Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 283974 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 28, 2014, 11:24:28 »

Боги, може и нещо такова:
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #91 -: март 29, 2014, 09:24:52 »

sunray, mariola, благодаря за отговора. Нямам идея какви са нормалните цени по заведенията, но щом не е "цифромания" е добре. С малко бебе едва ли ще стигнем до заведение и за мен е важно да има къде да се храним. Определено не търсим шумотевица, а спокойно място за релакс. Комплексът ми хареса.

Боги, не може ли да подпиташ майката какво предпочита. Аз например не бих желала да ми подарят нещо като сувенир. Не че не харесвам, ами нямам никакво място за тях и всичко би отишло в килера huhhuh.gif Идеята на fibi за сладкиш много ми допадна.
На мен и малчо ни подариха миналата седмица 3 етажна "торта от памперси" от ДМ /направена "по поръчка"  - размер и продукти по желание/, вътре има козметични продукти, играчки или т.н.

http://www.windel-torte.com/images/product_images/popup_images/10_0.jpg
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 22, 2014, 17:27:00 »

Момичета,препоръчайте ми крем при подсичане.Може да е коментирано,но нямам време да се връщам да чета.Ползвала съм 2 крема на Бюбхен,на Нивея,на Здраве Бебе,на Себа мед.Бях уж доволна от Здраве,но сега като стана топло и се появиха пъпчици.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 22, 2014, 17:31:01 »

Ради аз ползвам бепантен и судо крем до сега нито веднъж не се е зачервил smile Мажа само вечер след баня.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 23, 2014, 06:49:58 »

И аз така и по често миене на дупето с вода.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 23, 2014, 08:02:33 »

Момичета,препоръчайте ми крем при подсичане.Може да е коментирано,но нямам време да се връщам да чета.Ползвала съм 2 крема на Бюбхен,на Нивея,на Здраве Бебе,на Себа мед.Бях уж доволна от Здраве,но сега като стана топло и се появиха пъпчици.
Препоръчвам "Weleda", кремът за памперс зона, скъпичък(но пък е 75мл и се ползва доста дълго време), но 100% ефективен, поне при нас беше така. Също мога да дам хубави отзиви и за "Alteya Organics"(български производител), изцяло натурална козметика(както и "Weleda"), малко по-евтино излиза, понеже кремчето е 30мл, също много добре действа при ежедневна употреба, много добре се разнася и една опаковка се ползва дълго време.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 23, 2014, 09:09:43 »

Благодаря ви,днес ще изляза и ще видя какво ще взема.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #97 -: април 28, 2014, 19:33:12 »

 Не съм сигурна дали въпросът ми попада в точната тема. Дано да съм улучила  smile
 
 Питането ми е относно изборът на педиатър. Да, знам, позакъсняла съм с разговора с конкретно избраните от мен лекари, но планирам тези дни да се видя с тях.
 Необходимо ли е преди това да взимам нещо от личния си лекар? А да се води първо детето при общопрактикуващ лекар и на второ място при педиатър? Малко ми е объркана системата, защото например за ваксините някъде ми беше попадало, че те задължително се поставят от личен лекар (т.е. общопрактикуващ), а не от педиатър. Но ми се струва, че нещо информацията е била объркана или аз не съм разбрала добре.
 Моля, ако някой има информация къде мога да прочета повече по въпроса, нека даде ориентир.
 Много ви благодаря  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 28, 2014, 20:01:49 »

Мишелче харесваш си един педиатър след като се срещнете и вече като родиш и ви изпишат до 24 часа той трябва да дойде да види детето. Дава ви документи или от нета ако намериш си ги изтегляш те са същите като за възрастен за избор на личен лекар и така се избира педиатъра. От тук нататък той прави поставяне на ваксини и всеки месец до една годинка се ходи на консултация където се мери бебето на кг и на ръст и дава указания на по късен етап по отношение на захранването. Надявам се да съм успяла да ти помогна  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #99 -: април 28, 2014, 20:43:37 »

Личният лекар на бебето не е задължително да е педиатър. Това е направено за улеснение на хората от малките градове, където няма голям избор на лични лекари. Ако си запишеш детето при лекар, който не е педиатър, имаш право да искаш направление детето да се наблюдава от такъв.
Иначе е въпрос на предварителна уговорка - да се харесате взаимно и да се разберете за среща след раждането и изписването на бебето. Идването на личния лекар вкъщи е задължително.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #100 -: май 20, 2014, 09:15:13 »

Аз имам един странен въпрос дами и се надявам някой да ми помогне с информация!

Дъщеря ми е с къдрава на масури косичка, до сега ресането не беше проблем и все още не е, но косата порасна доста и от време на време усещам че я дърпам много. Дали някой знае нещо като кристали за коса което е позволено за деца разбира се. Сутрин като стане от сън е на топка отзад, за сега и харесва и стои докато я реша, но скоро може да е мисия невъзможна blush
Благодаря  give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 20, 2014, 09:27:12 »

Фиби, сигурно има детски балсами за коса. То и аз се замислям да взема тези дни такъв, защото сега като почнем плажа всеки ден трябва да й мия косата.
Иначе за лесно разресване на къдрава коса в един друг форум майките бяха препоръчали тази четка за коса, която е специално за къдрава, гъста и заплетена дълга коса.
http://www.amazon.co.uk/dp/B006CV31BQ/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3GED8PD9QS16V&coliid=I29X0FUKJQ4ZTB
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 20, 2014, 10:00:00 »

Не съм сигурна дали въпросът ми попада в точната тема. Дано да съм улучила  smile
 
 Питането ми е относно изборът на педиатър. Да, знам, позакъсняла съм с разговора с конкретно избраните от мен лекари, но планирам тези дни да се видя с тях.
 Необходимо ли е преди това да взимам нещо от личния си лекар? А да се води първо детето при общопрактикуващ лекар и на второ място при педиатър? Малко ми е объркана системата, защото например за ваксините някъде ми беше попадало, че те задължително се поставят от личен лекар (т.е. общопрактикуващ), а не от педиатър. Но ми се струва, че нещо информацията е била объркана или аз не съм разбрала добре.
 Моля, ако някой има информация къде мога да прочета повече по въпроса, нека даде ориентир.
 Много ви благодаря  give_rose
Мишел,трябва дя избереш общопрактикуващ лекар,като е добре той да е със специалност педиатрия,има много такива. не си закъсняла,може дори и по телефона да се уговориш.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #103 -: май 20, 2014, 10:17:28 »

Принцес имам 2 такива четки, ти какъв балсам смяташ да ползваш
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 21, 2014, 08:58:59 »

fibi, не съм търсила балсам и не зная и дали въобще се продава специален за деца. Тук в България има и други марки козметика, които не са ми познати. В Англия ползвах детски шампоан, който съдържа зехтин и въобще нямаше нужда от балсам, косата й ставаше страхотна и мека. Май ще кажа да ми го донесат, вместо да се чудя какви балсами да купувам. Можеш да потърсиш и ти нещо подобно при вас.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines