Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:23:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 164762 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #180 -: септември 09, 2014, 19:32:55 »

Въпрос - магазините в неделя работят ли? И кои бихте ми препоръчали за аксесоари (чанти, обувки, и най - вече ми трябва наметка за върху роклята)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 09, 2014, 22:49:43 »

 Милена, в неделя ще има единични магазини отвпрени, а може и хич да няма. Дори в събота много от магазините са отворени само  до 16:00 часа.  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #182 -: септември 10, 2014, 08:36:35 »

а така... много странно..... добре ще го имам в предвид ... а можеш ли да ми препоръчаш наметка и аксесоари от къде да търся?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #183 -: септември 10, 2014, 09:02:20 »

 Offtopic

milenkata  що не помолиш бабата нещо да ти ушие? За мен болерата/наметките не са много красиви , аз бях с дълъг воал който ми скриваше раменете, а можеш просто едно парче тюл да използваш като шал  girl_wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 18, 2014, 18:52:03 »

Момичета не си поръчвайте рокля от "Нели 2013".
Избрахме модела, поръчахме го. "Милата" дама обеща, че роклята ще е готова след 2 седмици. Забави се. В крайна сметка получихме рокля, която нямаше нищо общо с това, което поръчахме. И така след второ ходене до Асеновград, 4 часа чакане за корекции и много скандали си взехме парите +100 лв. И две седмици преди сватбата булката ни е гола. Оказа се, че модела не техен и те изобщо не могат да го ушият.
О, това е доста коментиран "дизайнер" в тази тема. И сестра ми за малко да си изпати от нея, но в крайна сметка с доста разправии роклята стана прилична. С малко корекции друаде, но незначителни.
Ужасно нагло и безочливо отношение, със сигурност няма да вляза там когато ходя в Асеновград.
Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #185 -: октомври 23, 2014, 15:39:56 »


ето и роклята ми от Версай Girl_hide  сватбата мина и вече мога да ви я покажа



« Последна редакция: октомври 23, 2014, 15:42:53 от gery_ » Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #186 -: ноември 21, 2014, 13:38:38 »

Здравейте, цялата тема за Асеновград ми беше изключително полезна и благодарение на нея подбрах магазините, в който първо да отида в града. Сега вече и аз мога да се похваля с моята рокля, която е от Александра. smile Това беше първата рокля, която премерих и имах късмета тачно тя да е моята. Бях я набелязала още докато разглеждах сайта им. Освен този магазин, за да съм спокойна пообиколих още 7-8, от които Сияна, Стоян Радичев, Грация и други, но в крайна сметка се върнах за моята рокля. Единствената неприятна изненада в Александра беше цената на воала - 100лв., но няма пълно щастие.
Активен
Merry11
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #187 -: декември 13, 2014, 11:38:20 »

Здравейте,

Новичка съм и ми предстой сватба след 2 месеца. Сватбата ни ще е в тесен семеен кръг, но все пак искам да си имам истинска рокля. smile
Интересува ме дали в Асеновград мога да намеря нещо семпло като за зимен сезон и какви са горе долу цените на роклите? И дали за месец време може да стане, ако не намеря нещо в мои размер подходящо? smile

Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #188 -: декември 13, 2014, 18:33:58 »

В Асеновград цените на роклите са средно около 500 лв. Корекции правят за няколко часа. Не знам какво разбираш под семпло?  smile
Активен
Merry11
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #189 -: декември 14, 2014, 22:11:12 »

В Асеновград цените на роклите са средно около 500 лв. Корекции правят за няколко часа. Не знам какво разбираш под семпло?  smile

Мерси за отговора. Ами семпло... Wink Без обръчи и дълъг шлейф... То така като четох всички, които отиват с някакви очаквания за рокля харесват съвсем друг модел. Та каквото дойде. smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 19, 2014, 22:16:01 »

Малко прясна информация от Асеновград. Голяма част от магазините са с почивен ден Неделя или Понеделник или във въпросните дни са с намалено работно време. За летните булки- във всички магазини ни казаха да отидем края на Април-началото на Май, тогава излизат новите модели и махат абитуриентските и вадят булченските. Роклите ставали готови за 2 седмици. Дано съм ви била полезна.
Активен
baby_sunny
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #191 -: януари 12, 2015, 11:49:44 »

Здравейте,
Моето събитие ще е на 10.05.2015 аз съм от София,но когато ходих да гледам за рокля нищо не харесах. Затова мисля да отскоча до Асеновград, но никога не съм ходила там и не знам как седят нещата и ако може някоя от вас да каже как се процедира и дали може с едно ходене да се свърши всичко? Аз съм много дребничка и предполагам че ще трябва да се шие защото до сега което съм пробвала всичко ми е било голямо. Благодаря предварително!
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #192 -: януари 12, 2015, 12:54:10 »

baby_sunny, най-добре отиди по-рано, за да имаш време спокойно да обикаляш. При мен всичко стана за един ден: харесах роклята, направиха ми корекции ( стесняване, скъсяване, добавиха дантела по воала и ми уших чантичка) всичко това за 2 часа  smile
Относно размерите, за съм 48 кг. и имаше рокли, които ми ставаха точно и не се нуждаеха от никакви корекции, точно тази която избрах имаше нужда от стесняване, но не беше никакъв проблем  smile
Активен
baby_sunny
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #193 -: януари 12, 2015, 13:07:57 »

Това е обнадеждаващо ами мисля да отида още този месец.  Благодаря ти за бързия отговор
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #194 -: януари 15, 2015, 19:09:47 »

Аз пък мисля да ида средата на юни. Вярно ли са ви казали края на арпли, началото на май? Тогава нали са баловете, няма логика. Ако е така обаче и аз ще ида по-рано.  smile или два пъти а ако се обадя по телефона дали ще ме посъветват кога да отида и дали ще ми дадът инфо за някой от моделите  pardon
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines