Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:37:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 283140 пъти)
 
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #720 -: февруари 24, 2016, 11:19:09 »

Мари, много ти благодаря за информацията. Преди месец, за съжаление послушах педиатъра ни и дадох на Михаил сироп. Четох листовката, но някак покрай притеснението пренебрегнах  какво пише. Сега съжалявам, да не говорим, че не мисля, че помогна. Добре че поне каза да не го давам на Йоан, заради алергиите му.
Аз също мисля, че проявленията от такива вредности се проявяват по-късно.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: февруари 25, 2016, 12:55:56 »

Изопринозин сироп съм давала и аз миналата година по това време, когато Ема беше толкова болна от грип и с огромни афти по устичката, които плъзнаха и по бузките и гушката й, че лекарите в болницата ми казаха: ако днес издържи, ще оживее .. Изобщо не е безобидно това лекарство, трябва много внимателно да се дава, според д-р Начев дори не би следвало да се дава на деца, защото прекалената му употреба, можела да доведе до левкемия в по-късна възраст ..
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: февруари 25, 2016, 14:22:59 »

Леле,уплашихте ме.Аз тази година за първи път дадох Изопринозин сироп на Явко ,покрай Варицелата ,че беше започнал сериозно да подкашля.Няма да повторя най-вероятно ,освен ако не е някое сериозно заболяване.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: февруари 26, 2016, 13:34:24 »

варицелата не е безобидно заболяване и тогава е обусловена употребата, ама за лечение на хрема и настинка - твърдо не!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: март 30, 2016, 06:25:39 »

Мами, нещо за кашлица съвсем лека? яде, спи, весел е, няма темп. За капак и личните лекари протестират точно днес. на 9 м. сме!
« Последна редакция: март 30, 2016, 06:27:26 от fanimira » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: март 30, 2016, 09:44:43 »

ако има задни секрети, аз лично бих дала коризалия да спра тях, а съответно по този начин и кашлицата ще спре .. да не ви никне зъбче и да има по-засилено слюноотделяне?!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: март 30, 2016, 09:49:02 »

Фани не винаги кашлицата при бебета значи че е болно детето , ако няма други симптоми. Може стодал да даваш , той е за различни видове кашлица и е хомеопатичен.  За 9 месеца мисля че 2.5 мл. 3 пъти дневно. Толкова съм давала на 8 месечно и на 7 месеца.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: март 30, 2016, 09:57:13 »

Мами, нещо за кашлица съвсем лека? яде, спи, весел е, няма темп. За капак и личните лекари протестират точно днес. на 9 м. сме!

Аз бих дала хомеопатия...., най-много.

В повечето западни практики, това не симптом, който трябва непременно да се лекува.
Ина също беше споделила мнение по въпроса.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #728 -: май 09, 2016, 13:52:53 »

Здравейте! Може въпроса ми да не е за тази тема, но незнам къде да го задам. Та питанката ми е към мамите, които сами организират рожденните дни на децата си. Може ли да ме насочите към сайтове от където мога да принтирам безплатно банери и декорации?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #729 -: май 24, 2016, 21:03:02 »

https://www.pinterest.com/

Крокотака също,но си е жива имитация:)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #730 -: май 25, 2016, 19:27:54 »

Пишеш в Гугьл на английски темата която те интересува и free printables и всичко твое  good
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #731 -: май 25, 2016, 23:34:41 »

Благодаря Ви!!! Оф това Pinterest ми е малко тъмна Индия, изобщо не мога да се ориентирам в него sad
Сега ще гледам пак в Гугъл
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #732 -: май 29, 2016, 14:32:41 »

Не уточних, но може би трябваше в Гугьл гледай на "images"  good
Да кажеш после дали си си свьршила работа.

Каква тема те влече?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #733 -: юни 22, 2016, 15:23:13 »

Имам нужда от съвет от мамите с по-големи деца.Приети сме в детска градина, която беше краен вариант само защото е блоков тип, а не самостоятелна сграда. Места в другите вероятно няма да отпуснат, но може някой да се откаже ( втори сме в листата на неприетите по първите желания. В тази, в която сме приети обаче имаме позната, което до някъде си е плюс. Имаме по-високи точки заради бебето и сега се чудя дали да рискувам да пропусна записването и да чакаме места в някоя от тези самостоятелните.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #734 -: юни 22, 2016, 15:56:12 »

Според мен го запиши и си го пусни на следващо класиране пак или говори с директорката.По-добре да имаш поне едно сигурно, или после да пробваш да се преместите отколкото нищо.
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines