Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:44:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 163973 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 08, 2015, 10:23:23 »

Благодаря! Не, не съм, за жалост не успях да се снимам и то не, защото не ми позволиха, просто от вълнение забравих. Иначе другият месец ще взема роклята и тогава вероятно ще я снимам. smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #226 -: април 17, 2015, 14:01:08 »

Дами,имате ли по-пресни впечатления от МК Милена?Аз не искам булчинска рокля...търся абитуриентска,която да бъде ушита в бяло.Не си се представям в традиционна дълга рокля,искам по-абитуриентски модел и в сайта им има неща,които много ми допадат.
Ако някой е шил там роклята си,ще съм благодарна за мнение smile Другото ателие,където ще отида,е това на Радичев.Просто чакам да минат баловете,за да са по-свободни хората и да ми обърнат внимание.Ние имаме повече от година за подготовка,затова не бързам Wink
Активен
vevina
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 18, 2015, 20:31:14 »

Дами, отдавна основно чета форума и вашите съвети много ми помогнаха за подготовката досега. Повечето булки се чудят дали ще открият в Асеновград мечтаната рокля, а до вчера и аз бях много скептична по въпроса, понеже съм много капризна и обикновено искам да обиколя навсякъде и да премеря всяка рокля от типа, който ми харесва.  Е вече съм абсолютно „ЗА” отделянето на време и пътуването до там, защото си заслужава!
Е надявам се да ви помогна с няколко съвета и съвсем пресни впечатления:
Препоръчвам ви ако имате възможност да отидете в петък , защото събота е доста голяма лудница, трябва да изчаквате други булки и както се оказа все още абитуриенти.  Аз си бях набелязала някои магазини от сайтовете им и съвети от форума на доволни и недоволни булки, а и влязох в някои, които ми направиха впечатление на място:
1.   „Версай” – мога да кажа едни от най-качествените и стилни рокли. Има защо толкова булки да ги хвалят, тъй като определено и платовете и изработката на роклите е на ниво. Премерих 2 рокли и се влюбих в едната от тях.
2.   „Стоян Радичев” – посетих и двата магазина и смея да твърдя, че просто не са добре заредени с булченски рокли. В сайта си бях харесала няколко рокли, от които нито една не видях на място. Повечето рокли бяха от по-екстравагантните (поне по моя вкус) модели. Все още обслужваха много абитуриенти и може би не са се „прехвърлили” на булките. Премерих 1 рокля.
3.   „Милена” – те имат 2 магазина, от които единият е само с абитуриентски рокли, а другият основно с булченски. За да отговоря  на SummerMoon – нямам наблюдения върху абитуриентските рокли, но и от двата типа имаха голям избор на място. Премерих 1 рокля.
4.   „Александра” – голям и зареден магазин, в който премерих 4 рокли, като дори смятах да съчетая 2 от тях и да си тръгна с рокля от там.
5.   „Булвеси” – посетих само единия магазин, който се намира в една къща. Имаше доста модели и до колкото разбрах в другия им магазин имало още, но така и не стигнах до него. Премерих 1 рокля, но някак не ме „грабнаха” моделите като цяло или по-скоро не бяха това, към което се бях ориентирала.
6.   „Фортуна Стайл” – много дантелени рокли. Аз поне не търся такъв тип, затова премерих една много красива (с изцяло дантелена горна част все пак), но не ми беше удобна.
7.   „Сияна”  - направих едно кръгче и излязох, роклите не ми допаднаха особено, а и никой не ми обърна внимание.
8.   „Ванеса” – мога да кажа една прекрасна изненада за мен. Това е другото място, освен „Версай”, което ме впечатли с едно по-добро качество и стил. Премерих 4 рокли, влюбих се в 1 от тях и вече поръчах РОКЛЯТА    danceg . Можех и днес да я взема, но роклята, която премерих беше чисто бяла, а аз повече се харесвам с цвят „ейвъри” (много светло екрю) и затова ще я изчакам малко.
Влязох и премерих няколко рокли и в  още 2-3 магазина, на които не помня добре имената, но не си и заслужават.
Във всички магазини предлагаха каквито комбинации и промени (особено в украсата на роклите) пожелая с различен срок на изработка – по-заетите предлагат проби за юни, останалите казаха, че може и края на май, но моята сватба е юли така, че не е зор да стане толкова бързо. На пробата се отива сутринта, уточняват се детайли, дължина, украса и най-късно до края на работния ден (18:00) си тръгвате с роклята.  Смея да твърдя, че навсякъде (с изключение на „Сияна” и още 1 магазин) получих много добро отношение и внимание от консултантите, а на някои места и самите дизайнери. Аз търсех рокля А-линия или принцеса в доста по-изчистен модел (без много камъни, мъниста, пайетки и т.н.), но ако мога да ви бъда полезна с нещо пишете ми на лични  smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #228 -: април 19, 2015, 09:57:27 »

vevina,честито за роклята! Bravo
И много благодаря за полезната информация,толкова изчерпателно си описала всичко! give_rose
Активен
vevina
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 19, 2015, 12:12:26 »

Благодаря много  smile Май наистина съм се впуснала в подробни обяснения снощи  crazy , но като знам,че аз много разчитах на впечатленията на булките, като отидат до Асеновград, за да не се "лутам" в магазини с рокли, ушити от пердета, се надявам да съм ви била полезна.

Успех в търсенето, дами smile
Активен
elince7oo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #230 -: април 20, 2015, 16:32:34 »

Здравейте, искам да попитам знаете ли в кои магазини в Асеновград мога ако харесам рокля да я капарирам и до месец- два да ми я изпратят с куриер и тогава да платя останалата сума? Благодаря. smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 23, 2015, 07:37:24 »

Момичета,вчера се разходих до Асеновград и за щастие успях там да открия моята рокля. Както казват повечето от вас там масово е страшен кич. На всякъде камъни,кофти дантела, цветни панделки, общо взето от всичко по много. Това е на пръв поглед от витрините. Имаше обаче и магазни със семпли и красиви рокли. Аз лично бих препоръчала посещението на Асеновград защото смятама,че там има рокли за всеки вкус. Трябва да се влезне в магазина и да се гледа рокля по рокля. Моята я взех от Ванеса, направиха ми корекцията за час и си я прибрах. На повечето места роклите са изкарани тези дни. В два от магазините ми казаха,че са сложени на манекените сутринта, както и моята , но имаше и такива,който казаха,че до средата-края на май няма да вадят булченските рокли.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 23, 2015, 07:42:35 »

Лорка, много се радвам за теб.  Bravo Честито! Имаш ли снимчици на роклята?  blush

Иначе и аз съм на мнение, че не е възможно при наличието на толкова много магазини в Асеновград да няма и хубави рокли. Все пак толкова булки са открили роклите си именно там.
Аз още не съм ходили, но ако видя много зор ще "затичам" натам.   tease
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #233 -: април 24, 2015, 10:26:47 »

lorka888, честито! Bravo
Само да попитам, Ванеса дали е същото като Ванеса в Пловдив?Имат разкошни рокли,но четох,че цените им са доста солени и никога не съм посмяла да взяла,а минавам през ателието почти всеки ден.
Активен
vevina
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 25, 2015, 16:58:05 »

Не съм била във Ванеса Пловдив, но мисля, че не е същото. В Асеновград имат само магазин, а и нямат сайт. До колкото разбрах това си е политика на дизайнера да няма снимки на ролките в интернет. Цените им са нормални според мен. Аз мерих там рокли между 400 и 720лв, като най-скъпата беше изцяло от много качествен сатен и има резон да е на по-висока цена. ( Моята е 540лв )  girl_wink
Активен
venelinapeeva
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #235 -: април 25, 2015, 22:04:12 »

Здравите.

Къде мога да намеря в Асеновград хубави обувки и бижута за сватбата ми?
Вие от къде си ги взехте? Препоръчаите ми магазини или марки?

Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #236 -: април 26, 2015, 08:58:55 »

Не съм била във Ванеса Пловдив, но мисля, че не е същото. В Асеновград имат само магазин, а и нямат сайт. До колкото разбрах това си е политика на дизайнера да няма снимки на ролките в интернет. Цените им са нормални според мен. Аз мерих там рокли между 400 и 720лв, като най-скъпата беше изцяло от много качествен сатен и има резон да е на по-висока цена. ( Моята е 540лв )  girl_wink
Благодаря ти!
Аз говорех за това:https://www.facebook.com/pages/VANESSA-by-Jam-in-Chocolate/215922541759567?sk=timeline&ref=page_internal, но явно става дума за различни неща.Ох,само да си запазим ресторант и аз искам да ходя за рокли!!!Но докато не го запазим,изобщо няма да си правя труда,за не се отложи пак сватбата с 1-2 години,както стана при нас sad Вече ме избива на суеверия...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 27, 2015, 16:41:55 »

Summer, не знам дали са едно и също ателие, но моя приятелка си шие роклята в Пловдив-Ванеса, казва че е доволна, но не съм виждала готовия резултат. Във фейсбук качват снимки на чуждестранни дизайнери, а техни има само няколко, което ми направи ужасно впечатление.. Да не трупаш известност със свои модели или поне ушите от теб чужди модели, а само снимки от чужди колекции  nea От качените техни снимки, определено не ми е фаворит, но разни хора, разни идеали.. Провери все пК  pardon
Активен
vevina
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 27, 2015, 18:05:32 »

Сега им погледнах визитката (на Ванеса Асеновград) и там има фейсбук на дизайнера и някакъв друг.. но там няма почти никакви рокли, а и тези, които са качени са доста кичозни (поне по моя вкус ), Вече съм сигурна, че не са едно и също. Ако отивате към Асеновград няма как да пропуснете ателието - адреса е ул. Марица 5, на която улица са повечето магазини.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #239 -: април 29, 2015, 09:52:45 »

Summer, не знам дали са едно и също ателие, но моя приятелка си шие роклята в Пловдив-Ванеса, казва че е доволна, но не съм виждала готовия резултат. Във фейсбук качват снимки на чуждестранни дизайнери, а техни има само няколко, което ми направи ужасно впечатление.. Да не трупаш известност със свои модели или поне ушите от теб чужди модели, а само снимки от чужди колекции  nea От качените техни снимки, определено не ми е фаворит, но разни хора, разни идеали.. Провери все пК  pardon
Да,и на мен това не ми допада...Някой ден ще ги проверя,да видя какво има в магазина.Винаги на витрината има много красиви рокли infatuated
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines