Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:04:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 165304 пъти)
 
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 22, 2014, 20:30:47 »

Все още не съм пробвала рокли, но и все още имам много време, сватбата е планирана за април 2015та. Роклята не е от тяхния сайт, а от един американски, но модела е на повече от 10тина години.
Арт стил бяха единствените които ми отговориха на запитването дали шият по снимка... sad
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 22, 2014, 20:33:15 »

А иначе това е роклята


* 206291_2.jpg (23.51 KB, 327x500 - видяно 372 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 22, 2014, 20:33:32 »

Със сигурност не са единствените, които шият по снимка smile Както се казва, с питане и до Цариград се стига, затова те съветвам да търсиш не само в интернет. Доста момичета, които писаха и пишат тук, са си шили роклите при именити шивачки, които нямат сайтове. Наистина, имаш доста време. Затова пробвай първо. Може това, което ти харесва, да не ти стои добре. При много от нас така се получи.
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 22, 2014, 20:49:01 »

Решила съм следващата седмиса да проверя как ми седят подобни модели и светове,  smile
може би наистина тогава ще имам поясна представа дали роклята на "мечтите ми" ще е моя, но не вярвам да не ми допаднат подобни, тъй като имам алергия към дантели mda и изпитвам ужас към обръчи olele
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 22, 2014, 20:56:14 »

Vampire13, имаш време и можеш да се възпозлваш от летните намаления в момента в романтика например, където има много вносни рокли. Ще има и коледни намаления по магазините и до тогава имаш време да пробваш и да се харесаш дори и в наличен модел. Има много подоби на роклята, която те е грабнала!
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 22, 2014, 21:10:57 »

Благодаря ви за информацията, наистина ще се постарая да проуча много старателно въпроса за това кой да ми ушие роклята и макар да прочетох доста мнения, че повечето булки  са си сменили мнението за раклята, силно се съмнявам че това ще се случи и с мен. За първи път видях тази рокля някъде между 2005-2007година и си свалих снимките и. От тогава до ден днешен не съм открила рокля, която така да ме грабне!
Ще Ви споделя впечатленията си и след като пробвам нещо подобно!
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 25, 2014, 15:34:10 »

Здравейте,
както обещах, ходихме да разглеждаме рокли днес с милото, резултата е следния...
Рокли принцеса ме правят прекалено дебела, модели подобни на моята любима рокля ми стоят много добре, само цвета ще е различен, реших да е слонова кост. И понеже  имам достатъчно време се разбрахме да започнем с роклята в началото на декември. Аз съм от София и роклята ще я правя там, цената която ми дадоха е с 40лв. по-скъпа, така че Мисля няма смисъл да ходя до Асеновград!
« Последна редакция: юни 25, 2014, 16:09:32 от Vampire13 » Активен
RossyT
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #157 -: юни 26, 2014, 17:52:33 »

Момичета, като четях постове - Имам Рокляяя се чуди колко време ще ми трябва и аз да напиша това - е, 1 ден. Влязох първо във Версай - мерих две уникални рокли; втората беше моята; направих грешката да извикам младоженеца (толкова се развълнувах) после обиколих целия Асеновград, пробвах само още 2 3 рокли да отбия номера и нещо ми подсказваше в последния момент да тичам до магазина; след като и компанията беше направила сравнението щом Я облякох за втори път - беше ТЯ - елегантна, тип принцеса с малък шлейф и дантелени елементи като бижу, качествен плат, акценти, уникална и единствена по рода си. Въпреки че не се сдържа и показвах снимки, ще се опитам тук да пусна след 13.09. Взимаме я средата на август и тогава ще избираме було.
Препоръчвам магазина и Вера - дизайнерката. Ако има повече време би пробвала и още от творенията и. Това беше единствения магазин където си харесах повече от 1 рокля. Качеството и платовете за мен са уникални, не видя другаде подобни (говоря за Асеновград) Проблемът ми беше, че това бе първият посетен от мен магазин  Wink
Смятам, че като нещо се усети със сърцето, няма какво да обикалям дни, седмици (в прочем това е вторият ми обиколен ден за рокли - Бургас и Асеновград, а живея в София GROAN )
 weddingday
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 30, 2014, 08:29:16 »

И моята е поръчана тази събота. Магазинът е КРИСТОН. Само там намерих мечтана токля. Не е известен магазин, но ми хареса и най- важното, почувствах я. Във Версай страшно лошо впечатление ми направи продавачката, тъй като исках да премеря една рокля, и тя ми казва " Ами тя струва 800 лева, сигурни ли сте". За малко да и кажа " Ами и 1000 мога да дам, но не и при Вас"..... Така и не пробвах роклята. Това , че не съм отишла с официални дрехи, не означава, че трябва да се преценяват хората по външния вид....Роклята ми ще струва 580 лева....
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #159 -: юли 22, 2014, 10:13:11 »

Здравейте, момичета! Вече и аз имам мечтаната рокля, но искам специално да напиша негативно мнение за АРТ СТИЛ - Асеновград. Това беше един от малкото магазини от Асеновград, в който исках да отида, защото от сайта им си бях харесала цели 3 модела рокли, което ме насърчи и окуражи. (естествено, после разбрах, че роклите в сайта им са свалени от интернет и са качени на сайта им и изобщо не са техни рокли. Трябваше да се усъмня по това, че всяка рокля е облечена от различно момиче, но тогава не се замислих). Отидохме в магазина и аз започвам да гледам роклите - нищо общо с това от сайта им!!!! Питам - имахте в сайта тази и тази рокля, сядам, вадим таблет и показвам - ето тази, тази и тази. От магазина продавачките - "Ами те свършиха... Ето тази е ей там" и ми посочват една, която няма ама абсолютно нищо общо с тази от снимката на сайта им. Питах, дали ще шият пак такива, предвид това, че са свършили. Отговориха, че шият само по поръчка и ако оставим капаро ще ми я ушият. Е да, но аз все пак искам да я премеря, ако не се харесам? Нямало как, сега били много заети и едва ли щели пак да ушият роклите... Както и да е, мерих, каквото ми препоръчаха, но естествено не се харесах. Преди да си тръгнем, моята кума си беше принтирала на лист роклята, с която иска да е на сватбата и им показва за да кажат те примерна цена. Една от двете жени, каза, че няма как да каже цена, преди да изберем дантела, плат и т.н., което се избирало от техен склад с платове - ясно. След това отидохме да хапнем и да помислим и решихме все пак да се върнем, за да питаме дали е далече склада и дали може да отидем, за да изберем платове и дантела за роклята на кумата. От там отново надутите продавачки ни казаха, че ще се съгласят да отидем до склада ( по техни думи на 2 мин път пеша), но САМО ако си купим рокля от тях. Естествено казахме, че нали затова искаме да отидем до склада, за да ни кажат цена, как да купим от тях, като не ни казват цена?? При този аргумент едната извади една кутийка с дантели и каза - елате, сега ще изберете и ще ви кажа горе долу колко ще струва (добавям, че по роклята има и камъни). Избра си кумата дантели и накрая продавачката - цената е около 800 лв. При което ние и двете с кумата  shok shok shok и кумата ми казва - "Ама аз за толкова ще си я поръчам от този сайт, то това и е цената на роклята" И продавачката, отново изключително не клиентски ориентирана "Ами поръчайте си я, ама знаете ли какво става - пристига не това, което е на снимката и после ни МОЛЯТ да им ги оправяме. Това е цената, защото има и камъни, всеки камък се шие на ръка, знаете ли това колко работа е и колко е трудно, ето вижте ( и взима принтирания лист с роклята) - всеки камък.... и т.н."  При което ние естествено си тръгнахме, но защо не ни каза за тази цена още от начало, ами уж дантелата трябвало да изберем, а накрая се оскъпявало от камъните. И като цяло, толкова НЕклиентски ориентирани продавачки, направиха ми страшно лошо впечатление  crazy. Много държа да споделя този пост, защото този вид обслужване и пренебрежение към клиента е крайно неподходящо, особено за продавач на булчински рокли. За мое огромно съжаление, останах с впечатление, че така се държат и повечето останали продавачи в Асеновград, дано не е някаква тенденция.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 22, 2014, 10:18:14 »

Здравейте, момичета! Вече и аз имам мечтаната рокля, но искам специално да напиша негативно мнение за АРТ СТИЛ - Асеновград. Това беше един от малкото магазини от Асеновград, в който исках да отида, защото от сайта им си бях харесала цели 3 модела рокли, което ме насърчи и окуражи. (естествено, после разбрах, че роклите в сайта им са свалени от интернет и са качени на сайта им и изобщо не са техни рокли. Трябваше да се усъмня по това, че всяка рокля е облечена от различно момиче, но тогава не се замислих). Отидохме в магазина и аз започвам да гледам роклите - нищо общо с това от сайта им!!!! Питам - имахте в сайта тази и тази рокля, сядам, вадим таблет и показвам - ето тази, тази и тази. От магазина продавачките - "Ами те свършиха... Ето тази е ей там" и ми посочват една, която няма ама абсолютно нищо общо с тази от снимката на сайта им. Питах, дали ще шият пак такива, предвид това, че са свършили. Отговориха, че шият само по поръчка и ако оставим капаро ще ми я ушият. Е да, но аз все пак искам да я премеря, ако не се харесам? Нямало как, сега били много заети и едва ли щели пак да ушият роклите... Както и да е, мерих, каквото ми препоръчаха, но естествено не се харесах. Преди да си тръгнем, моята кума си беше принтирала на лист роклята, с която иска да е на сватбата и им показва за да кажат те примерна цена. Една от двете жени, каза, че няма как да каже цена, преди да изберем дантела, плат и т.н., което се избирало от техен склад с платове - ясно. След това отидохме да хапнем и да помислим и решихме все пак да се върнем, за да питаме дали е далече склада и дали може да отидем, за да изберем платове и дантела за роклята на кумата. От там отново надутите продавачки ни казаха, че ще се съгласят да отидем до склада ( по техни думи на 2 мин път пеша), но САМО ако си купим рокля от тях. Естествено казахме, че нали затова искаме да отидем до склада, за да ни кажат цена, как да купим от тях, като не ни казват цена?? При този аргумент едната извади една кутийка с дантели и каза - елате, сега ще изберете и ще ви кажа горе долу колко ще струва (добавям, че по роклята има и камъни). Избра си кумата дантели и накрая продавачката - цената е около 800 лв. При което ние и двете с кумата  shok shok shok и кумата ми казва - "Ама аз за толкова ще си я поръчам от този сайт, то това и е цената на роклята" И продавачката, отново изключително не клиентски ориентирана "Ами поръчайте си я, ама знаете ли какво става - пристига не това, което е на снимката и после ни МОЛЯТ да им ги оправяме. Това е цената, защото има и камъни, всеки камък се шие на ръка, знаете ли това колко работа е и колко е трудно, ето вижте ( и взима принтирания лист с роклята) - всеки камък.... и т.н."  При което ние естествено си тръгнахме, но защо не ни каза за тази цена още от начало, ами уж дантелата трябвало да изберем, а накрая се оскъпявало от камъните. И като цяло, толкова НЕклиентски ориентирани продавачки, направиха ми страшно лошо впечатление  crazy. Много държа да споделя този пост, защото този вид обслужване и пренебрежение към клиента е крайно неподходящо, особено за продавач на булчински рокли. За мое огромно съжаление, останах с впечатление, че така се държат и повечето останали продавачи в Асеновград, дано не е някаква тенденция.

За съжаление не са само те. Имам чувството, че всеки втори магазин е там. Такова държание ме спря да купя една рокля, която бях харесала. Моята не е от известен магазин на центъра, намиора се срещу гарата , но е всичко, което съм искала. В събота бях на проба- уникална е smile. Дори сега като гледам модела по който е шита и моята ми харесва повече. Вече не съжалявам, че я поръчах бяла. Има голяма разлика. Успех на всички дами в търсенето на перфектната рокля.
Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #161 -: август 06, 2014, 11:07:44 »

Момичета,

И аз искам да ви сепохваля, че намерих мечтаната от мен рокля във Версай, Асеновград. Това беше един от първите магазини, в които влязох и пробвах рокля. Направо се влюбих в нея, като я видях облечена на мен  heart. Цената беше малко над бюджета ми, но във всеки следващ магазин в който влизах, дори нямах и желание да меря - нищо не ме заинтригува,  а малкото рокли които мерих не можеха да се сравнят с тази от Версай. Имах си списък с 14 магазина в които да отида и беше пълна загуба на време за мен, но с всеки следващ се убеждавах, че това е моята рокля. И след още 2 часа обикаляне се върнах за нея, направиха ми леки корекции и си я взех. Ще пусна снимка на роклята след сватбата smile Много ми хареса и отношението на дизайнерката и на останалите момичета в салона. Лично мое мение е, че роклите на Версай се правят от малко по-качествени материи от масовото производство на роклите в Асеновград и може би от това идва по-високата им цена, но за сметка на това начина по който стоят на тялото е коренно различен. Дано гореизложеното не ви прозвучи като реклама, не успяха да ме спечелят с отношението си. 
И да обобщя, определено избора в Асеновград е доста голям, има рокли за всеки вкус и бюджет. Не срещнах лошо отношение в нито един магазин, дори обратното - хората бяха много общищелни и обяснаваха в детайли за всичко което ме интересуваше.
Пожелавам успех в търсенето на бъдещите булки  да намерят мечтаната от тях рокля  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #162 -: август 06, 2014, 20:41:59 »

Супер за роклята, вече един голям ангажимент по-малко. gery_ съгласна съм с теб, във Версай наистина материалите са малко по-качествени и по друг начин от масовите в Асеновград изглеждат. Аз мерих там 2 рокли, но така и не си избрах от там - моята е от Ателие Александра.
Иначе в Асеновград сватбеният бизнес процъфтява, имат всичко. Мен много ме е яд за нашите подаръчета, поръчахме ги от София, медчета и юзчета с ракия, красиви и както искахме, но сега като ходихме да вземаме роклята видяхме, че имат Асеновград много по-хубави от нашите и в същия цвят като нашия, а цената им е наполовина.   blush
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #163 -: август 09, 2014, 17:29:09 »

И аз да похваля Версай, моята рокля също беше оттам, просто я направиха разкошна  heart Цялата вечер си останах с нея и се чувствах прекрасно  heart. Нямах нито една забележка, което за човек перфекционист като мен, си е доста добро постижение smile
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 19, 2014, 23:12:26 »

Не съм стигнала още до Асеновград, но другата седмица ще ходя - тогава ще ми остава по-малко от месец до сватбата, така че се надявам да си харесам рокля веднага!

Исках само да благодаря от името на бъдещите булки на всички, които са си направили труда да напишат толкова детайлни описания на преживяванията си из булчинските салони в Асеновград. Наистина, пестите ни много време и разочарования.

Аз наистина мислех първо да посетя БулВеси и Арт-Стил, но така като гледам, може и да ми се размине. Версай обаче ще бъде първа спирка непременно! smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines