Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:33:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 298470 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 14, 2015, 12:28:09 »

Първото лято на дъщеря ми я мажех с Биодерма, а втората с това: http://www.iherb.com/Badger-Company-Anti-Bug-Sunscreen-Broad-Spectrum-SPF-34-2-9-fl-oz-87-ml/23831 органик е, а е и против буболечки. Тази година пак на това ще заложа.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 14, 2015, 12:32:48 »

Мда, и ние като сме с детето на море стоим до към 10-10.30 максимум. Но така или иначе тя ходи на море на годинка и половина за първи път. Не ми се рискуваше по родното ни Черноморие с дете на 6 месеца... smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 14, 2015, 14:24:40 »

Що?
Точно на 6-7 месеца са супер лесни за гледане. Нито има да ги мислиш какво и от къде ще ядат, нито пълзят или ходят, за да ги вардиш от мръсотията по плажа. Ние първата година (дъщеря ни беше на 7м и половина) бяхме на БГ черноморие, тя току-що захранена, аз варях картофи и тиквички в уреда за готвене на пара, на плажа или спеше, или стоеше, не можеше да пълзи, не се налагаше да я вардя от кучешките л@йна, фасове, чашки bad.
Миналата година ходихме в Гърция именно защото тя вече не само ходеше, ами и проявяваше характер. ПРосто няма база за сравнение с условията в хотела, плажа, отношението. Тази година отново ще сме в Гърция, с 3-месечно при това. yahoo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 14, 2015, 14:50:17 »

Ми, просто сметнах, че е твърде малка да я мъкна на море. В смисъл, на нашето море, където няма никакви условия или ниво на хигиена, поне масово няма. Тя спеше много на тази си възраст, общо взето не си представях да я водя да спи по плажа или в ресторанта. Така го разбирам аз.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 14, 2015, 15:15:21 »

 shok как на плажа?
Спеше на легло в стаята, тя в количка не можеше да спи, та, беше изключено да се тропнем някъде и лапето да спи до нас на силна музика и викове. Иначе, ходехме на плаж за половин-един час преди обед и малко повечко следобед, но пък извън градчето и всеки път се товарехме в колата, което ми беше адски неудобно и некомфортно. В Гърция хотелът беше на  първа линия със собствен плаж и това разкарване с колата си го спестихме.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 14, 2015, 16:30:39 »

Аз я мажа с крем от 9-10 месечна, защото и е адски чувствителна кожата. Веднага се зачервява, задължително с фактор 50+, имали сме на Мустела, Бочко, Биодерма, Авен, Нивеа. Май най-ефикасен беше на Авен.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 15, 2015, 08:00:34 »

Аз ги мажа с Уриаж за деца с фактор 50.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 15, 2015, 10:01:55 »

Аз затова и написах че визирам българското Черноморие. Не гръцкото или друго.

Както и да е. Всеки разбира нещата по различен начин, аз така го чувствах - че е твърде малка и цялата хамалогия по пътуването и разнасянето ще е в повече. Въпрос на избор good

Иначе, за марките - аз съм ползвала Uriage, La Roche Posay, Avene - доволна бях и от трите. Гледам просто да е медицинска козметика и да защитава и от двата вида лъчи.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 15, 2015, 10:25:55 »

Трябва да се гледат още и съставките, защото това, че е "медицинска" козметика не гарантира, че няма да има кофти съставки в продукта. Има сайтове, където проверявам съставките, но засега съм доволна от това, което показах по-рано и пак ще заложа на него. good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 15, 2015, 12:17:18 »

Забравих да уточня ,че нашия крем беше с минерални филтри.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 15, 2015, 12:42:12 »

Разбира се, трябва да се чете. От години си чета етикетите и то не само на козметиката. Човек свиква и не му тежи smile
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 16, 2015, 11:38:05 »

Аз мажа вече трето лято с Avene и съм много доволна.Тук слънцето е много силно и ми изгарят дори стапалата(сега Април месец),какво да кажа за нежната бебешка/детска кожа.Задължително го мажа като ходим на разходки.
Искам да попитам мамите с деца на възраст колкото моят син или по-големи какви чаши/бутилки за вода използвате за разходки и за навън?Той си пие от чаша в къщи,но за навън вече от много време ползваме преходната чаша на Авент http://www.hippoland.net/avent-prehodna-chasha-360-s-dr-zhki Даже вече сменихме 3 такива еднакви чаши.Много съм доволна.Сега дойде време пак да я сменяме и се зачудих дали да не пробваме нещо друго smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #432 -: април 16, 2015, 12:48:35 »

Точно Avene не е издържал теста за слънцезащитни детски кремове 2014. Най-добър бил Нивеа, но с парабени. Други добри били на Лидъл, Ladival, Sun Dance на ДМ. Не съм се насочила все още, но гледам, че при нас в яслите мажат с Ladival.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 16, 2015, 13:01:50 »

Нивея-та в България, за жалост, твърдят, че не е като чужбинската pardon
Тея, можеш ли да пуснеш линк във връзка с този тест?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 16, 2015, 13:09:16 »

Мяуке, нашата фръцла е с шише на Томи Типи със сламка. Удобно е, не се разлива. Кара с второ такова само защото предишното го хвърли на земята, количката го задра и изглежда ужасно, иначе всички чаркалъци по него са изправни.
И аз се интересувам от статията. good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines