Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:32:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част  (Прочетена 284346 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #525 -: юни 11, 2015, 12:24:52 »

Млякото с меда много помага, да. Другото е вода, ама топла. Е, не вряла, като за чай, а по-топла от  обикновено. Сутрин на гладно една чаша Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #526 -: юни 11, 2015, 13:31:56 »

не знам защо спря да пишка, пие, вчера 1 литър, днес  сигурно 500мл вече направи. Топла вода едва ли да я накарам да пие

не ми дадоха пак нищо разхлабващо, хем изрично казах че искам да се изходи още днес, пресмяташе килограми и увеличи дозата на целулозата 3 пъти на ден по 10мл. Каза че разхлабващото е по лошо от положението в момента. Защото не са в къщи да видят колко е кисела и ревлива
утре трябва да занеса урина за изследване (най добра била сутрешната урина)
и ако утре до 3 следобед не се е изходила, да звъннем, за да се реши следващият ход

много нерви насъбрах вече

намерих най накрая пюре от сливи и круша (микс) на Хипп и то в нашият магазин  Oh my ... , обаче госпожицата не иска да го яде

ще пробвам следобед с топлото мляко с мед, ако пак не иска от пюрето
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #527 -: юни 11, 2015, 14:21:19 »

Фибс, иска ми се да кажа спокойно поне до утре. Едва ли храната ще промени нещата толкова бързо, докато не открият причината. В момента ми идва на ума за Активия, ако имате там. Дано да е моментно състояние, стискам палци good
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #528 -: юни 11, 2015, 14:36:16 »

имаме попадение  yahoo

буквално препълни тоалетната, и още продължава

не стигнахме до млякото с мед, но определено ще вкарам и него в менюто, за да не се случва отново запеканият проблем
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #529 -: юни 11, 2015, 14:42:23 »

А, браво! Дано наистина няма вече такова нещо good
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #530 -: юни 11, 2015, 16:03:22 »

С какво предпазвате децата от комари? Вече излизаме надвечер и ми правят впечатление, че комарите се въртят около количката, а аз досега не съм мазала Ния с нищо.
Знам за някакви гривнички от аптеката, ама тя все още яде ръце и крака и ме притеснява да не попадне от мазилото в устата, пък не става все с комарника да е покрита.
Има ли безопасен за децата препарат?
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: юни 11, 2015, 16:18:01 »

Браво, Фиби. Супер и дано не се случва повече, че предполагам колко се е измъчила милата.

Ноар, аз ползвах на Чико рол он, той се води от 3 или 6 месеца нагоре и ужким натурален. Бях доволна от него и понеже е рол он го ползвах дълго време. Търси го по детските магазини. Сега пак търся от него онлайн да си взема понеже не съм в БГ, но не го намирам онлайн.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #532 -: юни 11, 2015, 17:47:37 »

На малката съм взела лосион от натурални състаеки, домашен е на една жена. Не бих я пръскаша с химия пт магазина на този етап.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #533 -: юни 11, 2015, 20:24:04 »

аз купувам нормални препарати, шпрей (за деца над 3 год), не пръскам директно нея, а количката от външната страна, гумите и дрешките отзад (където няма как да стигне).
Дори след като навърши 3-те години пак не бих я пръскала директно, аз самата също си пръскам само дрехите.....
Не сме имали ухапвания никакви, а сме били на доста популярни комарни дестинации, така че определено метода ми работи
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #534 -: юни 12, 2015, 08:17:35 »

Ноар, ние миналото лято (богато на дъжд и комари) ползвахме лепенки. Лепят се по количката, по легълцето, по дрехите, ако искаш. Като смайлчета са с размерите на едно левче. Купувах ги от големите магазини (разбирай за хранителни и промишлени стоки), може би и по аптеките ги има. Миришат на цитрус. Струваха около 2-3 лева един блистер.
И аз гледах кърпички на Чико против комари, обаче моето дете се облизваше много старателно.


* repelentni.jpg (72.95 KB, 500x313 - видяно 144 пъти.)
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #535 -: юни 12, 2015, 13:57:59 »

Ще погледна за този рол-он на Чико и за лепенките. Особено лепенките, ако са ефикасни, ще ми свършат добра работа.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: юни 15, 2015, 07:52:48 »

Миналата година стояха все още в количката като почнаха комарите и ползвах електронно устройство за комари и съм много доволна.Тази година ще заложа на лепенките.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #537 -: юни 15, 2015, 10:35:41 »

Имам нужда от, не знам, успокоение може би...
Ния трети ден е с Т 38-38,5, като снощи вдигна над 39 и изкарахме вечерта в спешното.
Гърди и гърло чисти, няма кашлица, сополи, ушите чисти. Кръв и урина без отклонения.
Днес сутринта я водих при педито и също всичко е ОК.
Според нея горните 2 предни зъба са почти избили и е от това Т.
Да, ама на Ния не й е добре, спи повече от 2 часа сега и само плаче насън, гушвам я и веднага заспива отново. Отпусната е и постоянно простенва.
Наистина ли зъбите създават такъв проблем с висока Т и колко време държи? С първите зъби нямаше никакви симптоми.
Давах Панадол, сега минахме на Нурофен + имуностимулатор и вит.Ц.
Много ми е притеснено, дано наистина са зъбите.
Че и моята лична е в отпуска да се допитам и до нея....
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: юни 15, 2015, 10:45:54 »

Noir, тази температура говори за възпаление. Без значение естеството му. Не разбирам как урината и кръвта (особено кръвта) са ок. За тях се чака посявка 3 дни, тоест още първия ден на темрепатурата дадохте кръв и урина ли?
Знам че на децата им пада имунитета покрай никненето на зъбки. Вдигат температура заради нещо, което са лепнали покрай падналия имунитет, а не че самото зъбоникнене причинява висока температура. Отделно, не ни се е случвало на нас да вдигне такава температура при никнене на зъб.
В спешното какво направиха, даде ли резултат? И какво предположиха?
И аз съм в голяма чуденка след като всичко е наред, защо има температура...Остава ми само предположението да се е прегряла в жегите, ако е била навън повечко, но не вярвам някак.


Иначе, съвсем нормално е да й се спи като има температура. На 39 градуса и моята щерка все поспиваше.

Не че помогнах, но ви пожелавам бързо оздравяване! Нека и други мами си кажат мнението.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #539 -: юни 15, 2015, 12:00:07 »

кръв и урина взеха снощи в спешното и резултатите бяха готови след 10 мин.
Да не би с лакмус да са тествали урината?
В спешното й направиха много обстоен преглед, но нищо не предположиха и само изписаха Нурофен и имуностимулатор.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines