Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:50:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 283967 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 10, 2014, 14:38:17 »

Аз лично съм много доволна от комплекс "Бора", до Лозенец. Много приятно и тихо местенце, и с удобства за млади семейства с дечица.

http://www.complexbora.com/right.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=54
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #76 -: март 10, 2014, 14:53:04 »

това е уаууу
много ми хареса, но не ми стана ясно от ценоразписа. цената за стая ли е или човек, тo за нас ще е апартамент де
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 12, 2014, 17:16:59 »

Мамчета,педиатърката ми даде 3 неща за зъбите-хомеопатично Chamomilla,Pansoral и Дентокинд.Към кое да се ориентирам,вие ползвали ли сте някое?Ясно ми е,че пълно облекчаване няма,но все пак малко от малко....
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 12, 2014, 20:51:03 »

Фиби, на нощувка е, не е на човек smile Ние си взимаме 2+1, удобно е защото си има дневна и бокс, а отделно е спалнята, та като спи детенцето, родителите да са свободни в другата стая.
Доволна съм от обслужването, отношението и храната. От верандата на ресторантчето можехме да гледаме Ели как играе в детския кът под боровете. Има и детски басейн, водата винаги е била чиста. Много ми харесва че има борова сянка, където винаги е прохладно и приятно дори и следобедите. Всеки ден има обедно меню с приготвени за деня ястия - 2 вида супи, няколко вида основни. Ели се хранеше там без проблем good Вече 2 лета ходим там и не съм била разочарована.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 12, 2014, 21:28:34 »

ra_di аз съм давала Дентокинт 4м,но без резултат.За Пансорал не съм пробвала.Ние ползваме chamomilla vulgaris 9ch и calcarea phosphorica 9 ch.Много съм доволна  good Най-вече от Калкареа.При моя син има голям ефект и подобрение в съня  good Само имай в предвид,че хомеопатията е с натрупване и изисква време докато започне да действа.Също така е много важно да се приема горе-долу 30мин. след ядене и 15мин след прием да не се дава нищо дори вода.
Дано да откриете точното за вас  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 13, 2014, 08:09:19 »

За хомеопатията е добре първо да се посъветвате с хомеопат. Не за друго, ами тя се назначава според индивидуалността и не при всеки действат едни и същи средства с еднаква сила good
Иначе, ние сме ползвали и Дентокинд и Пансорал - ефект, почти никакъв. Но с хомеопатия не бях пробвала по нашето време на зъбоникнене. Един ден бих, вярвам в нея.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 13, 2014, 09:16:12 »

Да така е!Те повечето педиатри са и хомеопати Wink Аз водих моя син и при един хомеопат във Варна който ми каза,че главните лекарства за зъбки са 5 и той ти назначава според оплакванията плач,раздразнителност,крещеше,лиги и т.н.Камомила е най-често предписваното от тях.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 14, 2014, 15:55:14 »

Аз лично съм много доволна от комплекс "Бора", до Лозенец. Много приятно и тихо местенце, и с удобства за млади семейства с дечица.

http://www.complexbora.com/right.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=54
На какво разстояние от морето е? Вижда ми се далече, а не мога да се ориентирам къде пише.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #83 -: март 14, 2014, 17:02:22 »

 Offtopic Бора е на 5 минути пеша от плажа, аз съм ходила там, едно предупреждение само наемайте само апартамент, не стаи, стаите са без климатици и е доста жега в тях лятото. Иначе мястото е чудесно, наши приятели ще ходат там пак тази година smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 27, 2014, 16:12:39 »

Здравейте мами smile
Имам въпрос- след една седмица сме на погача на бебе и незнам какво се носи. Майката има много дрешки и неща от роднини и каза че не и трябват.
Вие какво носихте или донесоха на вашите деца гостите?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 27, 2014, 16:31:42 »

Отпечатък за ръчички или краче.В момента има в Лидл на промоция.Другият вариант са парички плюс нещо оригинално сладко.Някакъв готин десерт.Ако ти е много близка майката може и талисман за бебето.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 28, 2014, 08:03:58 »

Да, не мога да кажа в стаите как е, защото ние като сме с малко дете, все сме били в по-голямо, 2+1 се води.
До плажа може и пеш, но ние в един момент почнахме с колата да ходим. Това се определя най-вече от фактора "дете" blum Щото като напече на прибиране си е малко подтискащо прибирането с багажите и детето в слънцето. Но определено пеш също се ходи.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #87 -: март 28, 2014, 09:27:15 »

sunray, как са цените на храната там? Има ли възможност и за закуска и вечеря. Иска ни се септември да отидем с малкия на море, защото не е толкова топло. Плъжът там как е?
Аз много харесвам Поморие, но миналата година забелязах, че се е напълнило с руснаци и вече не е така спокойно.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #88 -: март 28, 2014, 09:57:48 »

Thea цените не бяха много високи за храната, по-скоро както по Софийските заведения. Храната им е хубава и вкусна и е като нормален ресторант, сядаш и си поръчваш от менюто, всеки ден имат и обедно меню с манджички и бяха много вкусни.. Честно ние като бяхме там нямаше никакви руснаци, и между другото до края на април има 10% отстъпка за ранни записвания.

Плажът, е малко спорен за мен, ние не ходехме на Алепу, а на Playa de Chambao,  на Алепу беше ужасно мръсно, не знам дали и сега е така. Обаче морето там е доста неспокойно, има вълни и дупки. Но винаги можете да ходите на Side Shore там е много по-хубаво.

Имайте предвид че мястото е малко извън Лозенец, и пътя е селски до Лозенец и много тъмен, и вечер е малко рисковано да се прибираш пеша, не е далеч просто е много тъмен и тесен и с храсти, ние бяхме голяма компания и с фенерчета си вървяхме пеша.  Иначе в Лозенец е претъпкано от няколко години но има много хубави ресторантчета и заведения, тип Chill Out, И препоръчвам горещо "Бай G" в Арапя  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 28, 2014, 10:26:18 »

Тея, храната, предвид това че държа да е на ниво заради малката, е доста добре. Има обедно меню с 2-3 супи и 2-3 основни, за деня. Отделно има стандартно ресторантско меню с други ястия, салати, десерти и прочие. Аз им се кефя,защото много ни угаждаха за храната - искахме малка лъжичка, първата година искахме и пасирана супата. Казват ми каква точно е рибата, за да знам дали е подходяща за детето. Можех да си я взема за в апартамента и там да храня Ели, после само връщам.
Цените са нормални смятам. Със сигурност нищо фрапиращо.

Плажа - първия ден бяхме на едно място, където се събираха повечко водорасли, ако ги е донесъл вятъра. Но няколко метра по-настрани си намерихме чуден участък с много чиста вода и плитко.

Ние до Лозенец не сме ходили вечер, освен с колата за час-два като стане от следобеден сън Ели. Не търсим данданията по курортите, а активна почивка. Та, ходехме до Лозенец само за разнообразие 1-2 пъти за седмицата. Предпочитахме в комплекса да сме си, защото си има всичко, а е тихо и много приятно за релакс.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines