с комплект прибори и сервиз.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: август 11, 2015, 23:02:23 »

Ина, какво препоръчваш за почти 3-годишни? Мислех да взимам на Ема кинетичен пясък, но като цяло искам малко да обновя "игралния парк", та съм в процес на проучване.
Не съм Ина, но съм с две ръце ЗА кинетичния пясък - моите и двамата много си играят с него, че и майка им покрай тях.  blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: август 12, 2015, 07:13:33 »

Маги на нас ни подариха комплект за пикник, когато Ема беше на 1г. и 1-2 месеца .. тогава кошницата от комплекта беше по-интересна отколкото другите неща .. реално чашките и чинийките може би около половин година след това станаха интересни и досега Ема не е загубила интерес - даже всяка вечер като се къпем даваме чашка, за да играе .. така Ема сам сама се научи да пие от чаша без да се олива blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: август 12, 2015, 08:50:12 »

Значи правилно съм се насочила към такъв тип покупки.Моята девойки има силно изразен интерес към чашите ми за кафе.Благодарение на него съм -1 чаша  blum Така че мисля за Нова година да направя на бабите кефа и да им разпределя разни сервизи, а ние с моя мъж да и купим по-образователни нещица.

Много ви благодаря за мненията!
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines